Kupno "gołego konta" na poziomie 30tym - ktoś coś?

Witam witam i o zdrowie pytam.

Sprawa jest prosta, kilka znajomych zaciąga mnie do pogrania ponownie w lol'a.

Dzisiaj, poprzez krew, pot i łzy porzuciłem ten pomysł - granie na poziomie 7-8 kończy się albo gigantyczną wygraną (nasza drużyna ma smurfy) albo przegraną (oni mają ich więcej). Ani jedno, ani drugie zabawne nie jest (kiedyś hen hen temu miało się te 1700 elo więc widać różnice między mną a nowicjuszami) , a z kolei granie "cieciem" w premadzie też dobrze nie wygląda - bo i masteries i runy odgrywają przynajmniej w early kluczową role.

Pogrzebałem, poszukałem i znalazłem dwa serwisy sprzedające gołe (bez żadnych zakupów, wbijane na customowych grach) 30to levelowe konta. Są to Boosting808 i RudyND.

Pytanie jest takie, czy ktoś korzystał/korzysta zna kogoś kto korzystał itp. i czy jest to bezpieczna opcja? Chodzi o doświadczenia (czy z kontem problemów nie ma) i zaufanie do tych stron.

Coś cokolwiek?

A na jakim serwie chcesz to konto?

A nie lepiej grac ci na boty 3v3 i konczyc w 7 min? W 3 dni idzie wbic 30.

Narzekasz, jeśli nie chcesz nie wybijaj. Jeśli chcesz szybko wybić, boost do expa i boty.

Ja narzekam tak po trochu tylko ;)

Bo kończenie gry za grą ze scorem 20+/1/1 jest do czasu śmieszne, ale do tego niesamowicie wkurzające dla graczy którzy na prawdę grają od nowa i na prawdę są na poziomie tych dziesięciu leveli.

Konta na allegro natomiast nie chce kupować bez możliwości weryfikacji adresu mailowego, bo nie uśmiecha mi się sponsorowanie fajek gimnazjaliście-januszowi handlu dobrami internetowymi.

Co do gier na boty, nie jest tam jakiś dzienny limit ile można ugrać?

Jeśli nie znajdę konta z możliwą weryfikacją i nikt na temat tych stron się nie wypowie to po prostu grać nie będę - bo farmić ten level tylko i wyłącznie żeby jako-tako pograć ze znajomymi raz na jakiś czas najzwyklej mi się nie chce :P

Wbijaj sam to grać się nauczysz a nie

Czytanie ze zrozumieniem sia-la-la-la-la

Grałem dwa lata w lola, trzy lata w dote, trzy lata w dote 2 i uwierz, jako tako sobie poradzę ;)

Trochę zboczę z tematu, ale mam pytanie.
Skoro grałeś 2 lata, to gdzie Twoje konto?

Na botach do lvl15, potem już jest limit dzienny i chciał nie chciał trzeba zagrać coś na normalach...

Co do samych serwisów - nie mam pojęcia, nigdy nie miałem potrzeby kupowania konta.

Wtrące tylko, że dota 2 ruszyła jakoś w połowie 2013. Jak to jest ze grałeś aż 3 lata?

Wtrące tylko, że dota 2 ruszyła jakoś w połowie 2013. Jak to jest ze grałeś aż 3 lata?

Faktycznie wersja finalna wystartowała w wakacje 2013, ale była poprzedzona 2 letnimi beta testami, do których autor tematu pewnie miał od wczesnego okresu dostęp. Dziś zbliża się rok 2015 więc teoretycznie niektórzy mogą już mieć ~3,5 roku stażu.

Po kolei może

Owszem, jak FEJK napisał, miałem dostęp do bety jeszcze zanim closed beta i handel januszy allegro ruszył z nimi na całego. Poza tym nie traktujmy wszystkiego dosłownie, około trzech lat brzmi już lepiej?

Konto posiadam na US, i jego na te dwa-trzy miesiące zanim nie wrócę przerzucać nie chce - kto wie, może się przyda? Konto na Nordic-East zostało hen lat temu sprzedane, teoretycznie, na bardzo upartego mógłbym je odzyskać, ale ten teges, wąsa zgoliłem więc to w rachubę nie wchodzi.

A wracając do tematu, jak mniemam nikt nic nie wie i pozostaje mi zaryzykować - chociaż z tego co zasłyszałem, część "streamujących" graczy kupuje je na tony do smurfowania czy po prostu zagrania bez bycia rozpoznanym. Stąd też i o nich słyszałem - ale wiadomo, jak już w to konto wpompuje ileśtam złotych na postacie, to i szkoda tracić potem, prawda?

Botów tłuc mi się nie chce (leniwy jestem, co tu ukrywać) a słuchanie "fucking smurf" albo "omfg cheater gg idiot do die kielbasa pope" po prostu żenuje. I męczy strasznie.

Toteż szukam takiej alternatywy, bo niestety na allegro wysyp "nowych" sprzedających z kontami "Wszystko za 50 złotych no ziomek bierz ja Cię nie oszukam" i bez możliwości weryfikacji adresu e-mail który jest podstawą "bezpiecznego" zakupu

Witam witam i o zdrowie pytam.

Sprawa jest prosta, kilka znajomych zaciąga mnie do pogrania ponownie w lol'a.

Dzisiaj, poprzez krew, pot i łzy porzuciłem ten pomysł - granie na poziomie 7-8 kończy się albo gigantyczną wygraną (nasza drużyna ma smurfy) albo przegraną (oni mają ich więcej). Ani jedno, ani drugie zabawne nie jest (kiedyś hen hen temu miało się te 1700 elo więc widać różnice między mną a nowicjuszami) , a z kolei granie "cieciem" w premadzie też dobrze nie wygląda - bo i masteries i runy odgrywają przynajmniej w early kluczową role.

Pogrzebałem, poszukałem i znalazłem dwa serwisy sprzedające gołe (bez żadnych zakupów, wbijane na customowych grach) 30to levelowe konta. Są to Boosting808 i RudyND.

Pytanie jest takie, czy ktoś korzystał/korzysta zna kogoś kto korzystał itp. i czy jest to bezpieczna opcja? Chodzi o doświadczenia (czy z kontem problemów nie ma) i zaufanie do tych stron.

Coś cokolwiek?