L2 Goddes priv. Szukamy ludzi do CP

Witam wszystkich! Razem ze znajomymi poszukujemy chętnych do gry w CP na prywatnym servie Lineage 2 który wystartuje w niedługim czasie (nie chcę robiź reklamy)! Szukamy osób energicznych z zapałem do gry, wiedzących co to poczucie humoru i dobra zabawa! Posiadających i używających TS3. Jesteśmy grupą dorosłych ludzi 24+, więc mile widziane osoby w przedziale wiekowym 20+. Jeśli chodzi o role w CP nie są one podzielone więc sprawa kto chce kim grać jest otwarta! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Jeśli macie jakieś pytania walcie w tym poście lub do mnie na GG!

Jesteśmy grupą dorosłych ludzi 24+

Lolłem :)

Pełnoletni wcale nie znaczy dorosły :) Dorosłość to stan umysłu, nie ciała...

Podaj pls jaka kronika i raty serwa, bo to info priorytetowe w L2.

Glory days / x3

a jakie raty itd daj info o serwie

Już pisałem... Kronika glory days, exp,sp,adena,drop,spoil,quest exp/sp, que reward x3

to ja odpadam poniewaz nie uznaje L2 powyzej H5 bo dla mnie to juz nie L2

Tru dat. Jeśli znajdziesz stabilny zaludniony server na Interludzie/C4, to nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem ludzi do gry. GD, HF, God... jak komuś pasują te kroniki, to zazwyczaj gra na offie, lub gra rekreacyjnie.

to ja odpadam poniewaz nie uznaje L2 powyzej H5 bo dla mnie to juz nie L2

Po jaka cholerę ludzie w ogóle piszą w takich tematach jak ten coś takiego... Napisałem ogłoszenie, jesteś zainteresowany to kontaktujesz się z nadawcą jeśli nie to zostawiam posta i szukam dalej...

może i coś w tym jest co mówicie. Czym się różni GoD x1 global od GoD x3 priv w sumie niczym i też nie wiadomo ile ten prywatny serwer będzie miał ludzi na starcie max 1500 nic po za tym po miesiącu 500-1000 i tyle. Jak już szukać prywatnego serwera to nie GoD tylko Interlude-H5 takie jest moje zdanie. Jak ktoś chce bawić się w GoD to niech idzie na globala NCSoft lub Innova. Wszystkie znane mi serwery GoD są niewypałem i mają max 1000 graczy nic po za tym a znam takich serwerów ok 20. Ale pomyślę nad dojściem do was zobaczę jak potoczą się sprawy z tym serwerem i jakie klany pójdą.

server to DEX (lineage.ru) wiec moze byc w miare dobrze (oczywiscie full dota na vitality ;/)

Fujivarr

serio nie widzisz roznicy miedzy god, glory days a lindviorem lub ertheią?? :D pzdr dla cb

no dobra masz rację w sumie może tam zawitam na jakiś czas :P

Dziękuje założycielowi tematu, bo dzięki niemu znalazłem info klasycznych serwerach L2 od Innovy :)http://mmorpg.org.pl/forum/topic/68584-l2-classic-od-ru4game/

classic nie ma nic wspólnego z obecnymi kronikami, wytrwałości życze :D

classic nie ma nic wspólnego z obecnymi kronikami, wytrwałości życze

Szukałem takich właśnie, opartych na starych kronikach, zapełnionych, stabilnych serwerów L2.

No dalej panowie! Zgłaszać się! Potrzebujemy 1x Heal i 2x DPS !

Już dawno w L2 nie grałem, ale z chęcią mogę spróbować. Nie ważne która kronika, mogę zagrać na każdej.

Ostatnia chwila by dołączyć! Poszukujemy 1 DPSa! Zebrałą się niesamowita ekipa :D Start w sobotę wieczorem! Zapraszam!

Witam wszystkich! Razem ze znajomymi poszukujemy chętnych do gry w CP na prywatnym servie Lineage 2 który wystartuje w niedługim czasie (nie chcę robiź reklamy)! Szukamy osób energicznych z zapałem do gry, wiedzących co to poczucie humoru i dobra zabawa! Posiadających i używających TS3. Jesteśmy grupą dorosłych ludzi 24+, więc mile widziane osoby w przedziale wiekowym 20+. Jeśli chodzi o role w CP nie są one podzielone więc sprawa kto chce kim grać jest otwarta! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Jeśli macie jakieś pytania walcie w tym poście lub do mnie na GG!