Wildstar? Gra ktoś jeszcze?

Hej, cześć i czołem!

Zastanawiam się, czy aby nie spróbować swoich sił w Wildstar ale z tego co czytam to niby już nikt nie gra, serwery świecą pustkami i inne takiego typu pierdoły ... Pytam, żeby nie wywalić kasy w błoto.

Słyszałem również o jakiejś opcji, że aktualni gracze wysyłają jakiś kod i masz jakiś tam czas grania, na wypróbowanie gry ( jesli się myle, to proszę o jakieś delikatne wytłumaczenie tej kwesti)

Pozdrawiam :)

Ja gram od 3 dni i szukam gildii. Gram na serv. PVE z tego co widziałem są tylko dwa serv.

Gra jest naprawdę dobra, piękne widoki, trudna (chyba do tej pory nie został pokonany ostatni boss na raidzie), ciekawa dynamiczna walka

Nie rozumiem dlaczego gra nie odniosła sukcesu, może dlatego że gracze wolą płacić za wow'a który jest znacznie bardziej rozwinięty chociaż z tym płaceniem to też w WS różnie bywa, ja grałem 3 miesiące i zapłaciłem tylko za samą grę. Czekam na (najlepiej) B2P, w najgorszym wypadku F2P bo wtedy graczy w Wildstar nie zabraknie

Są jeszcze jakieś polskie gildie na sev pve?

Nie mam pojęcia, może IX Kohorta

No nic jak nie bedzie ludzi do grania trzeba bedzie zagrać w swtor-a

Choc szkoda wildstar wyglada naprawdę dobrze.

IX K zawiesiła oddział wildstara póki co. Nie ma żadnej polskiej gildii raidującej - może jakaś się uchowała social guild.

gildie które upadły/byłem i było ciężko z ludzmi:

-Utgard

-IX Kohorta

-Offline

- inne, których już nie pamietam nawet

Oczywiście mowa o stronie Dominion

po exiles znalazłem tylko: http://wildstar.mmovault.pl/forum/t6837.1/Exile-Jabbit-PVE-JEDYNA-POLSKA-GILDIA-DRAGONBORN

Co do samej gry, może za rok po paru content dropach coś się zmieni w tej grze. Sam raidowałem, dalej mam wykupione 3 creddy i 80platyn+ unikalne itemy dostępne z specjalnych paczek(boombox) i gamesconu, jednak na razie za dużo brakuje tej grze. Patrząc na allegro to nikt nie sprzedaje kont nawet - ja swoje raz wystawiłem po o wiele niższej cenie, to nawet 1 pytania ie miałem, także na waszym miejscu jeszcze bym sie wstrzymał z graniem, bo na razie gra jest w martwym punkcie, poczekałbym jak rozwinie sie sytuacja, czy uratują czymś grę, czy powoli odejdą od niej.

Pewnie masz racje . Czyli pozostaje swtor

No ok a z osób, które grają jest szansa, żebyście wysłali mi ten ref link?

IX Kohorta czeka - ja wiele innych graczy rajdujących - na patcha do rajdów, bo niestety rajdy są ale zapomnieli o dropie do nich... i nikomu się nie chce pocić, whipić i marnować czas dla samego zabicia moba.

Hej, cześć i czołem!

Zastanawiam się, czy aby nie spróbować swoich sił w Wildstar ale z tego co czytam to niby już nikt nie gra, serwery świecą pustkami i inne takiego typu pierdoły ... Pytam, żeby nie wywalić kasy w błoto.

Słyszałem również o jakiejś opcji, że aktualni gracze wysyłają jakiś kod i masz jakiś tam czas grania, na wypróbowanie gry ( jesli się myle, to proszę o jakieś delikatne wytłumaczenie tej kwesti)

Pozdrawiam :)