Klasa

Witam

Mam pytanko jaka jest różnica między shadow'em a duelist'ą ? Która z tych 2 postaci bardziej nadawałaby się pod build na atk speed ? Dotychczas grywałem sobie moją czarodziejką, ale już mnie znudziła i szukam czegoś "nowego"

Sprecyzuj pytanie.
Najlepiej to znajdź build bo robienia builda samemu to jest bardzo zły pomysł.

Chodzi mi o to, aby zrobić sobie postać, która głównie będzie polegała na co raz to większym atak speedzie :) Po co mam szukać czyiś buildów skoro mogę samemu sobie zrobić ? No i po prostu duelist a shadow charakterystyka.

Ale nie sprecyzowałeś nawet z czego chcesz atakować i jakie gemy.
No nie wiem, duelista z dual wieldem i wymaxowane frenzy charge jak tak bardzo chcesz być ultra szybki, ale jeszcze raz napiszę że zaczynając grać w poe nie robi się buildu samemu. Zresztą przekonasz się.
Pierwsze postacie zawsze są słabe.

Jeśli się nie mylę to Duelist będzie lepszy do pod A.speed. Ostatnio miałem Reave crit dagger +multi+fa+mpd+conc eff i szło ładnie i "Szybko" ^^
Ewentualnie Sciona pod Spectrala możesz zrobić bo to bardzo łatwa i przyjemna postać z niewymagającym ekwipunkiem :>


Mam pytanko jaka jest różnica między shadow'em a duelist'ą ?

Duelista jest wytrzymalszy i bazuje on na Sile i Zręczności

Shadow jest zaś bardziej nastawiony na magie i bazuje on na Zręczności i Inteligencji :)

Nie ma to jakiegoś większego znaczenia, wszystko zależy od krzaka umiejętności.

Idealnie pod zręczność będzie mi pasował ranger ( zapomniałem o nim ) będę szedł jakoś w atk speed/projectile dmg i coś jeszcze ewentualnie :) Strasznie mało rangerów widzę - jakiś znak ?

Sproboj sobie zagrac shadowem pod CoC Kinetic Blasta, w miare tani - 2/3 ex full eq masz, no i czyscisz mapki w pare minut.

Idealnie pod zręczność będzie mi pasował ranger ( zapomniałem o nim ) będę szedł jakoś w atk speed/projectile dmg i coś jeszcze ewentualnie Strasznie mało rangerów widzę - jakiś znak ?

Tylko musisz brac pod uwage to ze projectile dmg nie dziala na wszytskie skille rangera. Troszku sie nafarmisz za nim zrobisz swoj build pod te staty.

Przepraszam, że się wtrącę, jaki build byłby łatwiejszy do ogarnięcia(koszty, wydajność) frozen breath czy glacial cascade czy frozen pulse?

Przepraszam, że się wtrącę, jaki build byłby łatwiejszy do ogarnięcia(koszty, wydajność) frozen breath czy glacial cascade czy frozen pulse?

Koszty prawie te same tylko gemy są na różnych lvlach.

Ja bym brał glacial cascade bo jest bardzo przyjemny. spell echo+ faster casting+ added chaos dmg i jest dobrze.

Idealnie pod zręczność będzie mi pasował ranger ( zapomniałem o nim ) będę szedł jakoś w atk speed/projectile dmg i coś jeszcze ewentualnie Strasznie mało rangerów widzę - jakiś znak ?

Chcesz robić kogoś na łuki? myślałam, że chodzi o meele pod atack speed. Oczywiście ranger będzie pod projectile najlepszy. Jako skilla spróbuj LMP i tornado shot.

Postanowiłem, że nie będę się męczył postaciami mele i wybrałem sobie rangera teraz idę pod projectile dmg/atk speed i nie powiem, ale gra się całkiem przyjemnie.

Witam

Mam pytanko jaka jest różnica między shadow'em a duelist'ą ? Która z tych 2 postaci bardziej nadawałaby się pod build na atk speed ? Dotychczas grywałem sobie moją czarodziejką, ale już mnie znudziła i szukam czegoś "nowego"