Gothic 3 jak grać?

Co trzeba zainstalować na czystego G3, by grało się jak najbardziej przyjemnie? Community patch, Quest Pack i Content Mod wystarczą?

Ja tam grałem "tylko" z Gothic 3 Enhanced Edition.

Instaluj tylko te najnowsze łatki polskie, które troszke tą gre ogarniają pod względem optymalizacji i naprawiaja kilka błędów, a tak to zostaw to w spokoju i graj na czysto :)

Generalnie co do modow do Gothica 3 to nie wiem ale czemu nie chcesz grac bez modow? Gra jest strasznie spoko, nawet bez modow. Gra sie bardzo przyjemnie

Bo gra bez modów jest CAŁKOWICIE MOIM, I JEDYNIE MOIM ZDANIEM całkowitym crapem. Proszę nie kontynuować tematu.

Enchanced Edition to chyba właśnie zwykły G3 z dodanym Community Patchem, a czytałem, że są jeszcze inne, w szczególności Quest Pack, który dodaje bardzo sporo, i naprawia jeszcze więcej.

No to jak sam wiesz z czego korzystać to po co pytasz?
Każdy lubi co innego, Ja sam osobiście grałem w "czystego" i "enchanced edition" - dla mnie bez różnicy bo w porównaniu do mega kultowej i fabularnie mistrzowskiej jedynki czy ciut gorszej dwójki wypada bardzo blado.
Lubisz modować to nawpier*alaj ile tylko Ci komputer modyfikacji udźwignie, sprawdź a potem te które Ci nie odpowiadają wyrzuć. :)

Co trzeba zainstalować na czystego G3, by grało się jak najbardziej przyjemnie? Community patch, Quest Pack i Content Mod wystarczą?