Pasowałoby się przedstawić ^^

Witam.

Jestem Paweł, z małopolski. Lat 27 (starość nie radość).

Coś więcej o sobie ^^. Aktualnie gram w Smite i Guild Wars 2. Weteran Guild Wars 1.

Grałem w sporo starych i nowszych MMO w niektórych spędziłem miło czas.

Lubię czytać książki głównie fantasy. Moją pasją jak i hobby jest muzyka. Tworzę, komponuję, remixuję.

I oglądam Anime :D.

Jestem otwarty na nowe znajomości:).

Mam jakieś osiągnięcia w życiu, a najbardziej obawiam się tego, że zostanę kiedyś zapomniany. Dlatego chcę zostawić coś po sobie:).

Wyznaję zasadę, że jak ktoś czegoś chce to znajdzie sposób, a jeśli nie chce - znajdzie powód:) i nie ma się czym w życiu przejmować. Jeśli możemy coś zmienić to to zróbmy, jeśli nie to przestańmy się przejmować:).

Amen.

Witam i o zdrowie pytam.

OOOOOhayou kouhai-kun :D Za same "I oglądam Anime" będziesz na tym forum hejtowany ale także znajdzesz nowych tomodachi ^^ Tak więc nie zrażaj się tym. Witam na polu wojny między animkami i anty-animkami :P Jeśli masz ochotę to zapraszam ( mogę zaprosić prawda Maqes? :D) do klubu anime :P Poza tym WOW 27 lat i nadal w anime ;) (może powinienem napisać senpai nie kouhai? :D) W każdym bądź razie witam ^^

-------

@down haha xD

Witaj na forum, szkoda tylko, że oglądasz te beznadziejne koreańskie kreskówki. ;/

kawaii welocme new-user kun

Ano tak się składa, że mam gdzieś co niektórzy mówią ;). Starszy i anime? A tak :). Nie-gracze mogą hejtować graczy, że grają, uciekają do świata fantasy. Ludzie, którzy nie lubią anime będą hejtować fandom. Standard. I każdy do każdego może się do czegoś przyczepić :). Tolerancja ;). A jeśli coś kogoś uszczęśliwia to czemu tego nie robić?;)

A ze zdrowiem wszystko dobrze:D

OOO i to jest to podejście do życia ;)851549_767334479959628_274486868_n.png

@down bez przesady, po prostu podoba mi się Jego sposób myślenia, a nie to co spora część - coś mi się nie podoba to hejtuje.

Kaitokun, bo zaraz dojdziesz.. Fajnie, że oglądasz anime, ale ważniejsze, że się przedstawiłeś. Witaj ;)

Witam w legowisku troli, maszkar, stworzeń inteligentnych inaczej, fanów anime oraz ich wrogów, wędrowców i podróżników, mędrców i głupców, błaznów i szaleńców oraz innych plugastw, które nosi ziemia.

Witaj na granicy rozsądku, gdzie wszystko jest niczym, a nic jest wszystkim.

Pozdrawiam szczery błazen,

Hanz.

Witam Cię osobniku lubiący A.An.Ani.Anim.Anime.

:)

Nie z takimi trollami sobie w życiu radziłem ;).

Dzięki :)

Witam.Życzę miłego pobytu na forum :)

Masz u mnie plusa na start za gw1 :D. Bo malo kto gral/gra od czasu hype na gw2 a kazdy sie robi za wielkiego znawce i opowiada jak tu jest lepiej od gw 1 a g prawda bo to inny styl gry :). I jak sie spytasz takiego czy farmil punkty dla gw2 to mowi ze tak a sie pytasz co ma z gw1? Prophecies ... xD

Do fanow anime nic nie mam mimo ze sam nie ogladam (nie moje klimaty, jedynie naruto zdzierzylem gdzies tak do 50 odcinka, potem mnie znudzil schemat) - hobby jak kazde inne :D.

Witam serdecznie, milego pobytu i nie daj sie strollować :D

Heh dzięki, swojego czasu dużo się grało ;). Znawców mamy wiele, a potem wychodzi, że lore nie znają, nie mają pojęcia co, gdzie i kiedy -_-. Nie wspominając o kwestiach stworzenia świata, czy "Guild Wars" jeśli wiesz o co mi chodzi :).

Oglądajcie sobie te chynskie bajki ale kurna nie piszcie tej "chinszczyzny" bo to że oglądacie anime nie oznacza że musicie tak napierdalać tym gównem po wszystkim k**wa jakbyście mieszkali w chinach i znacie ten język perfekcyjnie. Oglądajcie sobie ale proszę nie musicie tym tak napierdalać. Tak samo jest z pedałami są ci którzy napierdalają na tych paradach a są też geje i oni sobie spokojnie żyją nie rzucając się w oczy. A jak napierniczacie tym gównem wszędzie to się potem nie dziwcie że ktoś po was jedzie @!

