Arma Druga Arma Trzecia i DayZ

Witam, ostatnio mam wkręte na takie oto gierki ten typ, podobne wymagania względem gracza ;) Niestety dorwałem arma 2 z dodatkami i niestety problem jest nie mały problem. Gra według wymagań powinna spokojnie na moim sprzęcie działać ale niestety tak nie jest. Tutaj pytanie do was... Czy przy podanej zaraz przeze mnie specyfikacji jest możliwość komfortowej gry w któryś z tytułów ? Jakieś porady co do optymalizacj?

Sprzęt:
Intel I5 -2450K ~2,50 ghz 4core

6gb ram

750gb Baracuda

Radeon 7450m 1gb/Intel HD 3000

Masz bardzo słabą kartę graficzną, dlatego wątpię że tak wymagające gry będą płynnie działały.

Pierwszy raz widzę także procesor w laptopie, który ma końcówkę K - czyli jest do kręcenia. Aczkolwiek może to moje braki w wiedzy

Karta kartą, ale jest to dla mnie troszkę dziwne. Bf 3 do katowania nowy tomb raider śmiga, gta 4 śmiga... czy army mają aż tak słabą optymalizację? Wiem wiem, że duża mapa i dużo ludzi online ale to aż tak źle ?

Tak, arma i dayz mają słabą optymalizację.

Na jakiej rozdzielczości grasz tak w ogóle i powiedz także ile masz już laptopa i czy czyściłeś go kompleksowo, tzn wymieniałeś pastę pod prockiem i kartą?

To będę robić w przeciągu kilku dni bo ostatnio miałem przyjemność wymiany pół roku temu. To co mnie martwi jeśli chodzi o Arma 2 i DayZ to fakt, że bez względu na rozdziałke czy poziom detali gra działa tak samo w stałych 20 fps'ach -.-"

Z tymi grafikami możesz zapomnieć o płynnej rozgrywce.

Jakimi grafikami? ArmA procesorem stoi nie grafika. Fakt te nie sa jakies super. Ale masz dosc srednia I5 i to w laptopie. ArmA potrafi lagowac na znacznie mocniejszych procesorach. Mozesz sprobowac odparkowac procesory i zmniejszyc dystans widocznosci do 1000km. Jak nie pomoże to zostaje zmiana sprzetu.

Witam, ostatnio mam wkręte na takie oto gierki ten typ, podobne wymagania względem gracza ;) Niestety dorwałem arma 2 z dodatkami i niestety problem jest nie mały problem. Gra według wymagań powinna spokojnie na moim sprzęcie działać ale niestety tak nie jest. Tutaj pytanie do was... Czy przy podanej zaraz przeze mnie specyfikacji jest możliwość komfortowej gry w któryś z tytułów ? Jakieś porady co do optymalizacj?

Sprzęt:
Intel I5 -2450K ~2,50 ghz 4core

6gb ram

750gb Baracuda

Radeon 7450m 1gb/Intel HD 3000