Super działająca funkcja kupowania

Siema, też macie takie roblemy przy kupowaniu gry? -.- No kurde, konto bankowe nie działa dla Polski.. no litości. PSC to samo.. Przelew z banku na PayPal też sporo trwa, więc promocja szybko minie.. No bez jaj nie każdy chodzi z kartą kredytową ;/
Także z promocji nie skorzystam, szkoda..

Wiesz co?

Jest podobny temat.

I masz w nim rozwiązanie.

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/70048-problem-z-kupnem-gry/

Wczoraj znajomy kupował bez problemu....Najwidoczniej anty noob już przy kupnie :D

Laffek, taa janse i co głupiego jeszcze powiesz?
Mówie jak jest. PSC nie mam kupionego, zawsze przelewy bankowe działały.

PSC - wystarczy zmienić kraj i podać dane z internetu.
Karta - nie musi być kredytowa, może być debetowa, wystarczy zmienić w swoim banku limit na transakcje internetowe.
PayPal - opcja doładowania środków błyskawicznie działa do max. 10 minut.

Nie wiesz, nie zrzucaj winy na innych, że nie umiesz się poruszać po internecie i korzystać z niego tak jak sobie tego życzysz.

Kupowałem Paypalem. I jak zwykle doładowanie błyskawiczne działało dziwnie wolno, to teraz jest rzeczywiście błyskawiczne.

opcja ze zmiana kraju i danych przy kupnie gry PSC juz nie dziala, przynajmniej nie mi

to zmien maila jeszcze mi to pomoglo

pomoglo, dzieki bardzo

NIe wiem czy już jestem tak starej daty, ale nie pamiętam tego błyskawicznego przelwu w PayPal'u, on zawsze był?
Dzięki wielkie za informacje, przelew na PayPal w 2 minuty, gra kupiona i klucz po godzinie na gmailu.
Przepraszam za kłopot i jeszcze raz dzięki :)

Siema, też macie takie roblemy przy kupowaniu gry? -.- No kurde, konto bankowe nie działa dla Polski.. no litości. PSC to samo.. Przelew z banku na PayPal też sporo trwa, więc promocja szybko minie.. No bez jaj nie każdy chodzi z kartą kredytową ;/
Także z promocji nie skorzystam, szkoda..