FF:ARR pytanie o serwery

Witam, swojego czasu zagrywałem się w w.w mmorpega (jak tylko wyszedł "live") i niestety ale serwery EU były ponoć w USA? Tak cz tak wyczuwalne były pewne opóźnienia, co napewno wpływa na jakość rozgrywki szczególnie przy hardkorowych instach gdzie gracz ma dosłownie sekunde na ucieczke przez aoe itp. sprawami. Moje pytania kieruję do osób, które GRAJĄ w Fajnala aktywnie, mianowicie czy dalej są te irytujące lagi, i czy ktoś doświadczył czegoś podobnego, bo nie wiem czy dać grze drugą szansę.



Pozdro i Merry-Xmas.

Nie ma żadnych lagów.

Serwery jak stały w Ameryce, tak tam stoją. Lagów może nie ma (taaaa... powiedz to ludziom na chociażby titanie i sławnym ataku "weight of the land/LAG" ;)), ale z mojej strony irytujące są wywalania z serwera, przy których przez nawet 2 minuty nie chce Cię zalogować z powrotem (formułkę "nie możesz wejść do gry, bo wciąż jesteś zalogowany" powinni zmienić na "nie możesz wejść do gry, bo Twoja postać jeszcze nie umarła/Twoje party nie zaliczyło przez Ciebie wipe'a".

Na pewno jest lepiej niż jeszcze rok temu, gdzie zdarzały się masakryczne lagi tuż po wejściu do dungeona o_O

Grałem na trialu jakiś czas temu ( około miesiąca ) i nie uświadczyłem żadnych lagów - serwer wybrałem chyba Phoenix ale nie daje sobie ręki uciąć.

Witam, swojego czasu zagrywałem się w w.w mmorpega (jak tylko wyszedł "live") i niestety ale serwery EU były ponoć w USA? Tak cz tak wyczuwalne były pewne opóźnienia, co napewno wpływa na jakość rozgrywki szczególnie przy hardkorowych instach gdzie gracz ma dosłownie sekunde na ucieczke przez aoe itp. sprawami. Moje pytania kieruję do osób, które GRAJĄ w Fajnala aktywnie, mianowicie czy dalej są te irytujące lagi, i czy ktoś doświadczył czegoś podobnego, bo nie wiem czy dać grze drugą szansę.



Pozdro i Merry-Xmas.