Cabal 2

Siemka jako że mam dostęp do CBT napisze trochę tutaj o Cabalu 2. Wielu z Was, a w szczególności fani Cabala 1 myślą, że Cabal 2 będzie za***isty itd. niestety w tym poście uświadomię Wam, że tak niestety nie jest.

Wróćmy do godziny 1:00 kiedy to wszedłem po raz pierwszy na serwer. Na początku wiadomo emocje, zachwyt posiadania dostępu do CBT i radość że wreszcie przetestuje drugą część MMORPG'a, w którą trochę pocinałem. Przy samym wstępie wita nas filmik, który jest taka na prawdę średni (umieszczam kilka screenów ale CIII bo NDA :P)

48ec75cb91afd.jpg

99268c616714b.jpg1cfccae52df5a.jpgb567ff09075bb.jpgfcbae8520d353.jpg

Ehh... No właśnie grafika, którą nie powala no, ale idźmy dalej bo przecież grafika to nie wszystko nawet jeśli to ma być następca zajebistej gry jaką był Cabal 1. Po obejrzeniu przymusowego filmiku wreszcie wszedłem do świata gry i dzięki temu szybko zszedłem na ziemie. Zobaczyłem grafike rodem Lineage 2 (może troszkę lepszą) więc od razu emocje i fascynacja zmieszały się błotem. Jedynym ratunkiem jak dla mnie było przetestowanie combosów i tutaj także była średniawka. Testowałem combosy Warriora i wyglądało to mniej więcej tak :

Ustawienie skilla pod 3 i szybkie wciskanie żeby użyć to kolejnych następstw tego skilla, a następnie szybkie wciskanie 4 itd.

Jedynym fajnym rozwiązaniem są eventy w postaci pojawiających sie na mapie statuetek czy czegoś takiego, które przenoszą nas do miejsca, w którym zabijamy elitki, a na końcu bossa coś w stylu dunga jednak nie trzeba chodzić nigdzie.

Moja osobista i krótka opinia o tej grze:

Nic nowego prócz grafiki (która jest żałosna) i tych eventów nie ma. Wszystko to samo dlatego też jak dla mnie tą grę z gier oczekujących usuwam.

Poniżej umieszczam jeszcze kilka screenów.

e34828fc50e34.jpg

bd1c6e4bf572c.jpg

d08195aeacb5a.jpg

cc85a175c8eb0.jpg69dea5985c5d5.jpg35e1f4af48abd.jpge3774979b04bc.jpg

hmmm... Interesujące te screeny. http://scr.hu/2fm4/wbvka

Za dużo to tu nie wyjaśniłeś, screenów też nie widać i naprawdę nie wiem co masz do grafiki z Lineage 2 O.o

Jak sie znudzilo to podziel sie kluczem ;D

Za dużo to tu nie wyjaśniłeś, screenów też nie widać i naprawdę nie wiem co masz do grafiki z Lineage 2 O.o

Nic nie mam... Chodzi o to że gra która wychodzi w 2015 roku powinna mieć lepszą grafike niż gry z 2004. Co mechaniki cabala - nic nowego w tej grze prócz grafiki. Brak nowych rozwiązań które by urozmaiciły rozgrywkę w skrócie crap.

mi tam grafika z L2 odpowiada nie ma jakis cudow co w innych chinskich crapach. Wazna jest grywalnosc i optymalizacja wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze

Co do optymalizacji to na CBT miałem ~30 FPSów non stop nie ważne gdzie byłem, ale to CBT więc dużo może się zmienić :)

podzielcie sie kluczykiem lepiej bym na wlasne oczy to zobaczyl

Gdy już oficjalnie wyjdzie to pewnie spróbuję mimo że w jedynkę nie grałem. Bardziej z braku czegoś lepszego, bo Black Desert i Camelot Unchained to dopiero 2016 rok i na 2015 nie zanosi się zbyt wiele dobrego.

Słyszałem że cash shop w jedynce był perfidny. Czy to prawda? Jakieś info jak to będzie w dwójce?

Sugerowałbym poprawić te linki do screenów.

Tak. Od ep chyba 8 jak dodali safeguardy i inne duperele, lecz niezmienia to faktu ze do 8 epizodu gra byla 100% f2p i mozna bylo sie wymaxowac bez ingerencji w I$

w cabalu od kiedy pamietam alz buyezy zadzili a gralem w to os samego początku jak nie za euro to z ebaya i allegro skupowali alz a potem jak cabar rider wyszedl to juz wogole wszystko sie zmienilo :P

dalej mozna sie wymaxowac bez ingerencji w is... max lvl i set +15 8 amp z broniami i cala reszta eq to kwestia 2 miesiecy tylko trzeba umiec grac i miec na to czas :] waluta z item shopu dostepna za golda w grze, wiec kazdy przedmiot z is rowniez mozna nabyc w grze nie inwestujac ani zlotowki, podbic item na +15 to tez nie problem, jak juz mamy end game EQ podbicie 1 itemu do +15 to kwestia tygonia gry bez jakiegos extra farmienia. Biorąc pod uwage obecna sytuacje rynkową to nazbieranie na dobry set to kwestia wyexpienia postaci na 130+ i jakies 2 tygodnie farmiania, przy wielkim szczesciu 2 dni, wiec skonczcie pisac bzdety na temat cabala i IS bo jest to jeden z najlepszych shopow jaki widzialem w grze mmo, !bijący aiona na głowę włącznie!

I na Cabalu można było trzepać niezłe pieniądze =))

Nascie lat temu za sama klatke osm armorsuit z 7 sampa +8 dostalem 115zl

Ma ktos nie potrzebne konto lub keya chcial bym sobie sprawdzic cabala 2:)

Zeby być zapisanym do beta testów wystarczy jak się ma konto w cabal 1 ? Bo mam konto na ESTGames i jak chce zapisać się to testów to kaze mi robić nowe ...

trzeba wlasnie robic nowe ;[ ja zrobilem ale klucza brak :P

Również bym chętnie przygarnął klucz do C2 :)

Mam nadzieję, że jakieś testy z wersją anglojęzyczną ruszą niebawem :)

A teraz to niby jakie ruskie?!