Poszukiwany support!

Witam!!



Pilnie poszukiwani SUPPORT do stałej ekipy. Naszym założeniem jest granie na wysokim poziomie, za czym idzie stawianie sobie wysoko poprzeczki, aczkolwiek gra ma być przy tym przyjemnością i nawet przegrana nie ma być traktowana, jakbyśmy mieli nie dostać obiadu.



Szukamy gracza dojrzałego, która miał już kontakt z gra na topie + ogarnia się w tym co robi.



19 lat+ (średnia drużyny to 20lat) oraz team speak 3 przy każdej wspólnej grze - posiadamy własny serwer ts3.



Gramy wieczorkami, zawsze mamy czas, co nie zmienia faktu, że popołudniem też uda się coś przygrać.


Każde granie będzie wcześniej ustalane.



Gra bez spiny, w dobrej atmosferze.



Ps. Nie liczmy na diament, niech będzie nawet unraked... Musimy widzieć, że się nadajesz ! ;-)



Kontakt do: MetuSc



PS. AKUTALNIE POSZUKIWANY JEST SUPPORT !! TYLKO




mod_ico.png
Pozwoliłem sobie wyedytować ten temat i usunąć drugi, głównie dlatego że różnią się od siebie tylko jednym słowem i nazwą tematu :) ~n4z

EDIT: poprawka w nazwie tematu, żeby lepiej pasowało


Macie jakiegoś wodza w tym wszystkim? czy gracie od tak?

Hej nadal poszukujecie junglera ? Jesli tak to chetnie bym z wami sprobowal pograc.

Jak cos nick w grze Innsinio.

Jakie są wasze założenia, aspiracje?

Zamierzacie grać rankedy/turnieje/lanówki czy może coś innego?

Osobiście mam tylko 17 lat więc pewnie z miejsca odpadam ze względu na wiek ale pytam z czystej ciekawości.

Nie gramy od tak. Chcemy dostać się jak najwyżej, przy tym dobrze się bawiąc.

Liczmy na diament minimum

Robie dobrą i agresywną jungle więc możemy coś popróbować.

Ps. Nie liczmy na diament, niech będzie nawet unraked... Musimy widzieć, że się nadajesz ! ;-)
Liczmy na diament minimum

Ja tylko w kwestii wyjaśniającej - to jak to z tym jest? ;) Nie aspiruję by z wami pograć bo czasu nie mam ale myślę, że to może zmylić niektórych.

moge chętnie spróbować z wami pograć, obecnie seria do golda II. mam 17 lat i moimi głównymi junglerami są zac i maokai. Nick w grze v3kooo. gram czysto dla zabawy, więc przegrana jakoś mnie nie boli, co wiąże się z tym ze spiny ode mnie nie usłyszycie :D licze że się załapie :D

Panowie, gram często w jungli mój nick Platyna włochata d*pa(d u p a) oraz Login steam. Bez TS nie gram.

Warzyn.

Chodzi mi o to, że jako team chcemy dojść do diamentu.

A nie liczymy, że będzie ktoś chciał grać z diamentu.

Ps.

Dzięki ale nie będę grać z włochatą d*pa w drużynie. prędzej Ci reporta wyśle

Tak jak mówiłem wcześniej. Przyjmujemy od 19lat ;-)

Siema, jeżeli dalej poszukujecie topa to z chęcią mogę zagrać(Ogarniam lee sina, riven, jaxa, gnara, nasusa, renektona, elise i kilka innych jeszcze postaci). 23 lata, nick w grze Sonkondas.

dobrze, tak wiec zycze powodzenia w poszukiwaniach :D

Warzyn.Chodzi mi o to, że jako team chcemy dojść do diamentu.A nie liczymy, że będzie ktoś chciał grać z diamentu.Ps.Dzięki ale nie będę grać z włochatą d*pa w drużynie. prędzej Ci reporta wyśleTak jak mówiłem wcześniej. Przyjmujemy od 19lat ;-)

Mam 35lat jeśli CI TO NIE PRZESZKADZA...

Witam!! Pilnie poszukiwani SUPPORT Szukamy gracza dojrzałego, która miał już kontakt z gra na topie + ogarnia się w tym co robi.

Skoro szukacie supporta, to czemu ma grać na topie?

Jesli dalej szukacie suppa i nie przeszkadza wam godzina 24-3 lub 10-15 to dajcie znać :)

Witam!!



Pilnie poszukiwani SUPPORT do stałej ekipy. Naszym założeniem jest granie na wysokim poziomie, za czym idzie stawianie sobie wysoko poprzeczki, aczkolwiek gra ma być przy tym przyjemnością i nawet przegrana nie ma być traktowana, jakbyśmy mieli nie dostać obiadu.



Szukamy gracza dojrzałego, która miał już kontakt z gra na topie + ogarnia się w tym co robi.



19 lat+ (średnia drużyny to 20lat) oraz team speak 3 przy każdej wspólnej grze - posiadamy własny serwer ts3.



Gramy wieczorkami, zawsze mamy czas, co nie zmienia faktu, że popołudniem też uda się coś przygrać.


Każde granie będzie wcześniej ustalane.



Gra bez spiny, w dobrej atmosferze.



Ps. Nie liczmy na diament, niech będzie nawet unraked... Musimy widzieć, że się nadajesz ! ;-)



Kontakt do: MetuSc



PS. AKUTALNIE POSZUKIWANY JEST SUPPORT !! TYLKO




mod_ico.png
Pozwoliłem sobie wyedytować ten temat i usunąć drugi, głównie dlatego że różnią się od siebie tylko jednym słowem i nazwą tematu :) ~n4z

EDIT: poprawka w nazwie tematu, żeby lepiej pasowało