Gry PVP

Witam wiem ,że są gry fps z split screenem czyli COOP. Mam pytanie czy niektóre z tych gier mają funkcje PVP na splitscreenie? Żeby przy jednej konsoli mogło się pojedynkować dwóch graczy :)

W Call of Duty Ghosts jest tryb gry wieloosobowej po split screen, coop z pve i pvp też

Mam pytanie czy niektóre z tych gier mają funkcje PVP na splitscreenie?

Tak. I to od całkiem dawna.

Tak. I to od całkiem dawna.

A czy Borderlands 2 ma?

Dzisiaj kolega przyniósł xboxa do szkoły na zawodowe, informatyka przed świętami :D, jedną z gier w którą graliśmy było Halo 4 całkiem ciekawa, tryb coop ma, deathmatch do 4 osób na splitscreen, a 2 w kampanii.

Tak, aczkolwiek tylko 4 graczy maks, po prostu podczas coopa jeden grasz musi uderzyć meleem drugiego i zaczyna się walka pvp, były też areny do pvp ale nie pamiętam dokładnie czy w Borderlands 2 były, w jedynce na pewno

Zapewniam cie panie kolego ze na konsolach masz tego z 50 razy wiecej niz na pc. Starczy chocby wspomniec o seriach bijatyk jak mortal kombat, tekken, soul calibur, ale nie tylko bo masz i np gladiatorow jakis, nie pamietam tytulu, ale wiem ze tam sie wybieralo zbroje, bron (np wlocznia plus siatka, albo sama wlocznia co odblokowywalo dwureczne ciosy, czy tez klasyka - miecz, tarcza, bulawa itd) i byly takie jakby turnieje walk ;). Chyba lost planet mial cos takiego (2 ale glowy nie dam) z strzelanek ale generalnie - fpsy to nie na konsole, na konsoli kroluja i krolowac beda bijatyki i slashery typu god of war, a te w wiekszosci maja tryb multi, arenki, drabinki itd ;)

Jeżeli w jedynce borderlands była arenka i tryb coop to git :)

Gears of war taki posiada o ile się nie mylę tyle że to bardziej tps

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Witam wiem ,że są gry fps z split screenem czyli COOP. Mam pytanie czy niektóre z tych gier mają funkcje PVP na splitscreenie? Żeby przy jednej konsoli mogło się pojedynkować dwóch graczy :)