Szukam starej gry!

Siemanko ludzie ! Od dłuższego czasu szukam już mojej ulubionej gry z dzieciństwa. Ogólnie gra nie miała sensu xd głownie chodziło o rzucanie różnych wielkości bomb, była możliwość grania na 1 komputerze w 2 osoby, i można było grać chłopakiem i dziewczyną . Była to bardzo stara gra, pixele itp, 2d, od boku. Co jakiś czas z nieba spadały jakieś przedmioty ( jedzenie, diamenty itp )

Czy chodzi o gre Bomb it ? ( można grać przez przeglądarkę )

Gra nigdy nie była przeglądarkowa, i była możliwość niszczenia wszystkiego tymi bombami chodzi mi o cały teren. Bomby mozna była rzucać bardzo szybko .

To była platformówka, wiem o czym mówisz, ale za cholerę nie mogę przypomnieć sobie tytułu. Dodatkowo mogę dodać, że potworkami były bodajże ślimaki i osy (przynajmniej na wczesnych etapach). Żeby skończyć poziom trzeba było uzbierać określoną ilość rubinów(?).... te jedzenie co niby spadało z nieba, to spadało po zebraniu jakiegoś przedmiotu chyba. Były różne rozmiary i rodzaje bomb, niebieskie (najmniejsze), zielone(?(średnie) i błękitne(ogromne), dodatkowo chyba można było dostać tęczową(niszczyła pół mapy :D)

DOKŁADNIE !!!

Co rozumiecie jako "gra z dzieciństwa" ? Z jakiego okresu miałaby to być gra?

Dla mnie np. kryteria waszych waszego opisu spełnia gra z lat `90 Flimbo`s Quest.

Podajcie ramy czasowe i platformę.

Gra była na PC, i grałem w nią gdzieś w 2004/2005 roku. Gra miała baaardzo duzo pixeli, nie jak Flimbo`s Quest :D O ile dobrze pamiętam to gra była na płytkach z grami, Nazwa tych płyt nosiła nazwę Gry Akcji 2, można było kupić w kioskach i innych marketach. Na takich płytkach pełno było shareware'ów w tym tamta gra. Ogółem kolory w grze były jaskrawe, ekran głowny był chyba pomarańczowy

Wielkie dzięki, przypomniałeś mi o tej wspaniałej (wówczas) grze, której z przyjemnością oddawałem się ze znajomymi!

Ta gra nazywa się Lezac, jakimś cudem odtworzyłem sobie w głowie skojarzenie z "leżakiem".

DZIĘKI WIELKIE :D

Siemanko ludzie ! Od dłuższego czasu szukam już mojej ulubionej gry z dzieciństwa. Ogólnie gra nie miała sensu xd głownie chodziło o rzucanie różnych wielkości bomb, była możliwość grania na 1 komputerze w 2 osoby, i można było grać chłopakiem i dziewczyną . Była to bardzo stara gra, pixele itp, 2d, od boku. Co jakiś czas z nieba spadały jakieś przedmioty ( jedzenie, diamenty itp )