Kod Vindictus

Witam, otóż dziś sprawdzałem mój gmail i zobaczyłem, że mam kod do Vindictusa za 20 euro, oddam go za darmo 1 osobie z tego forum wystarczy napisać powód dlaczego miałbym go oddać właśnie Tobie.

Witam. Po długiej przerwie od gry przydałby mi sie taki kluczyk.

Witam. Po długiej przerwie od gry przydałby mi sie taki kluczyk.

A problemy na vindi już rozwiązali?

Yyy... bo wąż / bo darmowy gift to zawsze darmowy gift więc spoko...

Także oddam jeden klucz do Vindi na 20 euro (wziąłem, ściągnąłem i zainstalowałem Vindi, żeby wrócić i komp padł, teraz mam lepsze gry ;3), także oddam w dobre ręce. Po prostu kto potrzebuje - PW, jedyny wymóg: proszę, niech się zgłosi ktoś kto gra w Vindi i serio chce tego keya dla siebie ;3

Oddany

A problemy na vindi już rozwiązali?Yyy... bo wąż / bo darmowy gift to zawsze darmowy gift więc spoko...

Tak. Lagi ustały i da sie grac.

Mam do oddania niepotrzebny kod. Niech piszą na PW osoby, którym naprawdę się on przyda.

Edit : Kodzik oddany.

Chętnie przyjmę.

INGBL-KTJBD-BAQDB-DCSFD-FVPSU-BQGVC /emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

jak ktoś jest posiadaczem jakiegoś kodu to prosiłbym o zgłoszenie sie do mnie:)

wlasnie 50lvl dobijam i kodzik by sie przydal:)

Podbijam, nadal bardzo by się przydał :v

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś a nie używa to też proszę :P

Kiedyś brałem jakiś kod do vindictusa nie wiem czy to to, ale wrzucę ENFCG-LOOCH-BPKCF-CVULC-JAHBC-CFCSD.

Jakby ktoś miał jeszcze, jakiś kod to się nie obrażę. xD

prosiłbym na priv v_v

Ktokolwiek? ><

ma ktos ten nowy klucz? jak tak to poprosze bo juz wygenerowalem jeden ale oddalem.

Witam, otóż dziś sprawdzałem mój gmail i zobaczyłem, że mam kod do Vindictusa za 20 euro, oddam go za darmo 1 osobie z tego forum wystarczy napisać powód dlaczego miałbym go oddać właśnie Tobie.