League Of Legends

Witam,

Szukam ludzi do gry w League Of Legends, mam aktualnie 23 lvl nick w grze Nezehej, gram na EUNE. Oferuję TS3, mam 17 lat :)

siemka ;) chętnie pogram

Ja również pogram . Nie jestem uber super graczem , bardziej gram dla przyjemności niż napinania się dla total win . Wygram fajnie nie wygram zdarza się :)

No dobra to podajcie swoje nicki i możemy coś grać :)

YamazZ

Dobra zaproszenie wysłane :)

T1tooSSM

Refresh :P

Moge pograc - nick: DeathSeal

Mnie rówwnież możecie dodać, nie zależy mi na wygranych, a na "grze na poziomie". Mam już dość ciągłego czytania "suck me" albo "fck your mother", w weekendy gram, gdy siedzę w domu, w tygodniu natomiast gram, w godzinach nocnych jeśli wam to nie przeszkadza, jeśli tak, to można pograć w/w weekendy. =3

Nick: MistakeLord -> lvl 24

Dobra wysłałem zaproszenia, co do godzin nocnych to jakoś dokładniej możesz powiedzieć :P?

Mniej więcej od 22/23 do 1/2 w nocy =)

Też się piszę, jeśli można :)

Nick, Haravandel

Również mogę coś pograć. Nick: bewasp

nick: kwlodarczak1331

Z checia cos czasem zagram co prawda mam 30lvl ale to chyba nie problem :)

Zaproszenia wysłane.

Refresh

Mnie również możecie zaprosić. Gram zazwyczaj wieczorami, ale nie codziennie.

Nick: Vilishion

Cześć! Chętnie zagram. Lat 21.
IGN: SzybkiWiesiek
LVL: 26

Wróciłem po dłuższej przerwie. Nie lubie grać gier z randomami, szukam mniejszej lub wiekszej grupki osób z którą miło można spędzić czas w grze.
Skype/ts jak najbardziej OK.

W sumie nie grałem od pół roku i chętnie bym coś pograł :) Nie jestem pro graczem, grałem dla przyjemności raczej. Jeśli nie zależy wam na ciągłych wygranych to chętnie pogram :) Nick w grze podam jak sobie passy przypomnę :)

EDIT:

Wysłałem zapy do osób z tego tematu :)

mój IGN: Lucif3rrr