Test TESO

A więc tak na początku chciałem dodać aby wiele osób, nie wieszało nademną psy i nie nazywały mnie żebrakiem czy coś.

Myślałem nad kupnem TESO ponieważ w końcu gra odeszła z głupiego systemu abonamentu. Który po prostu nie był bytu istnieć. I tutaj moi drodzy zwracam się do was, czy jest jakaś osoba która by pożyczyła mi konto na pare dni. Po co? Chciałbym sprawdzić grę tak do 10-15 levela, czy warta uwagi, a przedewszystkim numerem jeden jest że chciałbym jak gra działa na moim komputerze. Jestem wielkim fanem Skyrima, a TESO nawet hejtowana przez wiele osób jakoś mnie nie zniechęca. Ale że jestem oszczedną osobą, nie chciałbym od tak wyrzucić 60zł tylko po to żeby sprawdzić czy gra mi w ogóle działa na najnizszych. Ahh nawet cieżko jest klikać ''Napisz nowy temat'' Ponieważ wiele osób zaraz ogłosi mnie żebrakiem. Chciałem tylko spróbować, nic więcej.

Nie nazwę cię żebrakiem ale satyrykiem owszem:) rozbawiłeś mnie z samego rana : D

Wiesz ile ja już kasy straciłem kupując gry by po dniu je odstawić w kąt? Takie życie, nie ma nic za darmo. Chcesz grać - zapłać.

Inna sprawa. Wszyscy mielibyśmy więcej kasy gdyby osoby takie jak Ty (w Polsce jest ich na pęczki) nie kombinowały jak by tu mieć za free. Wydajesz szmal = napędzasz gospodarkę = wspierasz twórców.

Nazywasz się fanem Skyrima? Sorry, ale prawdziwy fan Skyrima kupiłby ten produkt w ciemno - i to w dniu premiery po najwyższej cenie (ja tak zrobiłem).

Wiesz nie wszyscy mają hajs.

Jedni mają co miesiąc wypłatę/kieszonkowe.

Inni nie mają nic przez rok.

Więc to zrozumiałe, że gostek chce sobie najpierw przetestować grę.

Jak wejdzie B2P pewnie dadzą jakiegoś triala, a na teraz skoro nie ma hajsu to i tak nie opłaci abonamentu xD

Wiesz nie wszyscy mają hajs.Jedni mają co miesiąc wypłatę/kieszonkowe.Inni nie mają nic przez rok.Więc to zrozumiałe, że gostek chce sobie najpierw przetestować grę.

A jak mu się spodoba to skąd weźmie kasę?

Nie wspominając już, że udostępnianie dostępu do konta osobie trzeciej jest złamaniem regulaminu korzystania z usługi TESO i jest karane banem.

Jak mówiłem mam te 60zł na grę ale nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto jak gra nie będzie mi działać na najsłabszych.

A gdzie teraz idzie kupić TESO za 60zł z 30 dniami?

Na kyeach możesz kupić i to za 50 zł z tego co pamiętam. I tak od momentu ogłoszenie, że przechodzą na b2p zdrożał o te 20 zł teso

Każdy klucz ma "30 dni". Problem jest z tym, jak to aktywować. Musisz albo dokupić pre-paid albo użyć karty kredytowej, którą można podpiąć i odpiąć. W taki sposób aktywujesz te 30 dni. W pierwszym przypadku musisz płacić drugie tyle (czy nawet więcej), a w drugim nie płacisz nic, ale potrzeba ci karty kredytowej.

Z tego co widzę, to nigdzie nie kupisz teraz TESO za "normalną cenę". Jedynie allegro za 80 złotych. Musisz popytać i zapisać się do oczekujących dostawy na keye, inexus albo fabryka kluczy. Zawsze możesz napisać i spytać się, kiedy oczekują dostawy.

No wlasnie pisalem do inexus, keye itd. napisali mi, że nie spodziewają się dostawy w tym miesiącu.

No wlasnie pisalem do inexus, keye itd. napisali mi, że nie spodziewają się dostawy w tym miesiącu.

Tak? To dziwne, bo mi odpisali z keye.pl, że spodziewają się dostawy około czwartku (dostałem taką odpowiedź w piątek).

Na pewno w lutym będzie można kupić. Zależy też, kto był na gadu-gadu albo kto odbierał maila. Wiedzą, że przechodzi na b2p i ludzie kupią to nawet teraz, więc mają klientów.

Ja pisałem w czwartek i otrzymałem taką wiadomość:

Witam,W najbliższych kilku tygodniach nie będzie produktu dostępnego.Pozdrawiam,Yanina

Dobrze wiedzieć, że mają mieć dostawę :].

