ArchLord 2 ktoś reflektuje?

Cześć, jak wiecie albo i nie wiecie, ale się teraz dowiecie, w ArchLord 2 wszedł właśnie dodatek który wprowadził nowe klasy nowe itemy i nowe lokacje startowe do nowych ras/klas, a mało tego większy lvl cap. Dlatego zainstalowałem tą grę i wiecie co? gra jest spoko, graficznie nie wypala oczu, miasta i rejony wyglądają dość fajnie.

System rozwoju postaci opiera się na rozdawaniu statystyk do siły inteligencji i tak dalej (klasyka) + skill pointów do skilli, oprócz zwykłych leveli wbijamy też lvl broni, jeszcze nie wiem za bardzo o co biega, ale żeby nosić broń oprócz zwykłego lvl naszej postaci trzeba też mieć wbity lvl broni, nie wiem czy na tym się kończy zabawa z bronią ale się zobaczy.

Skille są dość ciekawe, błyski sryski i sporo światła, można tworzyć combosy typu odpalasz 1 skill + 2 od razu i kończysz 3 jak zrobisz całe combo chyba trochę mniej many żre niż jak ci się nie uda, w każdym bądź razie fajnie to wygląda.

Są dungeony, jest dungeon finder który chyba działa jak syf, ale jest, w każdym razie są misje w dungeonach i na normalu (są 3 poziomy trudności każdego dungeona) można spokojnie robić solo, przynajmniej ja zrobiłem bez problemu.

PVP nie wiem jak wygląda ale się zobaczy podobno jest sporo tego i nawet open jak ktoś z innej frakcji cię łapnie.

Gra mechaniką nie zaskakuje, nie jest to żaden next generation mmorpg, raczej klasyczny quest grindownik z dość sporym światem. Craft to też klasyka, zbierasz roślinki, rudę lub jakieś takie magiczne orby i awansujesz w zbieractwie i z tego możesz robić itemy, na razie robiłem tylko gotowanie, jakieś żarcie buffujące na 20 minut.

Także jak ktoś grał w 1 albo coś pokroju Cabal czy inne staroszkolne tytuły typu War of the immortals, dostanie tutaj to samo w lepszej oprawie graficznej.

Więc sprawa jest taka że wczoraj pograłem, spodobało mi się i wbiłem 14 lvl, ale to nie koniec, gram postacią z bronią palną i robię magic dmg, koleś z którym gram jest wojem z 2h swordem i robi zwykły dmg, przydał by się nam jakiś mag albo tank, albo obojętnie co aby więcej ludzi było, także jak ktoś ma ochotę pograć w ten tytuł zgłaszać się do Flashgordon na nowym europejskim servie o nazwie Wolfon, gramy po stronie Azuni.

Jeszcze jedno, jak się gra w party, powiedzmy robi te same questy, czyli zabij 10 tego, 20 tamtego wiadomo że wtedy razem się śmiga, lvl party rośnie i można aktywować buffy typu +30% do ataku, hp i inne duperele. Więc jakiś tam profit z grania w party jest.

Z tego co wyczytałem przy 41 lvl w którymś momencie kończą się q i jak masz wbite około 25% paska zaczyna się twardy grind żeby dobić dalej level, więc powinno się spodobać fanom grindowania, ale dopiero na wyższym levelu.

Podsumowując zapraszam do gry, może jakąs gildię się sklei o dumnie brzmiącej nazwie Rzeczpospolita :), porobi parę dungów, pogrinduje i będzie fajnie, przypominam serwer nowy o nazwie Wolfon, frakcja Azuni Azuni-flag.png mój nick Flashgordon.

Co do komunikacji, jeśli ktokolwiek się zgłosi to pewnie skończy się na 1- 3 osobach max, więc można skorzystać z mmorpgowego ts3 i wbic na jakiś pokój co pozwoli nam się komunikować bezproblemowo.

Na koniec pozdrawiam i zapraszam do gry, w kilku raźniej, zrobi się party i popyka razem, a na wysokim lvl się ostro pogrinduje.

Pozdro.

Ps.

Zaczynam grać dzisiaj między godziną 15- 16 na bank, bo wczoraj wciągnęła mnie skubana, siadłem do niej około 20 i zanim się obejrzałem było po 1:00 w nocy.

zmien temat posta, "ArcheAge 2" jeszcze nie wyszedł:)

No właśnie już napisałem do moderacji, coś mi się w mózgu zepsuło i mimowolnie napisałem ArcheAge mimo tego że chciałem ArchLord :) hehe

Ludzie zobaczą ArcheAge 2 i będzie milion odwiedzin tematu trolololololo

Ściągnę sobie, co mi tam. Za kilka minut powinno być

wczoraj zacząłem na tym nowym europejskim serwerze, nick Aessi ;)

Nvmind - mój nick

Też dzisiaj zacznę około 16:30 :) Będę prawdopodobnie tankiem ;)

tez sie dołanczam do teamu .

Pytanie Jak nazywa sie nowy server i czy macie ts?

Wolfon server, TS w razie czego mogę załatwić, ale pewnie będziemy korzystać z mmorpg :q

Also gram healerem

TS z tego forum, pokój 1 ogólne granie, tutaj instrukcja TS: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/53760-mmorpgowy-ts3/

zgadać się można na tym TS, ja już gram, także jak ktoś chętny wbijać i zobaczymy czy coś się ogarnie

BTW juz wiem ktora strona nie doczytalem poprostu:d

Ps: gram w Archlord2 od początku, mag= typowy,heler. Zamiast grać nim można grac hunterem i zrobić sub broń pod staff i się leczyć. Koleś z dual gun będzie miał nerfa bo ma prawie 2x większe dmg od.innych klas ( jestem na bieżąco na forum) wiec nie warto nim na razie grać. Najbardziej opłaca się grać 2h sword bo to tank+dps w 1. Tyle o demnie, pytania na pw. Gram w to od cbt i wbilem każda klasa lv 40+ pod wszystkie areny pvp.

właśnie sobie ściągam, dalej tam pykacie?

Siema czy ktos aktualnie gra jeszcze w Archlorda??

No ja gram mam 35 lvl na tym nowym serwie, gram raz, dwa razy w tygodniu, nick Flashgordon. Teraz też sobie gram, pewnie jeszcze z 30 minut i spadam.

Ciągle ten sam ts czy inny macie?

zmien temat posta, "ArcheAge 2" jeszcze nie wyszedł

I raczej nie wyjdzie :)

Witam jak z populacją w Archlord 2? jest sens zaczynać czy grozi wyludnieniem?

Gra umiera , i niedługo zamkną tytuł.

nie wiedzialem ze az tak zle :D