Problem z kupnem gry

Skoro jest promocja to postanowiłem kupic gre za pomocą PSC kiedy wypełnie wszystkie pola i chce potwierdzic płatnosc aby przeniosło mnie na stronke PSC wyskakuje mi błąd :Payment Authorisation Failed co robic ?

Polska nie ma możliwości płacenia za pomocą PSC. Tak samo jak kilka innych krajów.

Skoro jest promocja to postanowiłem kupic gre za pomocą PSC kiedy wypełnie wszystkie pola i chce potwierdzic płatnosc aby przeniosło mnie na stronke PSC wyskakuje mi błąd :Payment Authorisation Failed co robic ?

Poprosić rodziców o zakup gry lub zapłacić za nią jak normalny człowiek swoją kartą kredytową. Innego wyjścia nie widzę.

Niesety mam 17 lat ,troche przykro jest sie o tym dowiedziec po zakupie PSC ;/

jak normalny człowiek swoją kartą kredytową

No wybacz ale jak dla Ciebie karta kredytowa jest normalna to chyba musisz podrasować swój światopogląd.

Kolego, jak Ci się teraz nie uda kupić poczekaj tydzień ( może krócej ) a na allegro wysypie się GW 2 po 50-59 zł

Tak samo jak było simsami 2 i bf3 z orginem :)

Ta , ale wowczas nie bede mogł kupic na swoje konto tylko na gotowe z gra ;/

A probowales zmienic kraj na np niemcy/anglie/usa? Slyszalem ze niektorym to pomaga ;)

Próbowałem już wcześniej tak robic jak ty mi móisz Loor ale z randomowymi ulicami , teraz zrobilem tak z jakas prawdziwa Niemiecka miejscowoscia i zadziałało :D To nie jest wstep do robienia konta tylko wylacznie do kupna Coda potem rejestracja przebiega normalnie jak z pudełkową wersja :)

Ok ja właśnie sobie poradziłem. Wystarczyło zmienić e-mail i kraj na Germany a miasto Berlin mi to pomogło

Założyłam konto specjalnie bo nie mam już siły do tego, ktos moggby podać jakieś konkrety? Mam problem z tym żaden kraj nie pasuje.

Możesz wpisać swoje dane, tylko w country zmień Poland na Germany. Mi pomogło i poszło za 1szym razem.

Dzięki namęczyłam się . Problem miał wielki z mailem. Ustawiłam typowe niemieckie imię i nazwisko Berlin/ Germany. Dzięki wielkie

Ja nigdy nie podaję fake danych w kontach, zwłaszcza tych, których nie da się zmienić. Mogą być potem problemy z ewentualnym odzyskaniem konta, gdy np. poproszą Cię o dowód.

Witam, pomógłby mi kto jak mam wpisać te dane ?

EDIT: Po jakim czasie dostane kod ?

Witam, pomógłby mi kto jak mam wpisać te dane ?EDIT: Po jakim czasie dostane kod ?

Imię i nazwisko wpisz np: Heinrich Klein a miejscowość typowo niemiecką np: Dortmund,Hamburg, Berlin i tyle ;)

Imię i nazwisko wpisz np: Heinrich Klein a miejscowość typowo niemiecką np: Dortmund,Hamburg, Berlin i tyle

Ok thx, działa tylko klucza nie mam :/ Dostałem potwierdzenie zamówienia ale gdzie klucz ...

Ok thx, działa tylko klucza nie mam :/ Dostałem potwierdzenie zamówienia ale gdzie klucz ...

Raczej po chwili powinien ci już przyjść ten key. Nie zawsze są od razu.

Bo mam mail na Wp i nie wiem czy to nie przez to ;/

Może w spamie jest, ich emaile autoryzujące logowanie też mi zawsze do spamu wywala, aczkolwiek mam email na gmailu(kiedyś miałam na informacji gospodarczej - płatny email dla firm)

Kupilem dzisaj Gulid Wars poprzez karte kredytowa dostalem na miala potwierdzenie zamowienia ale keya nie ma ... moze byc to przez to ze mail jest na interii ?