Pytanie HOTS

Siemka. Przedwczoraj dostalem dostep do alphy Hotsa. I chcialbym sie dowiedaziec, czy jak bedzie CBT to wtedy trzeba sie znowu zapisywac czy HOTS zostaje na koncie na stale? Nigdzie nie czytalem o takim czyms, dlatego sie was pytam. Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Jak dostałeś dostęp do Alphy to masz dostęp i do CBT

I nie ma wipe :)

Właśnie wyczytałem, że premiera(OB? CB?) HOTS ma być już za 8 dni - 13.01.2015. Posiada ktoś więcej info?

Jak ja sobie chcę pograć w to :(

Jest jeszcze możliwość dostania inva?

Blizz daje możliwość grania cały czas, regularnie, coraz większa liczba osób ma dostęp do gry.

Sam dostałem dostęp z miesiąc temu i powiem, że gra ma bardzo duży potencjał i mam nadzieje, że blizz go z niej wyciągnie ponieważ na tą chwile (techniczna alpha) gra jest po prostu niemiłosiernie nudna po kilku/kilkunastu rozgrywkach. I teraz zagram może parę rund na tydzień... ;(

Czekam na rozwój wydarzeń, a Wam życzę jak najszybszego dostępu. ;)

Teraz są Alpha Testy następnie będzie Closed Beta :) Czyli za te 8 dni będzie właśnie ta wersja :) Zapewne prawie wszyscy dostaną klucz do testowania gry
Ma ogromny potencjał, bo jedna runda to kwestia 20 minut wbicia 20 lvl czyli odblokowania wszystkich skilli bojowych :) Dość szybko jak na wszystkie obecne MOBA które są mi znane. Jedyne co boli to liczba postaci, przez to się nudzi niestety, oraz mała ilość golda dostana za wygranie meczu (~30Gold, a postacie kosztują najdroższe 10.000, fakt faktem są zadania dzienne warte 300Gold'a+, oraz wbicie 5lvl postaci daje 500 golda :))

Najgorszą bolączką są ceny w ojro, które na dodatek od dziś powędrowały w górę.

Gra jest super, akcja non stop, przez co nie ma chwili na odpoczynek. Jest 5 różnych map (2 kolejne w drodze) z różnymi objectivami.

Rozgrywka może się nie spodobać osobom, które lubią farmfest oraz itemizację... tam tego po prostu nie ma. Zamiast itemów masz talenty (przykładowy build na mim mainie http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/murky#oUKr) i właśnie w ten sposób możesz sobie customizować bohatera.

Aha, bym zapomniał... tam nie ima invidualnych leveli... jest tylko wspólny drużynowy i każdy na niego pracuje.

Co do dostępu jeżeli otrzymałeś dostęp do Alphy to spokojnie możesz grać bo wipe'u nie będzie. A CBT która tak naprawdę jest OBT zaczyna się 13 stycznia a dostęp do niej dostaną wszyscy chętni którzy uzupełnili swój profil beta-testera.

Mi tam się nie nudzi, gram codziennie minimum 4 meczyki, robię zadania codzienne i czekam na rankedy, wystarczy grać ze znajomymi i można tak w nieskończoność, ze wszyskich moba w jakie grałem HoTS prezentuje się naprawdę przyzwoicie w 3D póki co króluje SMITE i się z tym zgadzam, jednak czekam, aż to się zmieni i wyjdzie coś nowego, bo lekko mi się przejadł

Co do dostępu jeżeli otrzymałeś dostęp do Alphy to spokojnie możesz grać bo wipe'u nie będzie. A CBT która tak naprawdę jest OBT zaczyna się 13 stycznia a dostęp do niej dostaną wszyscy chętni którzy uzupełnili swój profil beta-testera.

To takie potwierdzone info w 100%? Bo generalnie chcemy ze znajomymi z lol'a i doty założyć na samym początku jakiś team.

Co do tego dostępu, że dostaną wszyscy to watpię po prostu zostanie przydzielona jakaś pula kluczy tylko na czas trwania cbt, lub odblokują go większej liczbie ludzi niekoniecznie wszystkim

Dokładnie. Na 99% będzie jak z alfą, tylko w becie będą szły większe partie zaproszeń co falę. Udzielenie dostępu wszystkim jednocześnie mogłoby znacząco obciążyć serwery, a Blizz chce tego uniknąć. Rozdając zaproszenia falami, bez problemu może kontrolować obciążenie infrastruktury.

Jeśli jutro startuje closed beta, to zaproszenia będą wysyłane jutro? I w jakim systemie są one wysyłane, na skrzynkę mailową, czy gra zostaje przypisana do konta battle net?

Gra zostanie przypisana do konta BN, chyba dziś do 24 aktywują

Czy ktoś już dzisiaj otrzymał dostęp do CBT?

Mój znajomy wczoraj

Ja jeszcze czekam, myślę że dzisiaj w nocy powinni wysyłać.

Szkoda że jak przetłumaczyli newsa, nie wzieli pod uwagę tego że US zawsze dostaje patche jeden dzień szybciej ;-;