Digimon masters

Witam szukam graczy do wspólnej zabawy w wyżej wymienionym tytule na serwerze Beelzemon , jeśli ktoś jest zainteresowany bądź ma jakieś pytania niech napisze w tym temacie bądź na PW.

Witam, właśnie szukam jakieś gry i tak się zastanawiam nad tym tytułem, grałeś już? Jak tak to napisz jakie wrażenia to może się dołączę.

giterek gra jest dobra możesz śmiało grać, w obecnym czasie mam w co grać więc raczej nie zagram, ale polecam.

Ok, dzięki w takim razie trochę później pobiorę, przy okazji, może wie ktoś jak tam z populacją? W google nic nie znalazłem.

Witam szukam graczy do wspólnej zabawy w wyżej wymienionym tytule na serwerze Beelzemon , jeśli ktoś jest zainteresowany bądź ma jakieś pytania niech napisze w tym temacie bądź na PW.

Możemy razem pograć :) Jakiś ts czy coś? :) Podaj nick to od razu Cie dodam w grze :)

Ludzie mam problem, jak włączam grę to wyskakuję mi biały ekran i muszę wyłączać DMO przez menadżer... Ktoś wie może co zrobić aby naprawić? Biały ekran jest od razy po naciśnięciu GameStart. (Znaczy gdy już się zaloguje i sama gra się włącza)

Możemy razem pograć Jakiś ts czy coś? Podaj nick to od razu Cie dodam w grze

nick : Ulubion tyle że będę dopiero po nowym roku :/

Nie wiem czemu, ale zaczęło działać nick - Gitarrek21 jakby co GG - 49781250

Nie wiem czemu, ale zaczęło działać nick - Giatarrek21 (literówka -.-) jakby co GG - 49781250

ja gram, ale na serwerze Lucemon ;/

ale jakbyś chciał jakąś poradę czy coś to daj znać :P

Witam gra w to ktoś jeszcze? bo chętnie bym zaczął ale nie sam potrzebuje kilku porad i wyjaśnień proszę o pw

ja gram psiac pw jak ktoś chce

Witam szukam graczy do wspólnej zabawy w wyżej wymienionym tytule na serwerze Beelzemon , jeśli ktoś jest zainteresowany bądź ma jakieś pytania niech napisze w tym temacie bądź na PW.