Coś mmorpgowego na androidka?

Jest coś ciekawego nie licząc order & chaos na androida ?? Szukam jakiegoś mmorpg do pogrania sobie przed snem , może być też ciekawy rpg. może być na nintendo ds , psp lub androida mam wykupione emulatory za cash.

Sprawdź The Infinite Black

Arcane Legends

A ja polece Warspear online - jedynym powaznym minusem jest to ze nie dostaje sie expa z mobow, ale jak ktos lubi grindowac to tez sie da - bierzesz z 5 questow na zbijanie mobow i chodzisz i zabijasz z godzine :D. Tak po za tym ta gra ma wiekszosc rzeczy - bg, dungi, arenki rankingowe itd

A ja mam jeszcze inne pytanie, które zadam tutaj, żeby nie tworzyć nowego tematu (Mam nadzieję, że to Ci nie przeszkadza Ryutaro). Od jakiegoś czasu próbuję to wygooglować i nie mogę znaleźć żadnej, stosownej odpowiedzi: Czy da się jakoś zainstalować grę bezpośrednio na kartę pamięci? Chodzi mi tu o wspomniane Order & Chaos, gra waży trochę ponad 1GB, na telefonie mam tylko 2GB pamięci (z czego 1GB zajmuje system i inne wbudowane badziewia, których nie da się pozbyć xD), za to kartę mam 8GB. Czy istnieje jakikolwiek sposób, żebym mógł w to zagrać?

bez zrotowanego telefonu nie da się zwiększyć pamięci wew. spróbuj przenieść część danych gry kilknij na nia i powinan być opcja pod więcej czy coś, żeby przeniść część danych na sd

powyższe gry odpadają , już testowałem coś innego może ?

@Derpblade jesli chodzi o instalacje tych gier to albo znajdziesz takie które pozwalają na instalacje na micro sim czyli np world of tanks , albo ściągasz taka gre na komputer , i kopiujesz na ssd card/android/obb folder z gra po czym instalujesz apk na telefonie , wiele razy musialem sobie tak radzić. Chyba że twój telefon ma opcje zamiany pamięci wewnętrznej telefonu na zewnętrzną wtedy po prostu zamienia się karta z pamiecia i instaluje się odrazu na sdcard przynajmniej ja tak mam i mój nowy tel.

Ja polecę Avabel Online jak dla mnie świetna gra (grałem jeszcze podczas azjatyckiej bety).

Hanz dobra propozycja wygląda fajnie gra dużo polaków jak z populacją ? . Czy są jakieś dungeony , pvp ? lub coś podobnego ?

Nie zapominajmy, że na antku jest Ragnarok Online :P

A jeżeli chodzi o DS, to polecam Devil Survivor pierwszą część, drugą już mniej, dobrze bawiłem się też przy Magical Starsign

Hanz dobra propozycja wygląda fajnie gra dużo polaków jak z populacją ? . Czy są jakieś dungeony , pvp ? lub coś podobnego ?

Nie wiem jak teraz z populacją ale kiedy jeszcze w to grałem było sporo ludzi, nie pamiętam czy były dungeony ale wiem, że walczyłem z kilkoma bossami, które były całkiem wymagające, PvP wówczas jeszcze nie było ale mieli wprowadzać. Gra raczej dużo nie waży z tego co pamiętam więc wydaje mi się, że warto sprawdzić.

Taaa również polecam Avabel. Sam bym chętnie pograł, ale nie mam czasu. ;/

Jeśli nie tylko mmorpg a może być też coś a'la MOBA to dziś/jutro powinna się pojawić gra "The Witcher Battle Arena" w markecie. Gra podobna do spvp w GW2 (Conquest).

http://www.mmorpg.org.pl/gra/Order-and-Chaos
Coś jak WoW :)

Witam wszystkich dzisiaj chciałem przedstawić i zaproponować wam zagranie w gra na Androida o nazwie Battle Camp


Link do ściągnięcia ze sklepu - google play


https://play.google....p.monsters.live


Gra spodoba się na pewno fanom pokemonów :) jesteśmy w niej trenerem potworków ala'pokemon i przemierzamy świat (mapy) w celu zdobywania nowych pokemonów , wbijania Lv bohatera jak i również lvlowania pokemonów które mogą z czasem EWOLUOWAĆ do kolejnych potężniejszych form. W grze również mamy do czynienia z systemem PvP (arena pvp gdzie możemy zmierzyć się z innymi trenerami) z systemem Gidli (walki gildii), Eventów , Lig za które są bardzo ciekawe nagrody (sam bez 0 wkładu pieniężnego wygrałem 2 razy ligę a gram niespełna od 2 tygodni - wartość 1 nagrody przekracza 60 zł :P ). Eventy i Ligi są prawie codziennie więc warto z nich skorzystać każdy gracz który osiągnie pewny poziom achievmentu dostaje walute premium więc nie trzeba wydawać swoich pieniązków


Filmik :


http://youtu.be/1tei-bSJuhc


Plusy gry :

- można zdobyć walute premium w grze za FREE

- ciekawe community

-gra a'la pokemon

-nie nudzi się szybko

-mnóstwo eventów , praktycznie codziennie z cennymi nagrodami


Minusy :

- max 5/5 energii (1 energia się odnawia 10minut) może i z 2 strony to nie minus :) nie będziesz przynajmniej no-lifem :)




Wszystkich graczy graczy serdecznie zapraszam do gildii NocnaWarta (pisane razem) mamy aktywnych graczy którzy na pewno pomogą :D na czacie gildyjnym :)




Ja ze swojej strony polecam emulatory GBA i SNES, setki rom'ów po parę Mb. Moim zdaniem żadna ze współczesnych gier na platformy mobilne nie dorównuje starym seriom typu FF, Harvest Moon, Legend of Zelda, Pokemon, Der Langrisser, Chrono Trigger. Dla niektórych problemem może być grafa, ale to już kwestia własnych upodobań.

Jest coś ciekawego nie licząc order & chaos na androida ?? Szukam jakiegoś mmorpg do pogrania sobie przed snem , może być też ciekawy rpg. może być na nintendo ds , psp lub androida mam wykupione emulatory za cash.