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS

"Nie będziesz mi mówić jak mam żyć" Mówi Ci to coś? :P To forum na którym są różni ludzie, mają różne upodobania, radę, kolor skóry.. Uszanuj to, że ktoś słucha hip hopu (osobiście nie lubię ) a ktoś metalu. Ktoś ogląda seriale współczesne, ktoś Anime.

Oglądajcie sobie te chynskie bajki ale kurna nie piszcie tej "chinszczyzny" bo to że oglądacie anime nie oznacza że musicie tak napierdalać tym gównem po wszystkim k**wa jakbyście mieszkali w chinach i znacie ten język perfekcyjnie. Oglądajcie sobie ale proszę nie musicie tym tak napierdalać. Tak samo jest z pedałami są ci którzy napierdalają na tych paradach a są też geje i oni sobie spokojnie żyją nie rzucając się w oczy. A jak napierniczacie tym gównem wszędzie to się potem nie dziwcie że ktoś po was jedzie @!

Anime jest Japońskie, a nie Chińskie to po pierwsze. Po drugie takiś pan kulturalny ^^. Jakoś wolę słuchać "kawaii", "suteki" od "ku*wa" czy innych ;). Poza tym ludzie tutaj raczej pisali do mnie, a nie do Ciebie. Nie ogarniam tego -_-.

Oglądajcie sobie te chynskie bajki ale kurna nie piszcie tej "chinszczyzny" bo to że oglądacie anime nie oznacza że musicie tak napierdalać tym gównem po wszystkim k**wa jakbyście mieszkali w chinach i znacie ten język perfekcyjnie. Oglądajcie sobie ale proszę nie musicie tym tak napierdalać. Tak samo jest z pedałami są ci którzy napierdalają na tych paradach a są też geje i oni sobie spokojnie żyją nie rzucając się w oczy. A jak napierniczacie tym gównem wszędzie to się potem nie dziwcie że ktoś po was jedzie @!

A ty sobie wmawiaj w swoim chorym, pokreconym umysle co chcesz, to twoje ograniczenia, nie wszystkich wiec nie musisz jak to ladnie ujales "napierdalac tym gownem po wszystkim"

@TehNoizee - wiem o czym mowa i tez mnie wlasnie zastanawia czemu kazdy sadzi ze jak w tytule jest guild wars to musza byc wojny gildyjne xd. To counter strike powinien sie nazywac "camp shot" czy jakos podobnie a nie kontruderzenie bo z tym nie ma nic wspolnego ;D. Ale lore to lore, a ono sie rzadzi wlasnymi prawami ;)

A ty sobie wmawiaj w swoim chorym, pokreconym umysle co chcesz, to twoje ograniczenia, nie wszystkich wiec nie musisz jak to ladnie ujales "napierdalac tym gownem po wszystkim"@TehNoizee - wiem o czym mowa i tez mnie wlasnie zastanawia czemu kazdy sadzi ze jak w tytule jest guild wars to musza byc wojny gildyjne xd. To counter strike powinien sie nazywac "camp shot" czy jakos podobnie a nie kontruderzenie bo z tym nie ma nic wspolnego ;D. Ale lore to lore, a ono sie rzadzi wlasnymi prawami

Ale lorem się nikt nie przejmuje -_-. Nikomu nie chce się czytać. Potem właśnie wylatują z tymi wojnami gildyjnymi. Lore zawsze był dużą częścią GW, więc nie znając historii gry dużo tracą :P

Dokladnie to samo jest teraz, w przypadku dwojki - jak ktos gra bez wczucia sie w klimat, tylko przeklikuje dialogi, nie czyta czemu ani po co to robi albo o zgrozo slucha muzyki przy dialogach to sie nie dziwie ze potem nic nie wiedza :D. Bo jednak dialogi sa swietne w tej grze, zwlaszcza mi do gustu przypadly charr'y i trehearne - ten drugi glownie za stoicki sposob ale i momenty zwatpienia/rozpaczy : podczas paru momentow lepsze emocje i wczucie sie niz w kinie :D.

Ale nie tylko dialogi, moim zdaniem wgle nie mozna grac w gw nie znajac i nie interesujac sie lore. Ba, zaloze sie ze nawet wiekszosc nie wie skad sie wziela nazwa Mists ;D. A jak sie to wie to inaczej sie patrzy juz na mapy i wszystko nabiera sensu i zdaje sie ze kazdy kamyk jest przemyslany ^^.

O, albo kolejny przyklad - eventy. Duzo osob zarzuca ze w wiekszosci eventu chodzi o to samo. Moze i tak, ale jakby ktos czytal/sluchal dialogow to by znal i powody i motywy czemu tak jest a nie inaczej, tylko ze tak juz jest ze gracze mmo sa niewdzieczni w tym temacie :)