Szukam kogoś do Borderlands 2

Siemka kupiłem Borderlands 2 GOTY i samemu nudno. Jeśli chodzi o czas to wieczorem i popołudniem oraz weekendy jestem praktycznie cały czas dostępny. Mam Skypa i TS3. Tylko mówię że mam 14 lat i brak mutacji ale mam nadzieję że nikomu to nie będzie przeszkadzać. Kontakt PW albo na steam steamcommunity.com/id/criger

REF

Nie chcę Cię obrażać czy coś ale twój wiek chyba odstrasza innych użytkowników ^_^

Dodaj mnie na steam, nick : Fennri. Tam się dogadamy co i jak : ).

Shu absolutnie mnie to nie dziwi zbyt dużo idiotów w naszym wieku zepsuło opinie o 14-latkach :)

Shu absolutnie mnie to nie dziwi zbyt dużo idiotów w naszym wieku zepsuło opinie o 14-latkach

Już z góry zakładasz, że mam 14 lat?

Chodziło mu o jego wiek :D, dojrzałość psychiczna to podstawa reszta to tylko cyferki, no możne nie do końca. Zagrałbym, ale b2 nie mam i raczej nie planuje kupić.

Chodziło mu o jego wiek , dojrzałość psychiczna to podstawa reszta to tylko cyferki, no możne nie do końca. Zagrałbym, ale b2 nie mam i raczej nie planuje kupić.

No ale wiesz. Odpisał na mojego posta i dodał "nasz wiek". Więc myślałem, że mówi o nas (w sensie ja i Criger).

Nie shu mówiłem tak ogólnie nie miałem ciebie na myśli :)

No nasz wiek bo mamy XXI wiek ;D Więc wszystko się zgadza.

Jest ktoś jeszcze chętny? Mogę zacząć jeszcze raz bo kolega dosyć rzadko się pojawia a mi zależy żeby popykać choćby 1h dziennie.

Siemka kupiłem Borderlands 2 GOTY i samemu nudno. Jeśli chodzi o czas to wieczorem i popołudniem oraz weekendy jestem praktycznie cały czas dostępny. Mam Skypa i TS3. Tylko mówię że mam 14 lat i brak mutacji ale mam nadzieję że nikomu to nie będzie przeszkadzać. Kontakt PW albo na steam steamcommunity.com/id/criger