Słuchawki do 350zł

Witajcie poszukuję słuchawek do grania i słuchania muzyki.

Używał ich będę tylko do komputera.

Zastanawiałem się nad Razer kraken 7.1 czarne.

http://www.agito.pl/sluchawki-razer-kraken-7-1-242-881781.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=881781

Piszcie swoje propozycje słuchawek.

Dziękuje :).

lol. mam identyczne ale bez mikro za 160 zł :D

Zastanawiałem się nad Razer kraken 7.1 czarne

Hahaha, litości...

Widzę kolejny temat o słuchawkach i kolejny raz napisany przez kogoś, kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Wyszukiwarka tu nie działa czy co ? Wpisanie tego w Google, też by nie zaszkodziło... Jest tam masa tematów, z których nauczyłbyś się co to są dobre słuchawki, a co jest "gamingowym" szajsem sprzedawanym po kosmicznie wysokich cenach (np. krakeny)

Tu masz wszystko co powinieneś wiedzieć. Przeczytaj i wróć z ewentualnymi pytaniami.

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne-2015r/

Hahaha, litości...Widzę kolejny temat o słuchawkach i kolejny raz napisany przez kogoś, kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Wyszukiwarka tu nie działa czy co ? Wpisanie tego w Google, też by nie zaszkodziło... Jest tam masa tematów, z których nauczyłbyś się co to są dobre słuchawki, a co jest "gamingowym" szajsem sprzedawanym po kosmicznie wysokich cenach (np. krakeny)Tu masz wszystko co powinieneś wiedzieć. Przeczytaj i wróć z ewentualnymi pytaniami.http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne-2015r/

No nie mogę się z kolega zgodzić, słuchawki gamingowe nie maja mieć basu który urywa uszy, czy też barwy dźwięku żeby usłyszeć każdą nutkę w operze. Słuchawki gammingowe charakteryzują się przede wszystkim wygodą i w zdecydowanej większości wbudowanym mikrofonem. Czy którekolwiek z podanych wyżej słuchawek maja dźwięk przestrzenny lub wbudowany mikrofon? odpowiedz brzmi NIE. Więc proszę znawce o nie porównywanie słuchawek przeznaczonych dla graczy ze słuchawkami dla melomanów. Osobiście posiadam Creative Sound Blaster Tactic3D rage bezprzewodowe i są świetne także polecam!

Czy którekolwiek z podanych wyżej słuchawek maja dźwięk przestrzenny lub wbudowany mikrofon? odpowiedz brzmi NIE.

Doczytaj skąd się bierze i jak jest uzyskiwany, a później się wypowiadaj.

Wbudowany mikrofon, to zaleta warta podniesienia ceny o 300% ? Nie sądzę. Do każdych słuchawek można dokupić doczepiany do kabla mikrofon za 15-30 zł.

Do tego "gamingowe" słuchawki mają głośniczki, a raczej piździki, nie warte więcej niż 20zł w sklepie elektronicznym i kabel typu dwie skręcone niteczki "patrz-nie-dotykaj".

I oczywiście na porządnych słuchawkach nie dość, że muzykę będzie słychać porządnie to i dźwięki w grach będą porządne. Na "gamingowym" gównie wszystko gra słabo.

Takie zestawy są robione dla głupiego tłumu, który nie ma pojęcia o niczym i sugeruje się jedynie wyglądem i opiniami innych idiotów, którzy już wcześniej dali się nabrać innym idiotom i mają podobne słuchawki.

Bez obrazy oczywiście.

Osobiście posiadam Creative Sound Blaster Tactic3D rage bezprzewodowe i są świetne także polecam!

A miałeś kiedyś na uszach prawdziwe słuchawki ? Wątpię.

ja polecam Creative sound blaster tactic 3d alpha mam od roku wszystko super smiga do muzyki i grania nie jestem zawiedziony w ogole

@FieryAngel podaj mi przyklad prawdziwych sluchawek chętnie zobacze o co ci chodzi bo nie rozumiem

Nie ma co wałkować kolejny raz tematu o tym, że w słuchawkach gamingowych płacisz w większości za markę. Sam przekonałem się o tym na własnej skórze.

Większość osób zachwala bo nie miało porównania do porządnych, normalnych słuchawek, albo po prostu nie chcą przyjmować do siebie, że wywalili pieniądze w błoto.

