Lagi, dc brak możliwości zalogowania

Na oficjalnym forum od 3 miesięcy istnieje temat dotyczący lagów, dc i braku możliwości zalogowania się do gry. Problem pojawia się od ok godziny 17 i trwa mniej więcej do 23. Na forum narzekają głównie ludzie z Europy (chociaż dziś zgłosił się ktos z Azji). Gram w gw od około tygodnia i wyżej wspomniane lagi i dcki naprawdę dają mi się we znaki. Czy ten cały cyrk naprawdę trwa już od 3 miesięcy?! Na forum brak jakiekolwiek sensowej odpowiedzi ze strony arena net. Pisałem do supportu, wykonywałem różne testy, aż w końcu pan z supportu doszedł do wniosku, że problem leży po mojej stronie. Gram w kilkanaście różnych gier online np Lol, wold of tanks, war thunder, smite, path of exile i w żadnej nie mam lagów. Co do cholery jest nie tak z gw2? Nie dołączyłem jeszcze do żadnej gildii, więc ciężko mi ocenić skalę problemu. Jak wielu z was (waszych znajomych) ma problemy z grą w godzinach wieczornych? Czy znalazł ktoś sposób na rozwiązanie problemu?

Ja miałem często takie lagi i dc. WVW doprowadzało mnie do nerwicy, więc dałem sobie spokój z nimi spokój i siedzę w PvE, bo tam lagi są bardziej wybaczalne.

Ja od 17 nie mogę grać, nieważne czy pve, czy pvp. Cały czas dc i freezy.

Ja mam tak, że prawie zawsze jest dobrze.

Prawie, bo od czasu do czasu mniej więcej raz dziennie wywali mnie z gry i przez max 10 minut nie mogę się połączyć. Ba, nie mogę nawet otworzyć strony guildwars2.com mimo, że wszystko inne śmiga idealnie i przez cały czas gadam na TS3 z gildią. Po tych 10 minutach wszystko wraca do normy i mogę dalej grać. Nie tylko ja w gildii mam ten problem. Niektórym zdarzają się takie przerwy trwające po 2 godziny.

Ktoś z gildii wysyłał ticket do supportu i pisali mu chyba, że jakieś problemy z routingiem mają,

http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/19fnoj/if_youre_suffering_with_laglatency_issues_during/

Mam nadzieję, że znasz na tyle angielski. Postępuj zgodnie z instrukcją a powinno pomóc.

http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/19fnoj/if_youre_suffering_with_laglatency_issues_during/Mam nadzieję, że znasz na tyle angielski. Postępuj zgodnie z instrukcją a powinno pomóc.

Brak jakiejkolwiek zmiany. Dalej laguje.

Na oficjalnym forum od 3 miesięcy istnieje temat dotyczący lagów, dc i braku możliwości zalogowania się do gry. Problem pojawia się od ok godziny 17 i trwa mniej więcej do 23. Na forum narzekają głównie ludzie z Europy (chociaż dziś zgłosił się ktos z Azji). Gram w gw od około tygodnia i wyżej wspomniane lagi i dcki naprawdę dają mi się we znaki. Czy ten cały cyrk naprawdę trwa już od 3 miesięcy?! Na forum brak jakiekolwiek sensowej odpowiedzi ze strony arena net. Pisałem do supportu, wykonywałem różne testy, aż w końcu pan z supportu doszedł do wniosku, że problem leży po mojej stronie. Gram w kilkanaście różnych gier online np Lol, wold of tanks, war thunder, smite, path of exile i w żadnej nie mam lagów. Co do cholery jest nie tak z gw2? Nie dołączyłem jeszcze do żadnej gildii, więc ciężko mi ocenić skalę problemu. Jak wielu z was (waszych znajomych) ma problemy z grą w godzinach wieczornych? Czy znalazł ktoś sposób na rozwiązanie problemu?