Metin2 SG

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja na tym serwerze. Opłaca się zaczynać?

Tak, spolszczyli klienta, misje też są w trakcie spolszczania, nie ma bajerów i udziwnień jak na PL, gra się tak jak za starych czasów na metin2 PL, po za tym darmowy is na start na 7 dni (bonusy np. exp,rekawica itd.)

jak będziesz grał to pisz pw ja też zaczynam :) jak coś niebiescy

Ma być po polsku? Chyba zaczynam grę. :) Podajcie swoje nicki, to się zgadamy. I jaki serwer wybrać? Grać będę w jinno, moje ulubione królestwo.

ładnie wygląda :) a ile on już stoi ? :)

Mam jakiś błąd czy są tylko 2 królestwa? No nic, gram u niebieskich. Nick Santjago. Pogram dziś wieczorkiem. Jak coś to zapraszajcie, lub kontakt pw albo przez steam. Zwykle jestem online.

Mówicie o tym serwerze wielojęzycznym zbliżonym do globala?

Tak. To chyba jest global. Tylko questy są po angielsku, reszta jest spolszczona. Szybko się expi, przynajmniej na początku. Mnie Metin 2 zawsze nudził, jednak mogę trochę pograć, więc zapraszam, razem będzie się przyjemniej grało.

ja wbiłem 20lvl surke i teraz dropka robie sobie woja :D to jest oficjalny serv mają normalnie licencje tylko po prostu to jest wersja singapure i dodali język PL do klienta i nie długo questy spolszczą naprawdę opłaca się grać bonusy na start szybko się expi :) i dużo Polaków gra :)

dodam że itemki są tanie np PD EXP 50% więcej na 1h kosztuje 150/300k jak zacząłem grać ziomek na start dał mi 400k to se od razu kupiłem 2 i jeden z questa dostałem :D

jak coś moje nicki to : ProrokPL i Prorok56 :) zapraszam do gry można zrobić jakąś Gildie TS3 albo VT załatwić i pykać ostro :D

A jak wygląda sytuacja z populacją ? Jak ostatnio wbiłem to tak za dużo ludzi to nie widziałem

Na CH1 w godzinach szczytu to aż mi komputer laguje w mieście. Bardzo dużo ludzi, co chwila kogoś spotykam. Polaków również dużo, na dodatek są tacy bardziej ogarnięci. Jak do tej pory to nikt mi na przykład nie ksuł, co najwyżej ktoś podejdzie jak metina rozwalam i spyta, czy może pomóc. :) Zapraszajcie, mój nick to Santjago. Wojownik body, 30 lvl jak na razie.

A to spoko, tak więc jutro zaczynam grę dzisiaj już nie dam rady bo do pracy trzeba :D Jak coś to można się jakoś zgadać ogarnąć ts. Proponuje żeby nowego tematu nie zakładać piszcie tutaj swoje nicki i jakoś się spikniemy :)

Chyba się skuszę.. ale nie rozumiem po co ci ludzie z tej wersji sg mieli by robić inne wersje językowe ? Jak sytuacja z pingiem itp ?

Moim zdaniem dobrze robią z tymi nowymi językami. Więcej ludzi się zleci z różnych krajów, będzie z kim grać, nie to co na PLu.

Co do pingu, to owszem, czasem zdarzają mi się jakieś ściny, ale to tylko wtedy gdy na ekranie mam dużo graczy. Ale może to być też wina mojego słabego łącza. Ogólnie nie przeszkadza to przy expie.

Czy mi się wydaje, ale czy ta wersja głównie opiera się na grindzie ? tj. nie ma sensu robienia misji itp ?

A jak wygladala wersja PL? Przeciez tez glownie byl to grind :)

Metin to przecie grind .... jedyne misje jakie w metinie sa sensowne to biolog i strony pamietnika - bilog bufy a strony - itemki i exp

Reszta to badziew ktora umila grind i nie wplywa znaczaco na nasze konto.

Na metinie SG jednak cos z expem sie zmieniło bo trzeba ciut mniej expa do lvla niz na PLu i na wysokich lvlach jest to odczuwalne, Metin SG jest to stary dobry metin gdzie liczyl sie "skill" i cierpliwosc, a fakt ze itemki z isa wypadaja z potworkow/bosow/metinkow/eventow bardzo czestych i da sie tym handlowac to tej cierpliwosci potrzeba DUZO mniej plus ekonomia sie zmienila co widac na pierwszy rzut okiem.

W tych czasach jezeli szukacie metina nie na 2 dni, w starym klimacie to tylko i wyłaczenie SG nic innego nie ma i raczej nie bedzie tak dobre jak jest to tutaj.

Dzisiaj zaczynam, Ktoś się pisze ?:D Jak coś pisać Rampagee :)

Kim będziesz grał?

Sura wp , ale robię od razu dropka bodego :D. Podawajcie może swoje nicki :)To jakiś ts się ogarnie może :D