10 dywizjalnych gier - pochwalcie się jak wam poszło!

Witam!
Jako że zaczął już się sezon 5-ty, postanowiłem założyć ten temat, by każdy miał okazję pochwalić się swoimi wynikami i dywizjami, do jakich zostali przydzieleni.
Tak więc, ja zacznę.
Udało mi się wykręcić 7 wygranych i 3 przegrane. Myślę, że mogło być lepiej, gdyż jedna gra została przeze mnie przegrana, gdy picknąłem Jayce'a i poszedłem 0/6/0 ^^

http://imgur.com/wBaAngZ

0 gier, zaczne za miesiac jak boby spadna nizej :D

3 przegrane - 2 wygrane - Więc poddam wkrótce od czego zaczynam,

2/10 =.=

Ja dopiero pierwszą z 10 zagrałem dzisiaj i całkiem ładnie mi poszło :)

Annie 12/5/19

czekanie nic wam nie da bo jak bedziecie mieli placementy to i tak gracie z bobami, i są wszedzie wiec nie widze roznicy

plat5, po placementach gold1, 50% winow

6-4 gold 2 nie tak źle dobre mmr jest i za mecz 30+ pkt

10 GAMES | 8 WON | 2 LOST | GOLD II

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-history/EUW1/24594414

czekanie nic wam nie da bo jak bedziecie mieli placementy to i tak gracie z bobami, i są wszedzie wiec nie widze roznicyplat5, po placementach gold1, 50% winow

Robie tak od 2 lat i uwierz mi dziala. Moze nie tyle co spadna slabsi, bo to nie silver z wybitymi dzieki resetowi bronzami, a tryharderzy spinajacy sie o kazdego cs i killa.

Tak tylko to nie jest Hard Reset, więc kto był w brąz rok temu. Nie ma możliwości trafić do platyny, jedynie z tego co doczytałem to o dywizję niżej będzie w s5.

placementy jak na moje oko działają bardzo dobrze w tym roku, jak wszystko wygrasz to mozesz trafić wyżej niż byłeś. Czyli w sumie sprawiedliwie. "fifti fifti" = jesteś mniej wiecej tam gdzie byles, mniej =spadasz, wiecej=do góry. Pozatym i tak przydziela troche niżej niż powinno więc pewnie każdy dostaje bonus w postaci fajnego mmr więc szybko mozna wbić sie wyżej.

placementy jak na moje oko działają bardzo dobrze w tym roku, jak wszystko wygrasz to mozesz trafić wyżej niż byłeś. Czyli w sumie sprawiedliwie. "fifti fifti" = jesteś mniej wiecej tam gdzie byles, mniej =spadasz, wiecej=do góry. Pozatym i tak przydziela troche niżej niż powinno więc pewnie każdy dostaje bonus w postaci fajnego mmr więc szybko mozna wbić sie wyżej.

No nie tak może nie do końca :P Skończyłem sezon 4-ty w D5, gdy osiągnąłem najwyżej D2, a kończąć placementy na 7-3 nie zostałem przydzielony wyżej, a 1 dywizję niżej. :P Wciąż uważam ten system za sprawiedliwy i jak najbardziej fair. :P

9-1, i ta jedna gra przegrana tylko dlatego, bo primejdy poszly w afk ;/

9-1, i ta jedna gra przegrana tylko dlatego, bo primejdy poszly w afk ;/

A jaka dywizja? :)

@BoBiQ bo maksymalna dywizja jaką mozna dostac w tym sezonie po wygraniu 10 meczy to platyna 1.

@BoBiQ bo maksymalna dywizja jaką mozna dostac w tym sezonie po wygraniu 10 meczy to platyna 1.

A, czyli jednak to prawda? :P No to w sumie dobrze ^^

Tak, P I to mask, ale jak masz wysokie MMR, to szybko wskoczysz wyżej

Feeding Time ^^

Czas "przypadkiem" wtopić 10 gier.

Tak, P I to mask, ale jak masz wysokie MMR, to szybko wskoczysz wyżej

op.gg pokazuje mi że MMR mam 200 wyższe niż średnia Plat I, więc może być dobrze. :P

EDIT:

Tak, jest dobrze :D

http://imgur.com/7OOkh4S

S5 , aktualnie b1 - chociaż to nie problem.

5/5.