C9 BestOfChoice

Witam i zapraszam do gildi Bestofchoice w grze c9 online. Gwarantujemy pomoc na każdym lvlu, większość ma dropki wiec na każdy lvl znajdzie się pomOC. Nie masz kasy na stort? Zapewnimy ci eq godne twojego lvla i kasę na start.

Wymagania?- aktywność w grze nic wiecej.

Ps: ogólnie wdlg mnie najbardziej przyjemna Pl gildia na service. W razie eq, pomocy pisać do mnie - Unturn3t. Mam mase eq na 20-35 lv i pomoge dropkiem w misjach, expie. Pozdrawiam całą gildie

BestOfChoice.

Unturn3t.

Zapraszam wszystkich,pomoc gwarantowana.

pytanko,czy dużo ludzi gra w c9 ? myslalem ostatnio nad c9 lub vindictus. grałem c9 za czasów koreańskiego beta, już na anglelskich brak zapału od 0

Sporo,sporo nawet u nas w gildi zawsze jest z kim grać

W jakim czasie mogę wbić max lvl i co na tym maxie można robić ciekawego?

Proszę o dodanie do gildii DrBlancik i Bringmepale . Gramy glownie pvp bo wiecej czasu poswiecamy TERZE.

Prośby o przyjęcie do gildii proszę kierować do:( w grze)

ProZłośnica

Saruttobi

AguireMVP

@ Będę aktualizował listę oficerów

Witam i zapraszam do gildi Bestofchoice w grze c9 online. Gwarantujemy pomoc na każdym lvlu, większość ma dropki wiec na każdy lvl znajdzie się pomOC. Nie masz kasy na stort? Zapewnimy ci eq godne twojego lvla i kasę na start.

Wymagania?- aktywność w grze nic wiecej.

Ps: ogólnie wdlg mnie najbardziej przyjemna Pl gildia na service. W razie eq, pomocy pisać do mnie - Unturn3t. Mam mase eq na 20-35 lv i pomoge dropkiem w misjach, expie. Pozdrawiam całą gildie

BestOfChoice.

Unturn3t.