One piece pytania

Witam mam kilka pytań dotyczących fabuły.Sam obecnie jestem na 602 odcinku anime i nie czytam mangi.

-Jak czarno brody może używać dwóch owoców?

-Ile jeszcze lat będzie trwać one piece?

-Kto jest najsilniejszą postacią w one piece(w tym momencie)?

-Kto waszym zdaniem będzie końcowym bossem w Anime?

-Czy w przyszłości jeszcze ktoś dojdzie do załogi?

Co do 1 pytania to chyba + jego owocu mroku, że może pochłaniać wszystko łącznie ze zdolnością,

3 chyba ta mamuska jeden z imperatorów,

Co do ostatniego to ludzie gadają, że bartolomeo, ale to może być dla beki xD

1. Nie zostało jeszcze wyjaśnione ale jest teoria że najpierw zjadł owoc cerbera i na każdą głowę bo jeden owoc ale w to nie wierze

2. Zapytaj Ode :) podobno manga jest skończona w 60%

3. Według mnie Shanks, Kaido lub Akainu

4. Akainu lub Czarnoborody

5. Luffy powiedział na początku mangi że chce 10 załogantów więc pewnie tak

1. Istnieje kilka teorii. Jedna to taka, że zeżarł owoc zoann, który zrobił z niego coś podobnego do cerbera. W wyniku tego ma kilka żołądków i może zjeść większą ilość owoców. Dużym + na tą teorię jest rana, jaką ma Shank - wygląda jakby ktoś go mocno podrapał. Drugą jest fakt, że jako mrok może pochłonąć kilka owoców.

2. Jakoś 2 lata temu w wywiadzie autor powiedział, że jest ukończony w około 47%. Biorąc pod uwagę, że pierwszy chapter wyszedł 15 lat wcześniej (od daty wypowiedzi), można liczyć na drugie 15, czyli może być coś koło 2030.

3. Fizycznie? Shanks. Wystarczy zwrócić uwagę na koniec Marineford, kiedy wkracza - nawet Kizaru trzęsie gaciami.

Z owocem raczej Blackbeard.

4. Shanks

5. Po Dressrorze możemy się spodziewać przynajmniej 1 więcej. Do tego można doliczyć Jimbei'a. Finalnie może być coś koło 11, z Luffym.

Mi by się podobało żeby końcowym bossem był Kid co myślicie na ten temat? I czego oczekujecie po młodych wilkach w nowym świecie dla mnie kid zostanie jednym z imperatorów.Dodam jeszcze że ciekawie by było jak Luffy rywalizował by z tym Kidem coś jak Białobrody z Rogerem.

-Podobno Jego owoc yomi-yomi (chyba) jest najpotężniejszym owocem na świecie więc, to nie powinno być zbytnio zaskakujące.


-Czytałem gdzieś, że 8-10 lat więc spokojnie :).


-Chyba będzie to Sakazuki (magmowy koleś, chyba tak się nazywał)


-Jak dla mnie to będzie Czarnobrody, gdyż aktualnie jest największym rywalem Luffy'ego i zbiera największych złoczyńców na świecie.


-Tak dojdą na początku Luffy powiedział, że chce mieć PRZYNAMNIEJ 10 ludzi. (UWAGA SPOILER Jinbei już powiedział, że dojdzie do nich jak załatwi kilka spraw i aktualnie pokazano psycho-fana Luffy'ego, Bartolomeo który być może będzie próbował też dojść).


Lu Lu Lu Lu Lu Lu Lu Luuuuuuffffyyyyyy Seeeenpaaaai :wub:

warn_ico.png
Spam
~Leman

-Przypadkiem nie było powiedziane w mandze, że w czasie przerwy po marinefordzie, Blackbeard pochłonął wiele devil fruitów (gdy były te chaptery które opowiadały o nowych shichibukai i yonkou)? To by negowało teorie cerbera.

-Osobiście się nie interesowałem tym, ale szczerzę z jednej strony chcę wiedzieć co się działo w tym Void Age, ile Ancient Weaponów jest na świecie i czy będą miały wpływ jakiś na losy świata, jak wpłynie armia rewolucyjna na fabułę i wiele innych smaczków które zostały w świecie One Piece.

-Jak pisałem w pkt. 1, wydaje mi się, że było powiedziane, iż Blackbeard jest najpotężniejszym piratem, ale kto wie, może istnieje ktoś (nie pirat) i czeka gdzieś na końcu Grand Line.

-Tutaj mam nadzieję, na jakiś plot twist, Blackbeard czy Akainu są zbyt banalni.

-Mam nadzieję, że Jinbei gdyż wprowadzi coś nowego do załogi, Bartolomeo osobiście za***isty jest jako postać, ale myślę, że koniec końców nie dojdzie do załogi Luffiego. Mam również nadzieję, że Bon Kurei (Mr. 2 z Baroque Worksów) przeżył i dołączy do Słomianych.

@EDIT

Zrobiłem research, Blackbeard polował na innych devil fruit userów w czasie time skip'u, jednak nie ma informacji czy potrafił zabrać ich moce.

Witam mam kilka pytań dotyczących fabuły.Sam obecnie jestem na 602 odcinku anime i nie czytam mangi.

-Jak czarno brody może używać dwóch owoców?

-Ile jeszcze lat będzie trwać one piece?

-Kto jest najsilniejszą postacią w one piece(w tym momencie)?

-Kto waszym zdaniem będzie końcowym bossem w Anime?

-Czy w przyszłości jeszcze ktoś dojdzie do załogi?