Jeżeli poszukujesz słuchawek to polecam QPAD QH-90. Są to słuchawki "Gamingowe" oparte o Takstary pro80. Poczytaj o nich i dowiesz się, że są warte swojej ceny i biją inne pierdoły jak Razer o głowę.

Drugimi wartymi uwagi słuchawkami są SUPERLUX HMC631. Również polecam poczytać o nich.

No i oczywiście normalne słuchawki gdzie będziesz musiał dokupić mikrofon. Słyszałem, że bardzo dobre pozycjonowanie jest w Takstarach Pro80, ale jak już wyżej pisałem to są te same słuchawki co QH-90 tylko nie posiadają mikrofonu.

Zapomniałem dodać, że też wiele zależy od źródła do którego będziesz podpinał słuchawki.

@FieryAngel podaj mi przyklad prawdziwych sluchawek chętnie zobacze o co ci chodzi bo nie rozumiem

Kliknij w link, który podałem. To nie boli.

Większość osób zachwala bo nie miało porównania do porządnych, normalnych słuchawek, albo po prostu nie chcą przyjmować do siebie, że wywalili pieniądze w błoto.

Dokładnie.

Ja ogólnie szukam słuchawek do grania i troche do muzyki z czasu bez mikrofonu bo mam oddzielny.

I tak spojrzałem na te razery i myślałem że będą dobre. Don't hate nie znam się więc pytam :).

Piszcie jeszcze swoje propozycje.

Don't hate nie znam się więc pytam .Piszcie jeszcze swoje propozycje.

Dlatego podałem Ci link, który powinieneś przeczytać w całości, żeby zdobyć nieco wiedzy na temat swojego przyszłego zakupu. Masz tam też wszystkie, warte uwagi, słuchawki w konkretnych przedziałach cenowych.

Polecam Sennheiser hd 203 . Słuchawki są w cenie ok 170 zł grają dobrze :)

tak ! kolega dobrze prawi ! lub pioneer se mj 721 i będziesz na 100 procent zadowolony

Razer Kraken to dobry wybór pod warunkiem, że nie wydasz na nie więcej niż 250zł (Patrz allegro). Są to słuchawki gamingowe więc tak jak w większości sprzętów tego typu jest zachowany balans między jakością odtwarzanego i emitowanego dźwięku. Jedno co Ci mogę powiedzieć to, że mikrofon jak na te cenę jest bardzo dobry. Jak cie stać to bierz.

Za taką kwotę kuoiłbym dwie pary słuchawek.

Do grania niezawodne i bardzo dobrze opiniowane: creative fatality HS- 800

Co do filmów i muzyki polecam osobiście Reloop RHP -10. Bardzo wygodne, solidne wykonanie oraz piękna barwa dźwięku. Wczesniej posiadałem RH -2350 i również byłem mega zaskoczony słuchawkami za 50zł.

Nie kupywał bym Razora ponieważ tutaj płacisz jedynie za firme oraz dziwi mnie fakt braku Reloopa w liście co wysłał Fiery. Ale to twoje pieniądze i zrób jak uważasz:)

Co do Razera to totalnego syfu to on nie ma tyle że cena nie równa się jakości. Większość tak jak napisał kolega wyżej płacimy za samo logo i napis "Razer" które w dźwięku nic nam nie daje. Jak dla mnie sprzęt dla osób które chcą go tylko do popisania sie albo po prostu się nie znają.

+ Taka rada jeśli zależy Ci na dźwięku to nie kupuj popularnych tzw. "modeli gamingowych" oraz wydaje mi się że lepiej zrezygnować z mikrofonu wbudowanego w słuchawki ( no ale to już inna kwestia)

Polecam Creative Aurvana Live :)

CALe są OK… ale w nich dobrze jest wymienić ten nieszczęsny kabelek…

Propoycje Gamingowe w tym temacie poponuje od razu skrelić.

Witajcie poszukuję słuchawek do grania i słuchania muzyki.

Używał ich będę tylko do komputera.

Zastanawiałem się nad Razer kraken 7.1 czarne.

http://www.agito.pl/sluchawki-razer-kraken-7-1-242-881781.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=881781

Piszcie swoje propozycje słuchawek.

Dziękuje :).