Steam Sale!

18.12.2014

He is comming..

Prepare your wallets!

Steam-Sale-Banner-01.jpg

Już 18 grudnia na platformę Steam zawita święto zwane Steam Sale. Lord Gaben obdaruje każdego wyjątkowymi zniżkami, promocjami i pobłogosławi wasze konta bankowe oraz portfele.

Bądźcie czujni.

Godzina 19:00

Na moje nieszczescie mam troche kasy na koncie. Boje sie.

Najwyżej będę głodować w styczniu.

Chyba skuszę się kupić pierwszego paysafecarda w życiu, albo zlecę to zadanie znajomemu bo u mnie w pobliżu sprzedawcy zrobiliby dziwną minę w większości gdybym o nie poprosił :D.

Chyba skuszę się kupić pierwszego paysafecarda w życiu, albo zlecę to zadanie znajomemu bo u mnie w pobliżu sprzedawcy zrobiliby dziwną minę w większości gdybym o nie poprosił .

Czemu miałby zrobić dziwną minę? Co jest dziwnego w kupowaniu PSC :D?

Wejdziesz do takiej biedronki i spytają się co to takiego, wiem bo kolega poszukiwał w tym mieście i znalazł tylko jeden sklep, ale nie za bardzo drogę do niego pamiętam, rok temu tam byłem raz.

No cóż...
.
.
.

Znakomicie. Dokupię dodatek do BF'a BC 2, na który nie załapałem się podczas ostatniej wyprzedaży :)

mam 2 ojro na koncie XD załapie się na coś ? :P

Wejdziesz do takiej biedronki i spytają się co to takiego, wiem bo kolega poszukiwał w tym mieście i znalazł tylko jeden sklep, ale nie za bardzo drogę do niego pamiętam, rok temu tam byłem raz.

Bo to się w zwykłym kiosku ruchu kupuje a nie w biedronce.

Mam nadzieję, że Dark Souls przecenią, chętnię zakupie ;)

@hyberius podałem jako randomowy przykład :D

Sam zaopatrzyłbym się bioshocka 2 lub jakieś indie :D.

A BF nie jest przypadkiem na Origin'a?

A ja bez kasy. Znów.

...i tak coś kupię.

BF wraz z dodatkiem jest też na steamie. Mowa oczywiście o Bad Company 2 :P

Na wszelki wypadek ostrzegam - dodatku Vietnam nie można komuś kupić jako prezent! Zablokowali tą opcję, bo ludzie niegdyś kupowali dodatek na steamie mając podstawkę z jakiegoś innego źródła i były potem narzekania, że nie jest kompatybilny, nie działa itd. Od tamtego czasu Vietnam można kupić wyłącznie na swoje konto i to pod warunkiem, że ma się podstawową wersję gry. Przekonałem się o tym wszystkim podczas ostatniej wyprzedaży na początku grudnia :P

Półtorej godziny do zstąpienia Lorda Gabena przed nasze oblicza i pobłogosławienie naszych portfeli.

Dla nowicjuszy Steam Sale.

znowu kupie 5 gier aaa, ktorych nigdy w zyciu nie odpale. gg wp, gaben :c

50 zł poszło na LoL'a, no to drugie 50 na Steam. Gdzieś 10€ będzie ?

Już jest 19:00!

Lord Gaben zaczyna opróżniać nasze portfele!.