Jaki Server

Witam jaki serwer polecacie ? Najlepiej żeby było dużo Polaków jak i polskie gildiie.

Blacktide, jeżeli zależy ci tylko na polakach aczkolwiek są te megaserwery, więc jeden pies co wybierzesz.

Zapraszam na Gandarę albo Far Shiver Peaks jak szukasz polaków. :)

Blacktide ssie pompke. :)

Ja wybrałem Desolation. Ponoć dobry w WvW, a i w PvE nie odbiega. Musiałem tylko wywalić mojego Guardiana z Blacktide i przenieść się za free na Desolace. Nie chcę grać na serwie, który jest ostatni w rankingu WvW.

Desolation* , osobiscie bym polecał Gandare, ale juz wybrałeś :v

W czym Gandara jest lepsza od Desolation? W razie czego za tydzień mogę się przenieść:D Seafarer's Rest nie wybrałem, ponieważ jest to ponoć serw nastawiony tylko na WvW, a ja chcę balansu między pvp a pve.

Dorzucę się do pytania, jaki serwer jak jestem nastawiony głównie na PvP? Fajnie jakby były polskie gildie ale jak nie będzie to też jakoś przeżyje ;/

Sprawdziłem rankingi i widzę, że Seafarer's Rest i Desolation są w top tylko pytanie czy są tam kolejki do wejścia na serwer i czy polska gildia się znajdzie.

@Mrch

WvWvW też mnie interesuje

Jak poprzednicy pisali...Teraz jest megaserwer wiec wrzuca Cie do jednego worka z graczami z roznych serwerów. Wybór serwera ma znaczenie tylko przy grze WvWvW ... aktualnie dużo polaków gra na Gandarze , Far Shiverpeaks i Gunnar's Hold bodajże. A do PvP masz osobne lobby gdzie mozesz grac z roznymi ludzmi.

są megaserwery nie ważne na jakim serwie grasz mapy pve są dla każdego serwera takie same czyli jeśli grasz na blactide a kolega na seafarest to na pve mapach gracie razem.

jeśli wybierasz blactide musisz wiedzieć ze nie pograsz sobie w mass pvp (wvwvw) bo to teraz najsłabszy serwer.

jeśli chcesz sobie pograć na mass pvp (wvwvw) to najlepiej wybrać jeden z najlepszych serwerów np seafarest.

a ty macie jeszcze link który serwer jest najlepszy i z kim serwery sie bija http://mos.millenium.org/matchups

W ogóle czemu Blacktide taki slaby się zrobił? :/ Gram na nim od czasów premiery bo wtedy był "oficjalnym" polskim serwerem.

Jakoś bardzo nie zależy mi na WvWvW ale na bonusach płynących z niego już tak, aktualnie to coś koło 4%. Ile kosztuje teraz transfer na inny serwer?

Hasirko, na bonusiki trzeba sobie zapracowac, oczekiwanie ze inni zrobia to za ciebie jest wlasnie powodem, dlaczego tych bonusow nie ma. Bo nikomu sie nie chce ruszyc d*py, bo 'inni zrobia', czyli polacy zrobili z serwerem to co z krajem :)

Trudno żebym ja na 67 poziomie z crashującą grą przy 7 FPSach biegała na WvWvW :P Tequatl wczoraj rozwalił mi router(zawsze miej zapasowy kiedy walczyć z nieumarłym smokiem!) a ty chcesz bym biegała z 300+ ludźmi na ekranie po WvWvW, no jasne :D

To może dlatego Blacktide jest taki słaby... Większość polaków nie ma kompów by na niego chodzić ;) Ale już niedługo komputer z NASA incoming.

Do tego na razie mam tylko jedną Exotic część - opaskę na oczy jak Revenanci :x

Blacktide jest słaby od premiery. Nie wiem dlaczego teraz to zauważyłeś. Tak się kończy, kiedy gra się tylko z Polakami. Mamy jakąś dziwną przypadłość, że każdy z nas chce dowodzić i nie słuchać się innych. No i jak mamy commanderów jak Akasza, która (który? od GW1 wciąż nie wiem, czy to facet, czy baba, zmienia końcówki) pisze "atack brama", to się nie dziw.

Tak szczerze powiedziawszy to teraz wszędzie są Niemcy a nie Polacy, gdyby nie fakt, że jestem w jakiejś polskiej gildii to bym sądziła, że w ogóle wyginęli w tej grze :P

No ale powiem ktoś wreszcie ile kosztuje transfer? Chociaż w sumie jak jest drogi to nie będę się przenosić, jestem graczem PvE więc megaserwery są po mojej stronie a na PvP to niech robią co chcą, dość się go już nagrałam w WoWie i przy premierze gry ;)

Co do tego, że nie zauważyłAM(Jestem kobieta, halo) - jak kupowałam GW2 to z myślą o PvP(ale nie WvWvW) dlatego zaraz po zakupie poszłam do PvP Lobby i siedziałam tam tygodniami aż w końcu znudziła mi się gra i na ponad dwa lata wylądowała w koszu. Wróciłam do niej stosunkowo niedawno i zaczęłam się bardziej interesować wszystkim, stąd taki ogar :P

Eetam, co to za przyjemność być w najlepszym serwerze i nie robić praktycznie nic podczas WvWvW? Nie wiem, dla mnie ważniejsze zawsze w grach mmo było community bo jak tego nie było to szybko się gra nudziła. Poznałem naprawdę wiele wspaniałych osób, często siedzieliśmy do późna dyskutując na różne tematy, w Aionie na Barusie godzinami rozmawialiśmy o taktykach, w Wowie, co wieczór próbowaliśmy przejąć przeciwne miasto, a z Rifta znowu poznałem parę osób z którymi byłem nawet pare razy gdzieś na mieście w weekend. Generalnie wiem że PL--> Janusze, Gimby itp. ale tak naprawdę zawsze znajdą się osoby dzięki którym gra się nie nudzi i można porozmawiać na ciekawe tematy. A to że gdzieś ktoś aktualnie jest lepszy? Nie po to się łapie dla MMO. Dlatego ja zaryzykowałem i poszełdem na 'polski' serwer Blacktide. Gram sobie powoli od początku, gdyby ktoś chciał pograć, to piszcie PW

A a mam pytanko gdyż jak już wybrałem serwer i chciał bym się przenieść (innego servrera) to bez transferu sie nie obejdzie (bo z tego co widze jakieś diamenty czy coś jest wymagane) ? Mam na myśli czy jest możliwośc np skasowania moich postaci i przenieść się za free na inny server. Dużo nie wyexpiłem postacie gdyż gram od niedawna.

ja osobiście gram na serwerze BlackTide ale całym sercem jestem za Gendara czy jakoś tak. Gra tam wielu polaków i w WvWvW też im źle nie idzie przeciwieństwie do BT który słabiutko radzi ale to tylko PvP. Jeżeli ktoś szuka serwera z naszymi rodakami to BlackTide jest na pierwszym miejscu,Underworld a następnie Gendara tak mi się bynajmniej wydaje(kiedyś tak było). Z resztą Megaserwery ułatwiają wybór bo nie mają takiego znaczenia w rozgrywce PvE.

@CooperPL jeżeli usuniesz wszystkie postacie możesz się darmowo przenieść ( chyba, że coś zmienili ) aczkolwiek możesz guest'ować, ale nie więcej niż 24 godziny czy jakoś tak to leciało.

@Barosz Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

A gra ktoś w jakieś PL Gildii na Blacktide? Z chęcią bym gdzieś dołączył