[PS4][GTA V] Szukam ludzi do gangu

Razem z przyjacielem szukamy paru osób do wpólnej gry w GTA V na PS4.

Posiadamy gang o nazwie GEISTS(zmiana nazwy nie wchodzi w gre).

Nie skupiamy się ogółem na niczym, ogólnie dobrze się bawimy, jakieś wspólne misje, tdmy, zabijanie randomowych ludzi w mieście - wszystko po trochu.

Komunikacja: skype/ts3

Wymagany próg wiekowy : 20+ (możliwe ewentualne wyjątki po jakiejś krótkiej rozmowie na którymś z podanych wyżej komunikatorów)

Osoby zainteresowane proszone o kontakt poprzez prywatną wiadomość na forum, tam podam mój PSN i namiary na komunikator głosowy.

Pozdrawiam.

Bump.

up

Ja bym pograł chętnie. Ale na chwile obecną gierke przechodze. Też macie tak, że fps'y spadaja przy szybkiej jezdzie? W nocy jest ok.

Na konsoli jakos nie odczuwam zadnych spadkow fpsow, moze po prostu jak sie dobrze rozpedzisz to Ci sie wydaje, bo obraz sie wtedy rozmazuje troszke = P

Bump.

Kurcze chetnie bym z wami pogral, ale poki co zona nie pozwala mi na nowa konsole ;( moze za dwa miesiace jak jeszcze bedziecie grac

wysłałem pw, pzdr.

Razem z przyjacielem szukamy paru osób do wpólnej gry w GTA V na PS4.

Posiadamy gang o nazwie GEISTS(zmiana nazwy nie wchodzi w gre).

Nie skupiamy się ogółem na niczym, ogólnie dobrze się bawimy, jakieś wspólne misje, tdmy, zabijanie randomowych ludzi w mieście - wszystko po trochu.

Komunikacja: skype/ts3

Wymagany próg wiekowy : 20+ (możliwe ewentualne wyjątki po jakiejś krótkiej rozmowie na którymś z podanych wyżej komunikatorów)

Osoby zainteresowane proszone o kontakt poprzez prywatną wiadomość na forum, tam podam mój PSN i namiary na komunikator głosowy.

Pozdrawiam.