Ustawienie sluchawek

Witam , właśnie dostałem nowe słuchawki zamówione na necie i wszystko za***iście tylko ze są zbyt głośne.. Mam ustawiona głośność na 1% a jak mam 2 słuchawki założone to aż głowa boli... Da się to jakoś zmienić ? Jakos zmniejszyć ich głośność ?

podaj model słuchawek

Sades SA 901(Wiem,wiem nic specjalnego)

Rozumiem, że testowałeś na zintegrowanym układzie i nigdzie indziej. Nigdy nie było problemów z płytą główną lub zasilaczem? Żeby być pewnym, podłącz pod telefon lub jakiekolwiek inne źródło, ale na 95% chodzi o problem z komputerem.

Raczej nikt ci nie pomoże na odległość. Sprawdź w ustawieniach dźwiękowych systemu, czy nie ma jakiegoś kosmicznego wzmocnienia, ale najprawdopodobniej będziesz musiał oddać do serwisu swój komp.

Rozumiem, że testowałeś na zintegrowanym układzie i nigdzie indziej. Nigdy nie było problemów z płytą główną lub zasilaczem? Żeby być pewnym, podłącz pod telefon lub jakiekolwiek inne źródło, ale na 95% chodzi o problem z komputerem.Raczej nikt ci nie pomoże na odległość. Sprawdź w ustawieniach dźwiękowych systemu, czy nie ma jakiegoś kosmicznego wzmocnienia, ale najprawdopodobniej będziesz musiał oddać do serwisu swój komp.

lol, z żadnymi innymi słuchawkami nie mam takiego problemu. Rożnica jest tylko taka ze stare słuchawki są z tym okrągłym wejściem a te są na USB.

Witam , właśnie dostałem nowe słuchawki zamówione na necie i wszystko za***iście tylko ze są zbyt głośne.. Mam ustawiona głośność na 1% a jak mam 2 słuchawki założone to aż głowa boli... Da się to jakoś zmienić ? Jakos zmniejszyć ich głośność ?