Dark Souls-Przyzwanie NPC

No więc jest to moja pierwsza styczność z Dark Souls.

Doszedłem do bossa Queelag...no i nie daję z nim sobie rady.

Po drodze był jakiś fantom z czerwoną aurą-zabiłem go i wszystko wziąłem.

I tą właśnie czerwoną postać da się przyzwać przez bossem. I tu moje pytanie-Jak?

Wiem, że do przyzwania innego gracza, na podłożu musi być biały napis, ale co zrobić, aby przyzwać NPC?

No i jakoś da się przyzwać tego...Wojownika słońca? Rycerza słońca? Nie pamiętam ,_,

Gdy byłem upiorem to pomogłem dwóm osobom ubić tego Queelaga i oboje go przyzwali...

Tego czerwonego fantoma możesz przyzwać będąc człowiekiem, znak jest koło mgły. Zasada jest taka sama do wszystkich npc fantomów tzn. musisz być w formie człowiek i odszukać ich znak.

No właśnie jestem człowiekiem i żadnego znaku tam nie ma.

Faktycznie, jest...

Widocznie musiałem być wtedy pustym.

Dzięki za pomoc c:

Jest,ale troche ukryty, powinien być przy ścianie na przeciwko mgły przy jednej z kolumn

@edit
napisałem o pare sekund za późno :x

Kulavy, już znalazłem.

Ale chyba ci się coś pomyliło, bo tam nie ma żadnych kolumn xd

Swoją drogą...szlag mnie już trafia.

Jestem w Anor Londo i nie mogę dać rady z tymi bossami.

Byłby ktoś chętny do pomocy? ._.

@Ref

na schodach po lewej od głownego wejścia jest fantom do przyzwania przed 2-ma bosami w anor londo

Właśnie oglądałem to na jutjubie.

Tym razem na 100% byłem człowiekiem, a jego tam nie ma.

Może szukasz nie po tej stronie :D Tam musi być znak przyzwania Solaire'a.

Może i jestem głupi, albo ślepy...ale po ponownym włączeniu gry i pójściu tam...ten znak był ,_,

Tak czy srak...nadal dostaję po mordzie ;_;

Dobra, jakaś miła osoba mi już pomogła.

Do zamknięcia.

No więc jest to moja pierwsza styczność z Dark Souls.

Doszedłem do bossa Queelag...no i nie daję z nim sobie rady.

Po drodze był jakiś fantom z czerwoną aurą-zabiłem go i wszystko wziąłem.

I tą właśnie czerwoną postać da się przyzwać przez bossem. I tu moje pytanie-Jak?

Wiem, że do przyzwania innego gracza, na podłożu musi być biały napis, ale co zrobić, aby przyzwać NPC?

No i jakoś da się przyzwać tego...Wojownika słońca? Rycerza słońca? Nie pamiętam ,_,

Gdy byłem upiorem to pomogłem dwóm osobom ubić tego Queelaga i oboje go przyzwali...