Pytanie

1. Czy jesli mam postac na arcadii (pve) i wbije na niej 40 lvl (bo taki potrzeba na reapera), to będę mógł go stworzyć na killianie (pvp)? czy liczy się jedynie serwer na którym mam postać z 40 lvlem?
2. Czy archer sprawdzi się w end game do pvp/pve
3. Konto tera club trzeba opłacać co miesiąc,czy jest to zakup jednorazowy?
4. Jest co robić w end game?

5. Da się zrobić coś z tymi fpsami? Bo za przeproszeniem och**eć można, jak gdzies latam po contencie to luz, koło 60-80, ale wejdę do tego miasta pierwszego dużego i spadki do 15-20 fpsów, sprzęt nie jest zły, a grafa jest prawie na minimum, trochę to uciążliwe, tak samo na BG od 30 lvla, jak jest taki spam skilli to spadki do 15 fpsów

2. Każda postać się sprawdza

3. Co miesiąc. Możesz za to wykupić status weterana na stałe, który daje 8 miejsc na postacie, 4 tabsy w banku, możliwość 30 transakcji u brookera oraz tytuł.

4. Tak

5. Jak grasz na procku AMD to możesz go wymienić (razem z płytą główną) na jakąś i7 ;)

2. Każda postać się sprawdza3. Co miesiąc. Możesz za to wykupić status weterana na stałe, który daje 8 miejsc na postacie, 4 tabsy w banku, możliwość 30 transakcji u brookera oraz tytuł.4. Tak5. Jak grasz na procku AMD to możesz go wymienić (razem z płytą główną) na jakąś i7

Jeśli chodzi o 5 punkt, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo jeszcze uwierzy, wykosztuje się i na koniec końców nic mu to nie da.

Jeśli chodzi o fps'y to trzeba zainwestować w jakąś lepszą grafikę. bo niestety optymalizacja w tej grze jest słaba ;)

Jeśli chodzi o 5 punkt, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo jeszcze uwierzy, wykosztuje się i na koniec końców nic mu to nie da.Jeśli chodzi o fps'y to trzeba zainwestować w jakąś lepszą grafikę. bo niestety optymalizacja w tej grze jest słaba

Grafika nie jest słaba, Radeon HD7850 2GB, procek i5-2300 (4x2.8) jeśli się nie mylę co do modelu, 6 gb ramu, więc trochę lipna sprawa ;x

Zna może ktoś odpowiedź na pierwszy punkt?

I mógłby mi ktoś pomóc z wyborem klasy? Grałem wczesniej, 33 archer, 32 slayer, 26 sorc i pelno postaci gdzies do okolo 15 lvla, pare razy ta sama klasa, nie moge za żadne skarby zdecydować się na daną klasę, archerem ciężko trochę na BG z tymi fpsami, slayer podobno problemy z maną w pvp, berserker za wolny, warrior trochy squishy byl z tego co gralem, sorc jakos nie moj styl, ciągle coś.

Btw. jaki jest koszt tytułu weterana?

1. Liczy się serwer.

1. Na Killianie musisz wbic 40lv aby odblokowac REAPERA. Wbijajac na Arcadii nic to Ci nie da. LVL jest przypisany do danego serwera niestety.

1. Czy jesli mam postac na arcadii (pve) i wbije na niej 40 lvl (bo taki potrzeba na reapera), to będę mógł go stworzyć na killianie (pvp)? czy liczy się jedynie serwer na którym mam postać z 40 lvlem?
2. Czy archer sprawdzi się w end game do pvp/pve
3. Konto tera club trzeba opłacać co miesiąc,czy jest to zakup jednorazowy?
4. Jest co robić w end game?

5. Da się zrobić coś z tymi fpsami? Bo za przeproszeniem och**eć można, jak gdzies latam po contencie to luz, koło 60-80, ale wejdę do tego miasta pierwszego dużego i spadki do 15-20 fpsów, sprzęt nie jest zły, a grafa jest prawie na minimum, trochę to uciążliwe, tak samo na BG od 30 lvla, jak jest taki spam skilli to spadki do 15 fpsów