Poszukuję doświadczonego Rangera/Łowcy

Witam tak jak w temacie. Kogos kto objasni mi cala sytuacje jak i rotacje poki co nie mam jeszcze 65lv ale juz malymi krokami jestem ku celu. Czy ranger bez mana stonow w eq za mithrile ma jakies szanse wysolowac BT? Uzywam ogolem skili jak leci i moze dlatego raz ze wyplowam sie z many szybko to jeszcze nie robie porzadnego dps przez to. Jak wyglada sprawa weavingu na rangerku?

Co do rotacji, podpytaj lepiej jakiś rankowych rangerów w grze, ewentualnie poszukaj na amerykańskich forach Aiona. Mithrile - masz na myśli medale czy coiny? BT nawet z kamykami nie wysolujesz, chyba że masz na myśli same moby bez bosów. Niemniej jednak nawet z mobami możesz mieć problem. Niestety ranger to klasa, która wymaga dobrego eq i nic na to nie poradzisz.

Właśnie chciałbym usłyszeć opinie większości osób bo z tego co czytam to ludzie nie są zadowoleni z tej klasy. Właśnie z powodu słabego survi braku regeneracji hp i np oprócz leech arrow.

Właśnie chciałbym usłyszeć opinie większości osób bo z tego co czytam to ludzie nie są zadowoleni z tej klasy. Właśnie z powodu słabego survi braku regeneracji hp i np oprócz leech arrow.

Nie gram rangerem ale

1. Weaving to 50% twojego DPS . Czyli chcesz kręcić dobry DPS musisz Weavować.

2. Ranger jak i innego klasy mu podobne opiera się na Krycie - Skile i Ataku - Auto Attak więc bez Mana stonów i pewnego Capu tych wartości nie poszalejesz z DPS.

3. Mana ehhh nie wiem chyba tylko żeby ludzie Grający AT i Gannerami nie narzekają na mane. Musisz nauczyć się pilnować potek na mane + żarełka na mane + Masz skila z stigmy regającego MP jeśli samymi potami nie wyrabiasz to latasz z tym skilem.

4. BT jest dla klas magicznych mobki tam nie mają Magic Suppresion - anty magic boost czyli klasy Magiczne klepią tam mobki jak chcą.

Ogólnie rager nie ma dużo skili do przeżycią bo to nie tankus który przyjmie tone DMG i żyje, zasada grania rangerem jest prosta Burst DMG oczywiście z skilami na CC. Po prostu musisz zabić target zanim on zdąży Cb ;x i jeśli ktoś narzeka że ma za mało skili do przeżycia niech gra inna klasą i pożegna z takim dobrym DPS'em

// Mam nadzieje że nie jest to aż tak stary tematu że będzie to uznane za "odkop".

Witam tak jak w temacie. Kogos kto objasni mi cala sytuacje jak i rotacje poki co nie mam jeszcze 65lv ale juz malymi krokami jestem ku celu. Czy ranger bez mana stonow w eq za mithrile ma jakies szanse wysolowac BT? Uzywam ogolem skili jak leci i moze dlatego raz ze wyplowam sie z many szybko to jeszcze nie robie porzadnego dps przez to. Jak wyglada sprawa weavingu na rangerku?