Twórczości Hanz'a

Witam dziś chciałbym się pochwalić swoją twórczością z zakresu grafiki rastrowej. Moje dzieła to głównie avatary i sygnatury.

- Avatar stworzony dla użytkownika Lajszrik

TyLg.png

- Sygnatura stworzona dla użytkownika Sheitah

MwLg.jpg

Link do mojej galerii: http://www.img.pl/user/Hanz/

Jeśli spodobały się wam moje dotychczasowe dzieła zostawcie pozytywny komentarz i/oraz kliknijcie lubię to, jeśli jednak macie jakieś zastrzeżenia również piszcie.

Możecie również wysyłać swoje prośby o utworzenie sygnatury czy avatara na priv, z krótkim opisem.

Pozdrawiam Hanz.

yyy... chyba rastrowej, bo z wektorowej to tu nic nie widzę

yyy... chyba rastrowej, bo z wektorowej to tu nic nie widzę

Fakt, mój błąd.

Całkiem spox, jeszcze długa droga przed Tobą, klucz do sukcesu to ciągła praca :) staraj się by praca była jednolita.

Hmm najbardziej ze wszystkich podoba mi się sygnatura dla sparkiego. Na prawdę klimatyczna i fajna praca. Rób więcej takich. :D

Dzięki :) Jestem świadomy, tego że muszę się jeszcze wiele nauczyć.

A to kolejne moje "dzieła"

- Avek dla Sparkiego (tu moja rola dotyczyła jedynie usunięcia znaczku i zmiany wielkości)

yXLg.jpg

- Inny avek również dla użytkownika Sparki

nKLg.jpg

- Sygnatura również dla użytkownika Sparki

PKLg.jpg

A teraz coś z zupełnie innej beczki czyli VT (virtual tuning)

- Ford Focus (pierwszy mój tego typu projekt)

sXLg.jpg

- Renault Megane II hatchback

tXLg.jpg

- Opel Astra G w wersji coupe

vXLg.jpg

Czekam na dalsze komentarze :P

Wilk na drugim trochę słabo wykonany. Ma nienaturalne proporcję, dla mnie słabo to wygląda. Ale reszta prac jak najbardziej ok.

Wilk na drugim trochę słabo wykonany. Ma nienaturalne proporcję, dla mnie słabo to wygląda. Ale reszta prac jak najbardziej ok.

Wiem. Niestety musiałem mu dorabiać ręcznie przednią i tylnią łapę przez co wyszło jak wyszło.

Jeśli pracę wykonujesz w photoshopie to mogłeś lekko opuścić go wypaczaniem. Ot taka sugestia :)

Według mnie Hanz pracuje na GIMPie, ale to tylko moje przypuszczenia :P

Dzięki za radę Misiael, napewno się przyda :) To photoshop cs3 jednak bawię się nim dopiero od miesiąca (no może trochę dłużej) i dopiero poznaję wszystkie funkcję :)

@refresh

Oraz najnowsze dzieło:

-Opel Tigra FanArt

VbNg.png

Dobra Hanz. Z racji tego że krytyka jest ważniejsza niż pochwały dodam coś od siebie:

Widać że coś robisz, ale nie potrzebnie próbujesz we wszystkim. Skup się na jednym programie i zacznij go szlifować. Sorry, ale ja w tych pracach nie widzę niczego szczególnego. Dodanie napisu czy wykorzystanie gotowych szablonów to jeszcze za mało. Gdyby to był Twój autorski painting - wtedy chyliłbym czoła.

Kilka lat temu też zajmowałem się czymś podobnym. Prac już nie mam bo przepadły mi ze starym kompem. A szkoda.

Taka mala rada odnosnie avatarow i sygnatur. Sprobuj wrzucic obraz na czarne tlo takich samych wymiarow, a potem sam obraz zmniejszyc o 1-5 pixeli. Z tak powstala ramka wyglada estetyczniej :)

Taka mala rada odnosnie avatarow i sygnatur. Sprobuj wrzucic obraz na czarne tlo takich samych wymiarow, a potem sam obraz zmniejszyc o 1-5 pixeli. Z tak powstala ramka wyglada estetyczniej

Dzięki, napewno skorzystam.

@Baal. Nie wiem po czym wnioskujesz, że korzystam z kilku programów ale rozwiewając twoje wątpliwości dodam, iż wszystkie prace zostały wykonane w PhotoShop CS3. Faktem jest, że dopiero poznaję wszystkie funkcje i z wielu jeszcze nie korzystałem.

Jeśli chodzi o avatary i sygnaturki, te prace, w których powstaniu mój wkład był mały nie są opatrzone podpisem 'by Hanz'.

Jeśli chodzi o VT (Virtual Tuning) są to moje dość dawne prace, które znalazłem na kompie.

Natomoast jeśli chodzi o ostatni wstawiony obraz (Opel Tigra) jest w pelni moim dziełem wykonanym techniką pixel art'u. Powstał tylko i wyłącznie przy wykorzystaniu funkcji ołówka i powstawał kilka dni. Fakt można by to zrobić szybko z wykorzystując pewne funkcje programu ale nie dałoby mi to takiej satysfakcji.

Nie mniej proszę również o krytykę bo pomaga mi w szlifowaniu i nauce pewnych umiejętności i w tym celu powstał ten temat.

Też mi twórczość pff cinkie jak barszcz jBIHPMP.jpg

Też mi twórczość pff cinkie jak barszcz

Wiem, no i co z tego? Tylko ten czegoś nigdy się niczego nie nauczy, kto nie będzie próbował.

Wiem, zgadzam się. Staram się tylko być uszczypliwa tak jak Ty wobec mnie. Wyraziłam jedynie swoją opinie ;)

Wporządku, ale o tym na pw, żeby nie robić zbędnego spamu.

Witam dziś chciałbym się pochwalić swoją twórczością z zakresu grafiki rastrowej. Moje dzieła to głównie avatary i sygnatury.

- Avatar stworzony dla użytkownika Lajszrik

TyLg.png

- Sygnatura stworzona dla użytkownika Sheitah

MwLg.jpg

Link do mojej galerii: http://www.img.pl/user/Hanz/

Jeśli spodobały się wam moje dotychczasowe dzieła zostawcie pozytywny komentarz i/oraz kliknijcie lubię to, jeśli jednak macie jakieś zastrzeżenia również piszcie.

Możecie również wysyłać swoje prośby o utworzenie sygnatury czy avatara na priv, z krótkim opisem.

Pozdrawiam Hanz.