Osobiście nie zdziwię się, jeżeli cena z 60 zł pójdzie znacznie w górę, gdyż jest planowana edycja pudełkowa "The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited"

Anyway dziękuje wszystkim za odpowiedzi, a najbardziej za to że nie zostałem zmieszany z błotem tak jak to się obawiałem :)

Ziom za free nikt ci nie da. 60zł to nie majątek ja muszę co półtora miesiąca kupić se rękawicę bramkarskie nowe za 100zł z własnego kieszonkowego więc mi tu nie płacz ę 6 dych to dużo tak jak jeden mówił wyżej bez płacenia nie ma grania no chyba że jakieś shity F2P (P2W). ZAraz polecą hejty ale takie jest moje zdanie.

Ale gdzie ty przeczytałeś że chciałem dostać grę za free? Chciałem dosłownie na 1 godzinę pożyczyć konto. Napisałem 3 dni bo 3 dni będzie się sciągać gra.

Ziom za free nikt ci nie da. 60zł to nie majątek ja muszę co półtora miesiąca kupić se rękawicę bramkarskie nowe za 100zł z własnego kieszonkowego więc mi tu nie płacz ę 6 dych to dużo tak jak jeden mówił wyżej bez płacenia nie ma grania no chyba że jakieś shity F2P (P2W). ZAraz polecą hejty ale takie jest moje zdanie.

Mnie zastanawia po co ludzie kupują te klucze. Przecież TESO to crap...

Ale jak się ma mentalność polaczka-złodzieja-kombinatora to obrzuca się g....m tytuł za który trzeba zapłacić parę groszy miesięcznie a jak przechodzi na B2p to jeden z drugim o mało się nie zabije.

Jakie to żałosne.

PS. Nie nawiązuje tutaj do autora a do zjawiska.

Tak! mam mentalność polaczka, iż wolałem zakupić grę ponad 30 dni przed wyjściem na B2P w okazyjnej cenie. Nie, lepiej będę niemcem i kupie Imperiala, no a co ja się będę?

Edycja Tamriel unlimited, która będzie do kupienia już w połowie lutego, zapewne będzie kosztować ponad 129 zł.

Abonament do ESO nie pasuje, zatem się nie dziwie, że ma teraz jakieś tam wzięcie.

A więc tak na początku chciałem dodać aby wiele osób, nie wieszało nademną psy i nie nazywały mnie żebrakiem czy coś.Myślałem nad kupnem TESO ponieważ w końcu gra odeszła z głupiego systemu abonamentu. Który po prostu nie był bytu istnieć. I tutaj moi drodzy zwracam się do was, czy jest jakaś osoba która by pożyczyła mi konto na pare dni. Po co? Chciałbym sprawdzić grę tak do 10-15 levela, czy warta uwagi, a przedewszystkim numerem jeden jest że chciałbym jak gra działa na moim komputerze. Jestem wielkim fanem Skyrima, a TESO nawet hejtowana przez wiele osób jakoś mnie nie zniechęca. Ale że jestem oszczedną osobą, nie chciałbym od tak wyrzucić 60zł tylko po to żeby sprawdzić czy gra mi w ogóle działa na najnizszych. Ahh nawet cieżko jest klikać ''Napisz nowy temat'' Ponieważ wiele osób zaraz ogłosi mnie żebrakiem. Chciałem tylko spróbować, nic więcej.

Polecam Ci zakupić TUTAJ (ja tak zrobiłem) w zestawie masz Explorer Pack. Wczoraj jeszcze była duża ilość, dziś jest średnia. Poleciłem sklep w paru miejscach i widzę parę egzemplarzy zeszło.

To z tej strony to jest pudełko czy sam kluczyk?

To z tej strony to jest pudełko czy sam kluczyk?

Jest to wersja pudełkowa.

Mnie zastanawia po co ludzie kupują te klucze. Przecież TESO to crap...Ale jak się ma mentalność polaczka-złodzieja-kombinatora to obrzuca się g....m tytuł za który trzeba zapłacić parę groszy miesięcznie a jak przechodzi na B2p to jeden z drugim o mało się nie zabije.Jakie to żałosne.PS. Nie nawiązuje tutaj do autora a do zjawiska.

Też tak myślałem czytając opinie ludzi w necie. Wiele osób strasznie hejtuje tą grę. Mimo to zaryzykowałem i nie żałuję wydanych pieniędzy. Gra się naprawdę bardzo przyjemnie. Wszędzie spotykam ludzi z którymi mogę wykonać questy. Ogólne warta wydania 60zł