Wrath of The Lich King

Witam.

Zaczynam grę w WoWa na dodatku Wrath of The Lich King (priv).

Mam w związku z tym kilka pytań.

1. Czy Druid będzie dobry do PVP?

2. Jaki skill set wybrać dla Druida (PVP, DPS)?

3. Jaką wybrać rasę po stronie Ally (chodzi mi o racjale) i jakie wybrać profesje?

4. Jaka klasa będzie dobrze współgrała z Druidem (zamierzam grać z kolegą)?

Każda dodatkowa informacja mile widziana. :)

Z góry dziękuję za informacje. :D

1. Każda klasa jest dobra do PvP ( co kto woli )
2. To zależy jaki tryb gry preferujesz. Czy na zasięg "Balance" czy też w zwarciu "Feral" albo może jako healer "Resto"
3. jako DuDu możesz tylko night elfem być, profesje proponowałbym Skinning + LW albo Herbalism + alchemy/insc. ewentualnie skinning + herbalism
4. Każda z racji iż druid jest bardzo uniwersalną klasą

WoW nie ma czegoś takiego jak " 1 klasa > 2 klasa"
Grajcie tym kim macie chęć i lubicie.

Nie pamiętam jak to było z druidem w wotlku dokładnie, ale feral sobie całkiem radził chyba, na pewno wiem że rogue był op (oraz dowolny plate z shadowmournem :P ). Do pvp polecam dowolną profesję która zwiększy Ci statystyki "na stałe" (jc, tailo, bs, ench, engi, z naciskiem na tailo i engi bo tam masz odpalane cdki, które świetnie się sprawdzają przy burscie). Najlepsze racjale do pvp miał zawsze człowiek (ze względu na Every man for Himself, czyli "Removes all movement impairing efefcts and all effects which cause loss of control of your character. This effect shares a cooldown with other similar effects.") oraz krasnolud (ze względu na Stoneform, czyli: "Activate to gain immunity to poison, disease, and bleed (will also remove these types of debuffs); +10% Armor; Lasts 8 seconds. 3 minute cooldown.") z tego co pamiętam te rasy nie mogły być druidami, tak więc zostaje Ci tylko n-elf :( Co do klasy to musisz sam pograć i ocenić z kim Ci się będzie dobrze grało, czy z healeram na plecach czy w zerg-składzie.

(...)WoW nie ma czegoś takiego jak " 1 klasa > 2 klasa"Grajcie tym kim macie chęć i lubicie.

Ciekawe od kiedy? :D

Na Wotlk to IMO do PvP tylko Feral lub hybryda Resto/Balance. Czyste Balance jest BARDZO TRUDNE ponieważ to tak jakby grać feralem, tyle, że musisz trzymać wroga na dystans + leczyć się w międzyczasie. Grałam na tym dodatku pure balance aż 3 lata i wiem co mówię. Jak się go już ogarnie to niszczy wszystko a ludziom szczena opada bo mało kto umie nim grać na tym dodatku, stąd się mówi, że "bala na wotlk tylko pve albo wcale".

Ale tak czy siak druid ogólnie jest trudny na PvP jeśli chcesz grać dpsem. Najlepszy jest jako healer do drużyny na areny, 2v2(Warek + Resto Drut) lub 3v3 (ja grałam w składzie holy pal[głowny hiler], frost mag i resto/balance druid[dps i zapasowy hiler]) ale na bg to liczy się tylko feral i od biedy balance.

Ogólnie to nie polecam tej klasy osobie początkującej, można sobie trochę napsuć krwi i wymaga dużo samozaparcia oraz czasu na doskonalenie skilla. nim doszłam do perfekcji gry nim to przez ponad rok musiałam trenować po kilka godzin dziennie. Ferala szybciej ogarnęłam ale to pure balance zdobył moje serce.

Szkoda, że przerwałam grę na tym dodatku, zapewne skill mi już spadł i znowu by trzeba było rok trenować, eh :( Na nowszych dodatkach drutem(przynajmniej balance) gra się zupełnie inaczej...

Szkoda, że przerwałam grę na tym dodatku, zapewne skill mi już spadł i znowu by trzeba było rok trenować, eh Na nowszych dodatkach drutem(przynajmniej balance) gra się zupełnie inaczej...
Nie jestem specjalistą od druida, ale od trzech dodatków jest zmieniany o 180 stopni co rozszerzenie :P
WoW nie ma czegoś takiego jak " 1 klasa > 2 klasa"Grajcie tym kim macie chęć i lubicie.

To niestety nie zawsze się sprawdza :D zależy od stylu gry, ja na przykład w większości łażę sama i granie rogalem równało się z męką, chociaż to moja ulubiona klasa ever.

Kolega mówi o priv serwie a tam jak wiadomo nie zawsze wszystko jest dopracowane więc możliwym jest "1 klasa>2 klasa"

Privy mają własne zasady :) Na jednym druid może być mega a na innym niestety nie.

Healr druidem w Wotku był przyjemny i nie było większych problemów uleczyć grupe.

PVP feral dobrze sobie radził ale wiadomo.. im lepiej Ty ogarniasz klase tym lepsza ona jest w Twoich rękach

Fajnym partnerem dla druida może być moim zdaniem Priest

Witam.

Zaczynam grę w WoWa na dodatku Wrath of The Lich King (priv).

Mam w związku z tym kilka pytań.

1. Czy Druid będzie dobry do PVP?

2. Jaki skill set wybrać dla Druida (PVP, DPS)?

3. Jaką wybrać rasę po stronie Ally (chodzi mi o racjale) i jakie wybrać profesje?

4. Jaka klasa będzie dobrze współgrała z Druidem (zamierzam grać z kolegą)?

Każda dodatkowa informacja mile widziana. :)

Z góry dziękuję za informacje. :D