Warhammer RoR

Warhammer-logo.png

Witam, jak każdy wie, oficjalne serwery Warhammera zostały zamknięte, a żadna firma nie postanowiła zadziałać w tym kierunku. Jestem zapalonym fanem tego uniwersum, przeszukałem internet, i natknąłem się na prywatny serwer tej gry, myślę że jeśli oficjalna gra nie istnieje, to nikt nie będzie miał nic przeciwko że piszę tutaj o prywatnym serwerze. No ale do rzeczy, poszukuje chętnych osób, które będą miały ochotę pograć w Warhammera, jeśli zbierze się większa grupa ludzi, można pomyśleć o stworzeniu gildii. Jeśli jest ktoś chętny, proszę wpisywać się w tym temacie, a więcej informacji, takich jak podłączyć się do gry, stronę serwera, będę podawał w prywatnej rozmowie.

Możesz liczyć na mój młot podczas bitwy :)

Widzę że zagorzały kapłan Sigmara ;)

Jak coś mogę pograć. dzisiaj ściągnę.

W sumie mozesz mnie podesłać info o tym servie nigdy nie grałem w warhammera więc chętnie zagram.

Pasuje Wam bardziej strona Imperium, czy Chaosu? Ja preferuje Imperium.

Tez bym prosil o info ;)

Też prosił bym o info

Wysłane, zapraszam wszystkich do gry :).

dalej jest tak zbugowane że nic nie działa czy już coś poprawili ?

Poprawili, mi się przyjemnie gra w miarę ;). Gdyby ktoś miał problemy z połączeniem, pisać w temacie.

Jak ogolnie wyglada rozgrywka w tej grze? To jest wylacznie serwer PvP high rate?

Z tego co zdążyłem się zorientować, to nie jest to wyłącznie serwer pvp, chociaż pewnie naciska na to bardziej niż na resztę aspektów gry, ponieważ serwer nie mieści dużej ilości osób (250). Nie, nie jest to serwer high rate.

Ok pobieram. Możecie liczyć na mój topór!

Topór? To pewnie Zabójca Trolli ;)

poprosze o info :)

W papierowego Warha gram już kilka lat, zobaczymy jak ma sie ta gierka do oryginału ;)

Ja tak samo, czekałem czekałem na tą oficjalną wersje, czy coś z tego wyjdzie, ale na razie widzę że d*pa. To znalazłem ten serwer ;).

też bym prosił o info

Ja już jestem w grze, gram po stronie Imperium łowcą czarownic. Nick Anadrim.