Battle Camp

Witam wszystkich dzisiaj chciałem przedstawić i zaproponować wam zagranie w gra na Androida o nazwie Battle Camp

Link do ściągnięcia ze sklepu - google play

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pennypop.monsters.live

Gra spodoba się na pewno fanom pokemonów :) jesteśmy w niej trenerem potworków ala'pokemon i przemierzamy świat (mapy) w celu zdobywania nowych pokemonów , wbijania Lv bohatera jak i również lvlowania pokemonów które mogą z czasem EWOLUOWAĆ do kolejnych potężniejszych form. W grze również mamy do czynienia z systemem PvP (arena pvp gdzie możemy zmierzyć się z innymi trenerami) z systemem Gidli (walki gildii), Eventów , Lig za które są bardzo ciekawe nagrody (sam bez 0 wkładu pieniężnego wygrałem 2 razy ligę a gram niespełna od 2 tygodni - wartość 1 nagrody przekracza 60 zł :P ). Eventy i Ligi są prawie codziennie więc warto z nich skorzystać każdy gracz który osiągnie pewny poziom achievmentu dostaje walute premium więc nie trzeba wydawać swoich pieniązków

Filmik :

http://youtu.be/1tei-bSJuhc

Plusy gry :

- można zdobyć walute premium w grze za FREE

- ciekawe community

-gra a'la pokemon

-nie nudzi się szybko

-mnóstwo eventów , praktycznie codziennie z cennymi nagrodami

Minusy :

- max 5/5 energii (1 energia się odnawia 10minut) może i z 2 strony to nie minus :) nie będziesz przynajmniej no-lifem :)

Wszystkich graczy graczy serdecznie zapraszam do gildii NocnaWarta (pisane razem) mamy aktywnych graczy którzy na pewno pomogą :D na czacie gildyjnym :)

mój nick w grze : Overlou

Gildia : NocnaWarta

tu referral cod : q2ng64 ( 1 ultimate graba jeżeli wpiszecie )

PODBIJAM !

Jak nie zapomnę to ją sobie obadam później. Wygląda nie najgorzej.

zapraszam :)

mamy już pokaźna grupkę polskich graczy :)

Skoro to gra na androida, to pewnie jakiś pay2win zawiera.

Módlmy się, aby nie było DG (Difficult Gate "Pay or Grind a lot")

Za darmo ta gierka ? Muszę mieć neta aby grać samemu ?

gra za darmo , tak musisz mieć neta (ja używam w domu wifi na zajęciach pakiet internetowy a mam tylko 500mb nigdy nie zabrakło gra "zżera" bardzo mało kb)

walutę w premium można zdobywać w każdym evencie za free :) , ja nie wydałem ani grosza a gra się super :) miła atmosfera w gildii :)

w grze znajdziecie mnie pod nikiem : Overlou gildia : NocnaWarta

mozecie podac referral cod : q2ng64 i dostaniecie 1 ultra spina :)

Podbijam! :D

Witam wszystkich dzisiaj chciałem przedstawić i zaproponować wam zagranie w gra na Androida o nazwie Battle Camp

Link do ściągnięcia ze sklepu - google play

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pennypop.monsters.live

Gra spodoba się na pewno fanom pokemonów :) jesteśmy w niej trenerem potworków ala'pokemon i przemierzamy świat (mapy) w celu zdobywania nowych pokemonów , wbijania Lv bohatera jak i również lvlowania pokemonów które mogą z czasem EWOLUOWAĆ do kolejnych potężniejszych form. W grze również mamy do czynienia z systemem PvP (arena pvp gdzie możemy zmierzyć się z innymi trenerami) z systemem Gidli (walki gildii), Eventów , Lig za które są bardzo ciekawe nagrody (sam bez 0 wkładu pieniężnego wygrałem 2 razy ligę a gram niespełna od 2 tygodni - wartość 1 nagrody przekracza 60 zł :P ). Eventy i Ligi są prawie codziennie więc warto z nich skorzystać każdy gracz który osiągnie pewny poziom achievmentu dostaje walute premium więc nie trzeba wydawać swoich pieniązków

Filmik :

http://youtu.be/1tei-bSJuhc

Plusy gry :

- można zdobyć walute premium w grze za FREE

- ciekawe community

-gra a'la pokemon

-nie nudzi się szybko

-mnóstwo eventów , praktycznie codziennie z cennymi nagrodami

Minusy :

- max 5/5 energii (1 energia się odnawia 10minut) może i z 2 strony to nie minus :) nie będziesz przynajmniej no-lifem :)

Wszystkich graczy graczy serdecznie zapraszam do gildii NocnaWarta (pisane razem) mamy aktywnych graczy którzy na pewno pomogą :D na czacie gildyjnym :)

mój nick w grze : Overlou

Gildia : NocnaWarta

tu referral cod : q2ng64 ( 1 ultimate graba jeżeli wpiszecie )