Kingdom Online - Drużyna/Gildia na serwerze Manu

NOCNA STRAŻ

Rekrutacja: OTWARTA

Kontakt w grze:

-Ostrze

-Macedor

Teamspeak: rs15.teamspeak.pl:8100

Twierdza: Brak

Wymagania: 20 lv

Zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia do nocnej straży oferujemy pomoc oraz towarzystwo w walce z wszechobecnymi na serwerze Manu "kebabami" Kontakt w grze bądź w tym temacie

Może dzisiaj po paru meczach w go pogram. Jak coś napiszę potem nick itd

pogralem dzis z godzinke i odstraszaja mnie turasy ..

Dlatego trzeba stworzyć ekipę, żeby tępić tych brudasów.

Ekipa będzie anty kebabowa głównie ;)

Dobra gierka?

Zgłaszam się do ekipy, jakby co kontakt w grze nick Zgon

Gra ciekawa ale zauwazylem ze exp dosyc powoli leci :P

Gra jest dla osób, które mają dość cudacznie wyglądających nafaszerowanych bezsensownymi rzeczami MMORPG. Jest to powrót do przeszłości, lecz w wydaniu nowej gry, czyli wszystko poznajemy dopiero. Szczerze powiem, że gra nie zaskoczyła mnie niczym, nie zachwyciła też, do tej pory, lecz nie jest to dla mnie minus, ponieważ mimo, że wbiłem dopiero 2x 5 lvl, to gra się całkiem przyjemnie. Rozmawiałem z założycielem tematu w grze "Ostrze", od 10 lvl podobno wchodzi fajny system , gdzie możesz rekrutować wojsko i wygląda ten system jak w plemionach. Dobiję 10 to sam będę mógł się wypowiedzieć. Ktoś narzekał na małą liczbę klas, jednak każda klasa ma 3 podklasy, dla przykładu kleryk może być tankiem, healerem i dmg/supportem. Dodatkowo z tego co widzę są 2 strony, czyli jak w World of Warcraft dual spec. Ktoś na portalu porównał tą grę do Archlorda, jasne, point and click się pokrywa, tak samo można automatycznie biegać do quest npc jak i miejsc gdzie robisz questa, jednak na 5 lvl wizardem już nie mam prosto zabić mobka na 2 strzały, bez potków można zginąć.

Zachęcam, przyjemna prosta siekaninka z możliwością posłuchania spoko muzyczek jak i zabicia brudasów (turasów).

PS. Na Gildię ( Tutaj występuje jako Legion) potrzeba 200k, co nie jest takim problemem, Ostrze na 10 lvl miał już 90 k.

Jako że parę osób już się zebrało może pora wystartować pod jakąś nazwą? Czy ktoś ma jakieś ciekawe pomysły?

Legion Odkupienia, Smocze Bractwo, Wladcy Smierci, Zginiesz Turasie, Bezimienni, Legion Cienia, - będę edytować jak coś mi wpełźnie do głowy. Jak już pisałem w grze, nie jestem dobrym twórcą.

Juz pobieram chetnie zagram z wami. Turasy to nie problem przypomna sie czasy community w silkroad ale w tym kiedys. Legion TurksPower moze byc nawet i 1000k gold plis :P

nik w grze Kirifuda

Zaraz loguje się do gry, jak mi siądzie to z Wami zagram.

Zapraszam wszystkich chętnych do gry i wspólnej zabawy

Powiem, że dość pozytywnie mnie gierka nastawiła, mam nadzieję, że nie okaże się typowym średniaczkiem. Pobiorę pewnie jutro, pogram chwilę, zobaczę, czy zostanę na dłużej.

Co sądzicie o propozycji nazwy dla legionu "NocnaStraz" (Brak polskich znaków i spacji w nazwie jest wymuszony)

Nazwa Legionu "Husaria" - Jeżeli jesteście Polakami.

Wracając do gry. Jeżeli pójdzie na moim szrotowym laptopie to chętnie pogram.

@TheAllien

Husaria oraz GROM to 2 najpopularniejsze nazwy polskich gildii które zapewne nie tylko mnie się przejadły

Chwilowo czekamy na propozycje

proponuje nazwe MementoMori

Dobra lecę ściągać. Grałem na CBT i gra jest fajna. Ale, że nie było z kim grać to chyba wbiłem z xx lvl i end. Mam nadzieję pograć dłużej zagram Rouge raczej pod bow ale to się zobaczy. Nick w grze PriessT :) pozdro