Turniej mmorpg.org.pl, 5v5

Czy znaleźliby się chętni na tego typu przedsięwzięcie?

Jakich nagród byście oczekiwali po za oczywistymi (rp, skiny, paysafe cardy)?

Czy powiedzielibyscie o turnieju znajomym?

Tak chętny i gotowy, tylko niech ktoś zorganizuje.

Może być i 0 nagród.

Nawet stream bym na Twich odpalił jak by już były gry turniejowe hehe.

Proste, że rpki muszą być, przecież to nic nie kosztuje :D

Pewnie wypali tak jak turniej CS:GO kappa.png

Wypali ja mogę zagrać

Wypali mam 5 osób nawet

Brałbym udział. Nagroda w sumie nie ważna, nie musi być duża. Jakiś skin czy mała ilość rp'ków :).

Nie bądźmy skromni, każdy lubi dostawać coś konkretnego. Do tego większa wygrana lepiej motywuje do gry. RP, standardowy skin do Ryża, jakieś PSC i może dla osób z forum zdjęcie punktów ostrzeżeń. :q

I fotka Salka w wannie z autografem.

Głosujcie ludzie bo chcemy wiedzieć czy będzie wystarczająco chętnych coby wiedzieć na ile drużyn liczyć.

jest opcja by był z nagrodami ale my byśmy nic na to nie wydali wyle by znależć teamy i zgłośić to riotowi i jeżeli będzie z 32-64 drużyn to jest duża szansa na sponsoring nagród przez riot

Chetna będę do takiego turnieju, możecie już liczyć dodatkowe 5 osób.

Mój team ready.

jest opcja by był z nagrodami ale my byśmy nic na to nie wydali wyle by znależć teamy i zgłośić to riotowi i jeżeli będzie z 32-64 drużyn to jest duża szansa na sponsoring nagród przez riot

Spokojnie, My sie wszystkim zajmiemy. Chcemy znac potencjalna liczbę graczy.

I potencjalnych przeciwników hehehe.

Taki suchar :(

Mój team jest chętny

Ja jestem też chętny ale niestety nie mam teamu więc może ktoś szuka osoby ??

Najlepiej to gram top i chyba jung potem mid i adc a najgorzej supportem

Oczywiście, jak tylko będzie wiadomo więcej to już jeden team więcej macie.

A co do do samych nagród, to jeżeli turniej zostanie zgłoszony to Riot zapewnia RP za 4 pierwsze miejsca + Skiny.

http://eune.leagueoflegends.com/pl/community/prized-events

Oczywiście, jak tylko będzie wiadomo więcej to już jeden team więcej macie.A co do do samych nagród, to jeżeli turniej zostanie zgłoszony to Riot zapewnia RP za 4 pierwsze miejsca + Skiny.http://eune.leagueoflegends.com/pl/community/prized-events

Tak jak wspomniałem, wszystko to wiemy. Liczymy po prostu na największa ilość drużyn. Chcemy zorganizować jak największy turniej, dlatego ogłaszajcie się gdzie tylko da jak już będą konkrety. : >

Witam.

Ja z chęcią dołączę do drużyny kogoś.

Standardowo gram adc>jun>supp>top>mid

Nick w lolu Szluger na Nordicu

Również jestem chętny i tak że nie posiadam teamu. Pozdrawiam :}