The Secret World klucz 30 dni

Witam dziś zauważyłem na Emailu wiadomość od Funcomu iż otrzymałem klucz na 30 dni gry jeżeli ktoś by był zainteresowany:

6EKKQ5Q5V4ZF3S9F
Rejestracja

Zapraszam na serwer Arcadia(RP) Do Templariuszy mój nick: Tachykirr

Co daje kluczyk:

This Friend Key offers 30 days free play, an 8 hour XP potion and $5 worth of Bonus Points.
Please note that this key may not be used on existing accounts which have already bought The Secret World and must be used before the 15th of January.

Jeśli klucz zostanie wykorzystany mogę również zarzucić 3 dniowymi abyście mogli sprawdzić jak działa gra . (Jeżeli go chcecie podajcie emaile na PW, czas zaczyna lecieć od pierwszego zalogowania)

HSPYCDNG2U4CP7H6

Macie jeszcze i ode mnie, nie jest mi potrzebny. Wesolych swiat.

Inkh, dzięki za klucz, możesz skreślić go ;)

Miło by było jakby osoba która wzięła mój kluczyk napisała moglibyśmy wtedy pograć razem :)
Jak cuś to jestem na ts'ie mmorpg.org.pl jakby ktoś chciał pograć to zapraszam

Dajcie na pm kluczyk -szukam sobie gierki ostatnio i nic nie mogę znalezc ,może ta gra mnie przyciągnie.

Jeśli ktoś ma niepotrzebny kluczyk to chętnie go przyjmę bo ostatnio chciałem kupić tą grę, ale nie chciałem kupować jej w ciemno. (pm)

Jak chcecie 3 dniowe to piszcie emaile :)

7C4ERJRRTXXWVBC6

Witam dziś zauważyłem na Emailu wiadomość od Funcomu iż otrzymałem klucz na 30 dni gry jeżeli ktoś by był zainteresowany:

6EKKQ5Q5V4ZF3S9F
Rejestracja

Zapraszam na serwer Arcadia(RP) Do Templariuszy mój nick: Tachykirr

Co daje kluczyk:

This Friend Key offers 30 days free play, an 8 hour XP potion and $5 worth of Bonus Points.
Please note that this key may not be used on existing accounts which have already bought The Secret World and must be used before the 15th of January.

Jeśli klucz zostanie wykorzystany mogę również zarzucić 3 dniowymi abyście mogli sprawdzić jak działa gra . (Jeżeli go chcecie podajcie emaile na PW, czas zaczyna lecieć od pierwszego zalogowania)