theHunter:Primal [szukam ludzi]

Witam szukam ludzi do gry theHunter:Primal najlepiej ok +17/18 Niestety Ts3 nie mam miło by było gdyby ktoś takowy poosiadał. Pisać w Temacie lub PW

Ten dopisek Primal to jest jakiś płatny dodatek albo abonament ?

Coś jak samodzielny dodatek B2P

Kurde kupiłbym. A ty polecasz ? Napisz coś więcej.

20 euro i dopisek wczesny dostęp jakoś mnie nie przekonuje....

A mnie przekonuje 34 zł na allego tylko muszę wiedzieć co to jest i chcę się dowiedzieć nie z oficjalnego opisu tylko od człowieka który w to grał i poznać jego subiektywne odczuci.

To The Hunter, tylko z polowaniem na dinozaury z nowym sprzętem do dyspozycji.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24920

Na G2A jest za 37zł. Osobiście polecam w kilka osób może być fajna zabawa.

Zastanawiam się nad zakupem tego lub rusta. Może ktoś je jakoś porównać ?

Nie sądzę żeby się dało porównać Rust - minikraftowy postapo mmo z "symulatorem" myślistwa który jest coopem. Ja jestem skłonny kupić na dniach. Powiedz tylko czy są łuki :D i w ogłóle jakie bronie są, czy to są klimaty współczesne czy Science Fiction ?

aa i czy jest jakikolwiek system wysysania forsy (ItemShop/Premium/Vip itp.)

Nie ma IS klimaty SF lecz jest ich tyle że startujesz przy kapsule ewakuacyjnej, łódek niestety nie ma.

Ja to będę miał ale najgorszy scenariusz jest taki że po świętach dopiero będę mógł grać. Czas pokaże.

Ja nie chciałem o łódki pytać tylko o łuk (taki co jest cięciwa i są strzały i się strzela.)

Ale już wiem że jakiś jest

Czyli całość rozgrywki skupia się na polowaniu na dinozaury tak??

@ up Tak no i jeszcze trzeba przeżyć. W przyszłości mają być nowe bronie, dinozaury i sprzęt.

Z racji że to wczesny dostęp jak dużo jest bugów?? UP to wole poczekać aż ta przyszłość nadejdzie.....Obecnie dużo jest broni??

Zakupił ktoś? Grał ktoś?

Witam szukam ludzi do gry theHunter:Primal najlepiej ok +17/18 Niestety Ts3 nie mam miło by było gdyby ktoś takowy poosiadał. Pisać w Temacie lub PW