Słuchawki z dźwiękówką usb do 300-350zł

Witam wiem ,że jest miliard takich tematów i to kolejny więc jak masz zamiar napisać post "to już było" to alt+f4.

Mam zamiar zakupić po świętach nowe słuchawki mam laptopa więc mam wejście tylko pod słuchawki a jeszcze mikrofon z lepszą jakością by się przydał.Będę je wykorzystywał do ts'a i grania w cs'a Global offensive czyli muszę słyszeć dokładnie kroki i aby były wygodne ,ponieważ 1 godzine to ja nie gram tylko 10.Liczę na wasze sugestie.Sam myślałem nad siberiami v2 (nie jestem audio filem dla mnie maja być wygodne dobrze słychalne kroki i mikrofon chowany:)

Witam wiem ,że jest miliard takich tematów i to kolejny więc jak masz zamiar napisać post "to już było" to alt+f4.Mam zamiar zakupić po świętach nowe słuchawki mam laptopa więc mam wejście tylko pod słuchawki a jeszcze mikrofon z lepszą jakością by się przydał.Będę je wykorzystywał do ts'a i grania w cs'a Global offensive czyli muszę słyszeć dokładnie kroki i aby były wygodne ,ponieważ 1 godzine to ja nie gram tylko 10.Liczę na wasze sugestie.Sam myślałem nad siberiami v2 (nie jestem audio filem dla mnie maja być wygodne dobrze słychalne kroki i mikrofon chowany:)

Hej, mogę Ci zaoferować słuchawki KossUR 20. Są to duże, nauszne słuchawki. Kupiłem je rok temu, ale tylko dwa razy używałem, bo dostałem inne. Leżą w pudełku i czekają na nowego właściciela. Stan bdb+, mają dożywotnią gwarancję producenta. Nie mają mikrofonu, ale jakość dźwięku jest świetna. Jakbyś był zainteresowany to za 30zł + koszt przesyłki mogę Ci sprzedać. Polecam, bo sprzęt jest wart takiej ceny. Poza tym, zawsze możemy się dogadać.

warn_ico.png
Handel poza targowiskiem ~ NS

ref

W kwesti dzwiękówki to Audiotrak Maya U5... do tego słuchawki pokroju Superlux 681EVO + Zalman mic1 (albo wolno stojący Trust Starzz Microphone)

Mam laptopa więc taki zestaw odpada.

A to niby czemu odpada?

Sam przez pewien czas jechałem na podobnym zestawieniu (słuchawki inne) na laptopie.

http://www.ceneo.pl/10274042#tab=spec prosze bardzo, sa to sluchawki z zewnetrzna karta dzwiekowa w formie adaptera i jakosc dzwieku jest naprawde rewelacyjna, teraz troche potanialy bo ja swoje jakies 2 latA TEMU Kupilem i w tym segmencie cenowym niewymienilbym na zadne inne. Jedyny problem to niestety w pudelku nie daja sterownikow ale ze strony producenta latwo sciagnac

Mam je aktualnie są juz w stanie opłakanym i czas zmienić na lepszy model :>

Jak myslisz o siberiach v2 to znaczy że nie myslisz, ponieważ to tylko bezmózgowcy kupują. Myslisz że te słuchawki pozwolą ci na lepsze słyszenie kroków od słuchawek wartych np. 60zł Maxell dj retro? nie. Siberie to syf a chowany mikrofon to żart, mikrofon jak mikrofon za 3zł doczepiany.

Jak masz tyle do wydania i na prawde tego potrzebujesz dobrych słuchawek z mikrofonem to są tylko 2 opcje aby głupio nie kupić słuchawek w tym budżecie, mianowicie

http://allegro.pl/sluchawki-kingston-hyperx-cloud-headset-khx-h3cl-w-i4905262754.html

Jako słuchawki użyto Takstar pro80, czyli totalna deklasakcja innych słuchawek w budżecie dużo większym to kingston dodał jeszcze doczepiany mikrofon. Obecnie najlepsze słuchawki z mikrofonem warte zakupu.

Oraz 2 opcja gorsza i mniej opłacalna

http://allegro.pl/sluchawki-dla-graczy-superlux-hmc631-3-kolory-i4915039084.html

Superluxy jak superluxy, dźwięk taki sobie ale na na poziomie i wyróżniający się w sluchawkach z mikro w tej cenie.

Co do załatwienia twojego problemu z 1 złączem jack.. to pozostaje kupić tylko karte dźwiekową zewnetrzną, ogółem do Kingston xCloud możesz kupić byle gówno aby tylko uzyskać 2 kanały(dźwięk,mikrofon) np.

http://allegro.pl/karta-muzyczna-dzwiekowa-5-1-usb-zew-kom0638-i4825743269.html

Te słuchawki dzieki impedencji 60ohm rozwalają dźwiekiem nawet na zwykłej integrze. Ogółem nie potrzebują dużo mocy aby zaskakiwać brzmieniem, ale oczywiście zobaczysz dużą różnice na dobrej karcie dźwiękowej np. Xonar u3 i to głównie karta dźwiękowa decyduje o dobrym pozycjonowaniu na którym ci zależy. Tego typu przejsciówka gwarantuje dźwięk na poziomie integry a w słuchawkach nie istnieje cos takiego jak 5.1 czy 7.1

http://www.ceneo.pl/10274042#tab=spec prosze bardzo, sa to sluchawki z zewnetrzna karta dzwiekowa w formie adaptera i jakosc dzwieku jest naprawde rewelacyjna, teraz troche potanialy bo ja swoje jakies 2 latA TEMU Kupilem i w tym segmencie cenowym niewymienilbym na zadne inne. Jedyny problem to niestety w pudelku nie daja sterownikow ale ze strony producenta latwo sciagnac

Toć to SZROT w tej cenie!

Mam laptopa więc taki zestaw odpada.

Odpowiesz czemu rozwiązanie które podałem odpada?

Cenię sobię minimum kabli na biurku i dodatkowych urządzeń po rozmowie ze znajomymi z klanu wybrałem krakeny 7.1 do zamknięcia jutro składam zamówienie.

Gorzej wybrać nie mogłes...

Na życzenie zamykam.

Witam wiem ,że jest miliard takich tematów i to kolejny więc jak masz zamiar napisać post "to już było" to alt+f4.

Mam zamiar zakupić po świętach nowe słuchawki mam laptopa więc mam wejście tylko pod słuchawki a jeszcze mikrofon z lepszą jakością by się przydał.Będę je wykorzystywał do ts'a i grania w cs'a Global offensive czyli muszę słyszeć dokładnie kroki i aby były wygodne ,ponieważ 1 godzine to ja nie gram tylko 10.Liczę na wasze sugestie.Sam myślałem nad siberiami v2 (nie jestem audio filem dla mnie maja być wygodne dobrze słychalne kroki i mikrofon chowany:)