Kupno Konta batlenet pomoc

Witam, chciałbym kupić konto z gra World of warcraft WoD i chciałem się dowiedzieć co ze zmianami imienia, nazwiska, żeby konto było bezpieczne i nie zostało odzyskane. Proszę Was o rady. Pozdrawiam.

można to zmienić trzeba posłać do blizzarda skan lub wyraźne zdjęcie dowodu osobistego, najlepiej gdyby zrobił to właściciel ;)

1. Handel kontami jest nielegalny.

2. Właściciel zawsze będzie miał możliwość odzyskania konta.

1. Handel kontami jest nielegalny.2. Właściciel zawsze będzie miał możliwość odzyskania konta.

Co do odzyskania to chce mi wysłać cd keye i zdjęcia pudełek z grami i skan dowodu osobistego.

Zobacz ile ma komentarzy o ile kupujesz na allegro. Jak dużo pozytywów to raczej nie oszuka.

Wyśle ci skan dowodu? O proszę.

Właściciel ma zawsze możliwość odzyskania konta, tak jak ktoś @up pisał.

Raczej zależy od jego dobrej woli :P

I już samo to, że ktoś się deklaruje z wysyłką skanu dowodu, dałoby mi dużo do myślenia. Kto normalny wysyła komuś z netu skan swoich danych osobowych:/

http://allegro.pl/konto-battlenet-wow-wod-diablo-iii-ros-i4908900363.html

pozytywy ma same o to chodzi

Zobacz ile ma komentarzy o ile kupujesz na allegro. Jak dużo pozytywów to raczej nie oszuka.Wyśle ci skan dowodu? O proszę.Właściciel ma zawsze możliwość odzyskania konta, tak jak ktoś @up pisał.Raczej zależy od jego dobrej woli

Jak dla mnie sprzedawanie kont to glupota. Na skan dowodu mozesz nawet kredytow nabrac ;)

Jak dla mnie sprzedawanie kont to glupota. Na skan dowodu mozesz nawet kredytow nabrac

No na skan to raczej nikt by Ci kredytu nie udzielił

ja kupiłem konto z grą diablo 3 na aukcji za 50zł na allegro od pewnej osoby a po 3 tygodniach ta osoba chciała mnie wyrolowac czyli odzyskać konto by ponownie je sprzedać ale gdy napisała do suppportu z "mojego" konta (mogła bo znała tajne pytanie) że to konto zostało skradzione itd... blizzard "wyruchał" "ch*ja" bo to konto kupił od kogoś innego a blizard poprosił dowód osobisty a on miał swój a nie prawowitego właściciela i konto dalej jest moje kupiłem audenticator i nikt mi go nie zabierze

ja kupiłem konto z grą diablo 3 na aukcji za 50zł na allegro od pewnej osoby a po 3 tygodniach ta osoba chciała mnie wyrolowac czyli odzyskać konto by ponownie je sprzedać ale gdy napisała do suppportu z "mojego" konta (mogła bo znała tajne pytanie) że to konto zostało skradzione itd... blizzard "wyruchał" "ch*ja" bo to konto kupił od kogoś innego a blizard poprosił dowód osobisty a on miał swój a nie prawowitego właściciela i konto dalej jest moje kupiłem audenticator i nikt mi go nie zabierze

Możesz mi wyjaśnić co to jest audenticator i na czym to polega ?

Chodziło mu o autenthicator (generator cyfr które wpisujesz przed każdym zalogowaniem do konta) można kupić w postaci fizycznej lub ściągnąć na telefon (android,IOS)

nie musisz kupować, jak dobrze pamiętam można na telefon ściągnąć, to generuje Ci jednorazowe hasło

Nie wiem dalej czy kupować konto, mam dylemat, jeżeli chciałbym zacząć grać w wowa to wystarczy kupić WoDa czy jeszcze coś ?

Tak jak już wyżej napisano jeżeli kupujesz od pierwszego właściciela to od jego dobrej woli zależy czy nie będzie chciał Cię oszukać. A co do gry to aby zagrać potrzebujesz najpierw battle chesta który zawiera wszystko oprócz WoD'a wraz z 30 dniami gry poza tym od razu WoD'a nie musisz kupować a dopiero gdy osiągniesz poziom w którym będzie niezbędny.

Z tego co sie orientuje danych na koncie nie da sie zmienic(tzn Imienia i Nazwiska), przynajmniej tak mi mowila kiedys pani z blizzarda, gdy do nich zadzwonilem probujac odzyskac skradzione konto. Wiec jezeli nie da sie zmienic, a dane na niego to bedzie mogl odzyskac kiedy chce skanem dowodu, paszportu czy innego dokumentu.

fakt można na telefon pobrać ale ja wolałem kupić bo do tego nikt sie nie dobierze a na telefonie nigdy nic niewiadomo teraz tyle tych wirusów

A tego battle chesta skąd mogę kupić ?

Z tego co sie orientuje danych na koncie nie da sie zmienic(tzn Imienia i Nazwiska), przynajmniej tak mi mowila kiedys pani z blizzarda, gdy do nich zadzwonilem probujac odzyskac skradzione konto. Wiec jezeli nie da sie zmienic, a dane na niego to bedzie mogl odzyskac kiedy chce skanem dowodu, paszportu czy innego dokumentu.

W szczególnych przypadkach mogą zmienić, np. gdy zmienisz stan cywilny wraz ze swoim nazwiskiem, ale to trzeba im udokumentować.

Witam, chciałbym kupić konto z gra World of warcraft WoD i chciałem się dowiedzieć co ze zmianami imienia, nazwiska, żeby konto było bezpieczne i nie zostało odzyskane. Proszę Was o rady. Pozdrawiam.