DODATEK DO GW2 - Heart of Thorns

W tytule wkradł się błąd nazwa dodatku to GW2 - Heart of Thorns* (proszę o zmiane nazwy topicu)

Zarejestrowano znak towarowy dla Guild Wars 2: Heart of Thorns.


http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/2s9jp8/ncsoft_registers_trademarks_for_guild_wars_2/
http://imgur.com/a/ASYs6

Źródło loga: http://tsdr.uspto.gov/#caseNumber=86499179&caseType=SERIAL_NO&searchType=statusSearch

Info z gw2.pl:

5 dni temu Collin z ArenaNet zapowiedział na reddi'cie wielką zawartość:
"Soon, in the future, nothing is off the table. I am excited to tell you about new big changes, and that's just the tip of the iceberg. Those of you playing the drinking game are in for a wild ride..."
@ https://www.reddit.com/r/Guildwars2/com ... ?context=3

Czyli tak jak przypuszczaliśmy :P Zapewne jest to powód tych rzadszych update - chociaż niektórzy tłumaczyli to tym, że ich jakość wzrosła, no ale jak widać w międzyczasie pracują również nad dodatkiem. Do tego te informacje, że mają zamiar ogłosić coś wielkiego, no i w ostatnich dniach obrazek, na którym było widać, iż przewidują wzrost zarobków w 2015 roku. Zresztą sam NCsoft pisał, że dodatek do GW2 przewidują na 2015.

IMO 3 lata to świetny moment na wypuszczenie pierwszego dodatku. Nie za wcześnie, nie za późno - super.

Ciekawe czy będzie trzeba coś dopłacać?

Ciekawe czy będzie trzeba coś dopłacać?

Skoro przewidują wzrost dochodów z GW2 to rozumie się samo przez się, że będzie płatny, pewnie na podobnej zasadzie jak aktualne Living Story czy dodatki do WoWa. Cena pewnie gdzieś w granicach 100 - 120 zł (przynajmniej mam taką nadzieję)

Jak myślicie w jakim kierunku zmian pójdą? Guild house i jakiś ranking gildii?

Może będą wojny gildii?

Mam nadzieję, że ilość zmian/nowości będzie +/- na poziomie dodatkowych kampanii do GW1

Ehh według mnie robicie nie potrzebny hype ;/ Nazwa "dodatku" jest zbyt związana z obecnym LS jak dla mnie . Serce Cierni czyli jakby nie patrzal mordek a do tego momentu akurat LS zmierza ( dzis dostaniemy czesc gdzie konczymy ls wlasnie przed mordkiem ) . Wiec nie przewiduje ze to nazwa dodatku tylko kolejnego LS . Obym sie mylil :)

Niby tak, ale z drugiej strony sprawa tego zielonego smoka jest na tyle rozwinięta, że może się to nie mieścić w granicach zwykłego Living Story, albo będzie to takie "Premium Living Story", które będzie oferować więcej niż wszelkie wcześniejsze.

new big changes

Takie słowa zwykle określają dodatek, a nie patch. Oby to był pudełkowy dodatek tak jak w poprzedniej odsłonie.

new big changes pojawia sie za kazdym razem takze jezeli chozi o feature packi :)

I zazwyczaj kończy się to: "Słuchamy was i monitorujemy zmiany" po czym wypuszczają następny feature pack, który naprawia poprzedni.

Może ogarną condi dmg w pve... z chęcią wróciłbym do mojego necro.

to musi być coś większego. Na nazwę living story nie rezerwują znaku towarowego, więc bardzo prawdopodobne że to dodatek. Szkoda tylko że będzie kosztował tyle samo co gra i na pewno się jeszcze okaże że trzeba będzie mieć podstawkę

Nagle zauważyli, że hajs z Gem Store się jednak nie zgadza, więc wypuszczają dodatek...

Nie oczekuję fajerwerków, ale dodatek powinien zawierać:

-Jormaga, ewentualnie Kralkatorrika

-Dungi nie do zrobienia

-Pseudorajd

-GvG

-Nowy kontynent

-GH

Inaczej nie będzie się to różniło od zwykłego LS, którym większość gardzi.

Nagle

Przecież Ncsoft na dobrą sprawę od dawna zapowiadał, że planują wydać dodatek w 2015 :P

Poza tym jaki sens byłby w wypuszczaniu dodatku wcześniej, skoro najpierw musieli jeszcze wydać grę w innych regionach, niż EU i NA?

NcSoft nigdy nie zapowiadał dodatku. Powtarzam NIGDY. A jeśli chodzi ci o te przewidywania KDB Daewoo, to tu masz linka https://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/2s7bku/debunked_claim_that_kdb_daewoo_has_never_been/.

to musi być coś większego. Na nazwę living story nie rezerwują znaku towarowego, więc bardzo prawdopodobne że to dodatek. Szkoda tylko że będzie kosztował tyle samo co gra i na pewno się jeszcze okaże że trzeba będzie mieć podstawkę

Nie "się okaże" tylko to jest pewne że do dodatku wymagana będzie podstawka, tak było zawsze z płatnymi dodatkami, jest i będzie nadal

Nie zawsze: patrz GW1. Chociaż osobiście bym wolał, żeby potrzebna była podstawka.

Obejrzałem na YT finałową cutscenkę. Mam nadzieję, że ktoś wrzuci inne cutscenki, bo nie ogarniam, czy to wizja, czy prawda (szczególnie to z DE i statkiem Pactu).

Z tego co wyczytałem, to przeznaczenia Sylvari i Pale Tree było związane z Mordim? Tylko że my to wiemy od premiery, a ANet wiele razy mówiła, że Sylvari nie są minionami, a smok z tutoriala jest championem Zhaitana. Czyli co? ANet miała jakąś historię, ale że fani wymyślili lepszą, to ją sobie zmienili, tak?

Scenka wygląda zacnie i widzę, że wreszcie dodali krew.

No i fajnie, że pokazali Mursaatów.

@Veeper

Na 100% to będzie wymagało podstawki. Każdy "dodatek" do GW1 był oddzielną kampanią, która miała swój własny kontynent i klasy, więc nie było problemów ze stworzeniem postaci. Poza tym musi być coś dla 80 poziomów.