Polscy youtuberzy grający w GW2

Znacie może jakiś ogarniętych(czyli nie gimbusy wrzeszczące do mikrofonu) polskich youtuberów systematycznie nagrywających GW2?(min. raz na tydzień) Chodzi mi głównie o takich, którzy grają PvE(nie tylko z Living Story).

Chcę po prostu pooglądać jak ktoś expi, robi living story i przede wszystkim - crafci w tej grze bo pewnie sama bym się przy tym trochę pouczyła. Zwłaszcza tego ostatniego nieogarniam, więc jakieś poradniki też mogą być.

https://www.youtube.com/user/ROJOV13/search?query=Guild+Wars+2

Kiedyś oglądałem Roja z czystego sentymentu, nie w celu znalezienia informacji, ale gościu opowiada w miarę z sensem. Materiały są z początków gry, niektóre nawet z Bety, ale mam nadzieję, że coś tam dla siebie znajdziesz.

https://www.youtube.com/user/RockAlone2k/search?query=Guild+Wars+2

Kanał kolegi Roja - troszkę bardziej "mature". Jest co nieco o craftingu.

Wybacz za malutki offtop - nie są to streamerzy regularnie nagrywający, ale zawsze jakiś materiał o grze (większość stuffu się drastycznie/w ogóle nie zmieniła).

A tak na boku to IMO lepiej się wszystkiego samemu w tej grze nauczyć, tak naprawdę nic nie jest tam skomplikowane. Patternów na dungeony uczy się może raz i dalej już wie się o co chodzi. Jest także sporo poradników dot. craftingu na różnych forach o GW2.

Ja wolę takie rozwiązanie od słuchania jak ktoś leje wodę podczas robienia dungeonów ^^

materialy sprzed 2lat maja sie do stanu obecnego jak.. nawet nie mam porownania. Nie prosciej bylo napisac, ze nie, nie ma takowego?

T4L4R z tego co pamiętam coś nagrywał z GW2.

Witaj Hasira.

Nie jestem może jakoś super popularny ale ciągle staram się poszerzać swoje grono widzów :)

Jeśli chodzi o Guild Wars 2 to nagrywam bardziej poradniki aniżeli same gameplaye.

Prędzej jak zacznę streamować na Twichu to będą się u mnie pojawiały gameplaye z gier.

Grywam nie tylko w GW2 dlatego też ostatni filmik mam z października 2014. Więc materiał nie aż tak przedawniony.

Mój profil: Dragonheart

Facebook: Link

Pozdrawiam,

Dragonheart.

Miałam cię w subach ale zbyt rzadkie wrzucanie filmików Cię wykluczyło :P

Szukam właśnie jakiś aktywnych osób grających w GW2, chociaż pewnie nie znajde, bo to gra na tyle casualowa, że trudno w nią w sumie grać codziennie po parę godzin ;) No ale niech temat wisi, może coś się znajdzie :D

Miałam cię w subach ale zbyt rzadkie wrzucanie filmików Cię wykluczyło Szukam właśnie jakiś aktywnych osób grających w GW2, chociaż pewnie nie znajde, bo to gra na tyle casualowa, że trudno w nią w sumie grać codziennie po parę godzin No ale niech temat wisi, może coś się znajdzie

Jeśli chodzi o mnie to na pewno wrócę jeszcze do tworzenia poradników z GW2.

Jeśli plan ze stremowaniem wypali to wtedy będzie mi znacznie łatwiej robić gameplaye. Gdyż uważam, że nagrywanie na YT samych gameplay które mają być w celu "Po prostu pogram w jakąś grę" mijają się z celem. Na YT wolę wrzucać właśnie poradniki, unboxingi, gameplaye (ale wnoszące coś ciekawszego. Np. Przechodzenie dungeonów, śmieszne sytuacje które powstały podczas grania, lub jakieś gildiowe wykonywanie zleceń) :)

A gameplaye to fajnie jest oglądać w czasie rzeczywistym. Gdy można pogadać z ludźmi którzy są na chacie, pograć razem z nimi itp. :)

Miło mi, że miałaś mnie kiedyś w subach :)

Pozdrawiam,

Dragonheart.

Znacie może jakiś ogarniętych(czyli nie gimbusy wrzeszczące do mikrofonu) polskich youtuberów systematycznie nagrywających GW2?(min. raz na tydzień) Chodzi mi głównie o takich, którzy grają PvE(nie tylko z Living Story).

Chcę po prostu pooglądać jak ktoś expi, robi living story i przede wszystkim - crafci w tej grze bo pewnie sama bym się przy tym trochę pouczyła. Zwłaszcza tego ostatniego nieogarniam, więc jakieś poradniki też mogą być.