CS:GO na steamie

Siemka,

Wiecie może czy będzie jakaś przecena na cs go ???

Bo teraz jakaś jest i kosztuje 7,36 euro,a czytałem ze ma być za 2 euro albo takie coś

To prawda czy nie ??

A jeśli prawda to kiedy będzie taka przecena ?

Ja rok temu kupiłem wszystkie części cs za chyba 17 zł. Poczekaj jeszcze, jak nie w święta to sylwek/nowy rok na 100% będzie taniej.

Na allegro masz za 15zł najtaniej.

Jak będzie CS:Complete za mniej niż 50 zł na steam to biorę w ciemno.

Co do tematu:Pewnie w okresie steam sale będzie wystawione za taką lub bliską wymienionej cenie.

Jest to bowiem produkt,który się ciągle sprzedaję.

Na allegro masz za 15zł najtaniej.

Nope,produkt tam jest używany czyli on sprzedaje ci konto a nie klucz a po drugie wiesz o tym że osoby tam sprzedające mają po +2,0,-2 like ??? ja kupuje rzeczy max od 1000 like bo takiej osobie można ufać

Jak będzie CS:Complete za mniej niż 50 zł na steam to biorę w ciemno.Co do tematu:Pewnie w okresie steam sale będzie wystawione za taką lub bliską wymienionej cenie.Jest to bowiem produkt,który się ciągle sprzedaję.

Dzięki za odp

Nie wiem czy bedzie jeszcze promocja na go jak kiedys, za 2 euro. Ale jesli w tym czasie nic nie upolujesz to zawsze mozesz kupic z allegro za 29 zl. Kupowalem od nich klucze w dniu premiery i bangla do teraz. :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Siemka,

Wiecie może czy będzie jakaś przecena na cs go ???

Bo teraz jakaś jest i kosztuje 7,36 euro,a czytałem ze ma być za 2 euro albo takie coś

To prawda czy nie ??

A jeśli prawda to kiedy będzie taka przecena ?