Gry co-op kanapowe granie

Witam!
Jako, że jak co roku wybieram się na sylwestra w bieszczady, tak i tego roku potrzebuję ciekawych tytułów do pogrania na kanapie. Problem w tym, że niestety konsoli brak, pozostaje tylko stacjonarka i tv. Więc pytanie do Was: Co polecacie!
Aktualnie posiadam Castle Crashers oraz Injustice. Potrzebuję tytułów, przy których wraz ze znajomymi spędzę miło czas.
Z pozycji komputerowych można odjąć Magickę, Gearsy wojny oraz Mortale, te tytuły są już przez nas ograne do cna.
Ah, i heroes'y odpadają, nie te klimaty.

Liczę na Was! B)

@down

Battleblock Theater już jest w mojej bibliotece, Portal 2 niestety odpada, nie ten klimat.
Dzięki, czekam dalej!

Przyjemnie gra się w Battleblock Theater. Gra twórców Castle Crashers, więc powinno ci się spodobać.

No i Portala 2 da się włączyć na split screenie.

A moze Mortal Kombat : Komplete Edition :P
I polecam rowniez Gry od Telltale Games (TWD,WolfAmongUs) :)

Enjoy!

@up

Mortale wymieniłem w głównym poście. Świetna seria bijatyk, idealnie nadaję się do grania ze znajomymi ale wpadło nam w oko Injustice także jedna bijatyka wystarczy.
A co do gier Telltale nie sądzę by podejmowanie decyzji grupowo i śledzenie historii było bardziej zajmujące niż rywalizacja na padach aczkolwiek dzięki za propozycje B)

WRC 4

Gry sportowe typu Fifa, NHL, NBA

Resident Evil 5

F1 2014 czy jakiś inny rok

Tomb Raider Guardian of Light

Hmm może Trine 1&2?

Jak masz 3-4 pady (3 stykna, jeden na klawiaturze moze) to polecam ePSXe i Crash Bash albo Crash Team Racing. Natomiast typowo pod windowsa to Worms Crazy Golf oraz Worms Revolution

Dziękuję wszystkim za podrzucone propozycje!

Ostatecznie myślę, że pod pady, bo mimo wszystko więcej niż jedna osoba przy klawiaturze to już problem, nadadzą się WRC4, ProEvo zamiast fify, Trine oraz epsxe i Crash Team Racing (do teraz zdarza mi się odpalać ps2 i ogrywać crasha, kultowa seria imo). Na Wormsy myślę, że miejsce również się znajdzie. B)


Temat do zamknięcia :)

Rayman: Origins, Rayman: Legends

Witam!
Jako, że jak co roku wybieram się na sylwestra w bieszczady, tak i tego roku potrzebuję ciekawych tytułów do pogrania na kanapie. Problem w tym, że niestety konsoli brak, pozostaje tylko stacjonarka i tv. Więc pytanie do Was: Co polecacie!
Aktualnie posiadam Castle Crashers oraz Injustice. Potrzebuję tytułów, przy których wraz ze znajomymi spędzę miło czas.
Z pozycji komputerowych można odjąć Magickę, Gearsy wojny oraz Mortale, te tytuły są już przez nas ograne do cna.
Ah, i heroes'y odpadają, nie te klimaty.

Liczę na Was! B)

@down

Battleblock Theater już jest w mojej bibliotece, Portal 2 niestety odpada, nie ten klimat.
Dzięki, czekam dalej!