Szukam graczy/gracza do WoW`a

Siemanko !

Szukam jednej lub więcej osób do wspólnej gry . Zależy mi głównie na graniu długo terminowym . Nie chce aby nasza wspólna gra ograniczyła się tylko do wbicia max. lvla . Moje wymagania nie są jakieś wygórowane ale jakieś muszą być .

-wiek 16+

-mikrofon i ts (jeżeli chodzi o skype to nie działa mi najlepiej)

Jeżeli chodzi o kierunek w którym mam zamiar iść jest to pve . Jeżeli chodzi o to czy serwer prywatny czy global dla mnie to nie ma znaczenia ale osobiście celuje w jakiś serwer z dodatkiem WOTLK ze względu na to że jest dobrze oscryptowanym dodatkiem , dużo osób mogłoby powiedzieć że tbc ale nie wyobrażam sobie zebrania 25 ludzi do robienia raidów ;p . Jeżeli ktoś byłby chętny przenieść się na global też nie pogardzę jednak sam dodatek nie przypadł do gustu i prócz raidowania to nie ma nic ciekawego do roboty. Frakcja oczywiście do uzgodnienia a jeżeli chodzi o raty to tak 1-5 x .

Jeżeli ktoś jest chętny albo ma jakieś pytanie proszę pisać na pw albo w odpowiedziach .

siemka oczywiście moge od nowa

warn_ico.png
linki do prywatnych serverów są zabronione ~ NS

No ja chętnie bym zagrał na tym dodatku :)

poda ktoś ts'a i się dogadamy

Na początek może wbijemy na ten forumowy a potem się coś ogarnie.

wysłalem wam na pw :) zapraszam

Ja jestem chętny również :)

Podajcie swoje nicki Ci którzy zamierzają grać to się jakoś złapać będzie można. Lub wybierzmy jakiś kanał na tsie i tam siedzieć.

Podpinam.., mam chęć na inną klase :) podajcie nicki

Aktualnie posiadamy 7/8 lvle jako Draenei . Jutro wznawiamy expienie jeżeli ktoś ma więcej pytań to prosze pisać do mnie na tsie: bay-life.pl do Mihauke na kanałach umieszczonych nad poczekalnią ;p

Akurat mam 7 lvl night elfa huntera ;]

to dobij 15~~ bo mamy zamiar od 15 już wspólnie robić dungi mam Warka w procie (mnie :P) oraz shamka w healu więc szybko bedzie szlo ;p

Robi się :)

siemka też chętnie bym se zagrał z racji że kiedyś grałem sam trochę na priv i fajnie było ale samemu odechciało się grać :) chętnie zagram z wami na jakim serv gracie ? dobrze jak byście grali na molten bo można grac i w tym czasie pobierać grę :D

wszystko jest już podane ;p

Niestety serwer :)

Jak pobiorę klienta to z chęcią wbiję, niestety nie ma tej opcji co przy 4.3.4, gdzie po pobraniu pliku i rozpakowaniu można już rozpocząć rozgrywkę, a pliki pobierają się w tle.

Szkoda, ^^ nie kręci mnie expienie na ratach blizzardowskich. Gdybyście zmienili zdanie na serwer to piszcie śmiało.

warn_ico.png
Reklama prywatnego serwera. - Might

Proszę wszystkich którzy zaczęli już grę na serwerze w ally o podanie nicków na pw albo na wejście do tsa . ;p

warn_ico.png
Reklama prywatnego serwera. - Might

Nie rozumiem polityki forum, przecież widać że większość użytkowników grała lub gra aktualnie na prywatnych serwerach, ale po co forum użytkownicy - lepiej wszystkich zbanować i niech świeci pustkami.

P.S. Wyczuwam warna za offtop, ale jeśli bym się tematu trzymał to wyszłoby na to samo(a może i nie, więc jak już jakiś mod będzie chętny dać warna to niech napisze za co więcej punktów to może coś pozmieniamy xD).